طبق گزارش پایان سال SumAll، اینستاگرام بهترین خدمات رسانه‌ای را برای تجارت دارد.

سرویس تجزیه و تحلیل «سام آل» در گزارش پایان سال خود، اینستاگرام را به عنوان یک شبکه اجتماعی تأثیر گذار برای شرکت‌هایی که به دنبال افزایش مشترکین خود، تعامل و افزایش فروش هستند برشمرد. اگر چه اینستاگرام اخیراً سیستم تبلیغات خود را راه اندازی کرده است، ارقام «سام آل» مربوط به سیستم بدون پرداخت و طبیعی اینستاگرام است.

با توجه به اطلاعات مشتریان «سام آل» برای ۱۱ ماه از ابتدای سال، تجارت‌های آمریکا افزایش درآمدی بین ۱.۵ تا ۳.۵ درصدی را به خود دیدند، در حالی که شرکت‌های انگلستان افزایش ۳.۶ درصدی به علت فعالیت در اینستاگرام داشتند.«سام آل» گفت: این فقط شامل اطلاعات مشتریان برای چهار سرویس اصلی رسانه‌های اجتماعی نظیر: اینستاگرام، توییتر، گوگل پلاس و فیسبوک می‌شود.

«هر چهار شبکه برای نشان دادن ارزش خود ادامه می‌دهند، به همراه فیسبوک که رهبر کلی در بازده سرمایه گذاری است»، دین اَتکینسون (Dane Atkinson) مدیر اَرشد اجرایی «سام آل» در بیانیه‌ای گفت: «با توجه به نتایج ما، اگر شرکتی محصولی برای فروش داشته باشد که آن محصول در اینستاگرام نباشد، آن شرکت بخش مهمی از معرفی برند خود و درآمد حاصل را از دست خواهد داد».

اینوگراف اینستاگرام

برای مثال: یک شرکت دوچرخه سازی Pure Fix Cycles درآمد اضافی حاصل از گذاشتن هر پست در اینستاگرامش را حدود ۱۰۰ دلار تخمین می‌زند.

با این وجود این دلیل نمی‌تواند باعث به اشتراک گذاری مستقیم شود. «سام آل» همچنین اشاره کرد که تجارت‌هایی با کاهش در رابطه با بستری که از آن انتظار درآمد زیاد را داشته‌اند مواجه شدند. در عوض اتکینسون رویکرد گسترده به رسانه‌های اجتماعی را پیشنهاد داد.

هنگامی که از «سام آل» در مورد چگونگی ارتباط درآمد کسب شده با فعالیت‌های اینستاگرام را پرسیدیم، اتکینسون توضیحات زیر را ارائه داد:

ما به تجارت‌هایی می‌نگریم که هر دو درآمد را داشته باشند، ترافیک داده‌ها و داده‌های اجتماعی به سرویس‌های ما متصل می‌گردند. برای این مشتریان ما می‌توانیم تأثیر محتوای اجتماعی را در فروش آن‌ها ببینیم. این داده به همراه میلیاردها رخداد و میلیاردها فروش در سال است. نتایج هر تجارت بسیار با هم متفاوت است و ما روند کلی را در نظر می‌گیریم.

صحبت در مورد این نوع مطالعات بدون دیدن اطلاعات بیشتر بسیار کار سختی است، اما در نظر بگیرید که اینستاگرام تازه اول راه است! و اینستاگرام با اطلاعات «سام آل» دلگرم می‌شود. کاربران جوان اینستاگرام را به دلایل مختلفی مانند اسنپ چت ترک می‌کنند، اما شرکت‌ها حداقل یک دلیل محکم برای ترک نکردن اینستاگرام دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *