parsish-water

پارسیش به عنوان یک رسانه دیجیتال، فعالیت خود را از دی ماه 1386 آغاز کرد؛ و خیلی زود در جمع علاقمندان حوزه آی تی، جایگاه خوبی یافت. سرعت رشد خوب، سادگی و به روز بودن مطالب از ویژگی هایی بود که پارسیش را در سال های آغازین کار از وبسایت های مشابهش متمایز می کرد و همه این ها در گروی یک کار تیمی به مجله پارسیش یا به عبارت دیگر به وبلاگ گروهی پارسیش، سر و شکل داده بود.

دلایل متعددی باعث شد پارسیش طی چندسال گذشته فعالیت خود را متوقف کند. از جمله این دلایل می توان به کم شدن انگیزه نویسندگان و مشغولیت های فکری و کاری آن ها در حوزه های دیگر اشاره کرد.

اما از سال ۹۲ با برنامه ریزی های صورت گرفته و رفع نواقص قبلی، دیجیتال تیم با ایده‌هایی بهتر در راستای ارائه بهتر اخبار فناوری و مطالب مرتبط با تکنولوژی، با پارسیش به عنوان یک رسانه نوین پا به عرصه دنیای دیجیتال فارسی نهاد تا بتواند بهترین‌ها را ارائه نماید. چراکه بسیاری از انتظارات را در این حوزه برآورده نشده دیدیم و می پنداریم که بهترین پاسخ ها نزد ماست.

رسانه نوین پارسیش حاصل گردهمایی افرادی است که دغدغه آنها انتشار اخبار و مطالب به صورت امانت‌دارانه و با کیفیت است. مجموعه پارسیش با برنامه ریزی بلند مدت، تعیین اهداف مشخص و شکل دهی تیم کاری هماهنگ و فعال، در پی آن است که رنگ تازه ای به تولید محتوای دیجتال فارسی بدهد. ما به دنبال تولید محتوا به شیوه متفاوت تر از آن چیزی که هم اکنون در تمامی سایت ها و رسانه های مشابه می بینید بوده ایم که آن، ارائه اخبار و مقالات مرتبط با آی تی در قالب ویدئو می باشد.

برای آشتی با تکنولوژی با ما همراه باشید.