17 روش جامع و پیشرفته برای ترویج محتوا

بعضی از افراد به قدری در انجام استراتژی های تبلیغاتی محتوا موفق هستند که صدها هزار خواننده دارند. البته داشتن محتوای با کیفیت اهمیت زیادی در این مسئله دارد ولی بخش دیگر تبلیغات محتوایی، ترویج محتوا است که تا به حال به وفور در مورد آن بحث شده.

این پست پیشرفته ترین تکنیک های ترویج محتوا را پوشش می دهد. موفق ترین افراد در این زمینه از این تکنیک ها استفاده می کنند و از نتایج آن راضی هستند.

شیوه های جذب مخاطب با توجه به محتوای مطالب در این پست گردآوری شده اند.

1- از یک فرد تاثیر گذار بخواهید که یک نظریه ی تاثیرگذار در اختیار شما قرار دهد

پیش از اینکه پست جدیدتان را منتشر کنید با یکی از تاثیر گذاران معروف در صنعت مربوطه تماس بگیرید. موضوع مطلب را به او بگویید و از آن ها بپرسید که آیا در این مورد نظری دارند یا خیر.

می توانید به لیست رده بندی شده ی افراد برجسته در BuzzStream نگاهی بیندازید. در بخش اطلاعات تعدادی کلمه ی کلیدی وارد کنید. افراد زیادی با توجه به کلمه ای که یادداشت کردید ظاهر می شوند و شما می توانید از طریق ایمیل و یا شبکه های اجتماعی به آن ها دسترسی پیدا کنید. در این حالت می توانید نظر آن ها در مورد پستتان را بدانید و یا اطلاعات دیگری دریافت کنید که بعدا در این پست به آن ها می پردازیم.

1-buzz-stream

اگر محتوای مطالب شما یک پست وبلاگ است، نظر فرد برجسته  را در آن بگنجانید و یک لینک به وبسایت و صفحه ی شخصی او هم اضافه کنید، مثل توییتر. وقتی مطلب منتشر شد، با آن فرد تماس بگیرید و به او اطلاع دهید که مطلب منتشر شده و از او بخواهید که آن پست را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارد.

در این حالت به دو نکته ی مهم دست پیدا می کنید:

  • مطالب شما به دست مخاطب های جدید می رسد.
  • مطلب شما ارزش بالاتری پیدا می کند. چون برای نوشته شدن آن با یکی از تاثیر گذاران صنعت مربوطه ارتباط داشته اید.

با تمام تاثیر گذاران تماس بگیرید. احتمالا همه ی آن ها به شما پاسخ نمی دهند ولی احتمالا حداقل یک یا دو نفر از آن ها به شما پاسخ می دهند.

می توانید از این قالب برای نوشتن پیام استفاده کنید:

سلام {مخاطب}

اسم من {اسم} است و از شرکت {نام شرکت} برای شما پیام فرستاده ام.

قصد دارم یک مطلب در مورد {موضوع} بنویسم که حاوی عناوینی مانند {عناوین} است و خواستم از شما تقاضا کنم که نظرتان را در مورد آن ابلاغ کنید.

مطلب {نام مطلب} باید در اختیار تمام افراد فعال در حوزه ی {نام صنعت} قرار بگیرد. همچنین با اضافه شدن نظر شما بر ارزشمندی آن افزوده خواهد شد.

لطفا نظر خودتان را برای من بفرستید تا من آن را در پستم قرار دهم. پیش از انتشار، مطلب را در اختیار شما قرار خواهم داد.

متشکرم

{نام}

2- برای به اشتراک گذاشته شدن بیشتر مطلب از عناوین مهم آن استفاده کنید

یک مطلب باید حاوی 20 نکته ی کلیدی باشد که بتوانید آن ها را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.  این نکته ی کلیدی می تواند جزء هر کدام از دسته های زیر قرار بگیرد:

  • تیتر مطلب را به گونه های متفاوت تبدیل کنید.
  • جملات کوتاه از داخل مطلب
  • سخنان کوتاه از داخل مطلب
  • آمار های مربوط به مطلب
  • و …

به مطلب نگاهی بیندازید و از آن حداقل 20 نکته ی کلیدی استخراج کنید. سپس این نکته های کلیدی را روی شبکه های اجتماعی در طول هفته ها و حتی ماه های بعد به اشتراک بگذارید. اگر به نتیجه رسیدید باز هم از این نکات استفاده کنید.

بعلاوه، تعدادی ابزار و پلاگین در وردپرس به این کار اختصاص داده شده اند و در واقع توییت شدن مطالب قدیمی را راحت تر می کنند مثل

همچنین Buffer هم برای به اشتراک گذاشتن پست های قدیمی و جدید ابزار خوبی به شمار می رود. می توانید تعداد بی شماری پست بنویسید و طبق برنامه آن ها را تنظیم کنید و دقیقا مشخص کنید که می خواهید چه زمانی آن ها را پست کنید.

3- هنگام به اشتراک گذاشتن مطلب نام منبع تخصصی را اعلام کنید

وقتی مطلب شما منتشر شد، آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید و نام کاربرانی که از منابع آن ها استفاده کرده اید را ذکر کنید. این بخش می تواند نکته ی کلیدی باشد که در بالا به آن اشاره شد.

وقتی کاربران می بینند که شما نام آن ها را ذکر کرده اید مطلب شما را دوباره به اشتراک می گذارند.

4- وقتی از مطالب فردی استفاده می کنید به آن ها ایمیل بزنید تا مطلب را بخوانند، به اشتراک بگذارند و از لینک آن استفاده کنند

هر زمان که نام فردی را در مطلبتان ذکر می کنید، با فردی ملاقات می کنید یا از لینکی به مطلب وبسایت دیگری استفاده می کنید به فرد مورد نظر ایمیل بزنید و اطلاع دهید که این کار را انجام داده اید.

می توانید از این قالب برای نوشتن پیام استفاده کنید:

سلام {مخاطب}

اسم من {اسم} است و از شرکت {نام شرکت} برای شما پیام فرستاده ام.

به تازگی مطلبی در مورد {موضوع} منتشر کرده ام و از {نام، لینک، سخن} شما از مطلب {نام مطلب} در آن استفاده کرده ام.

در صورتیکه زمان کافی در اختیار دارید، خوشحال می شوم که نظرتان را بدانم.

متشکرم

ممکن است تمام کسانی که نام می برید مطلب شما را به اشتراک نگذارند ولی یک یا دو نفر از آن ها ممکن است این کار را انجام دهند که کافی است.

5- به افراد برجسته در لینکدین پیام خصوصی بدهید تا مطلب شما را بخوانند یا لینک آن را به اشتراک بگذارند

رسیدن به اینباکس یک فرد مهم کار بزرگی محسوب می شود ولی همیشه امکان پذیر نیست. در لینکدین می توانید به inbox فرد مورد نظر برسید در حالیکه هیچ آدرس ایمیلی از آن ها ندارید. در هر صورت لازمه ی این کار برقراری ارتباط روی لینکدین است.

جست و جو کنید و با نزدیکان فرد برجسته ارتباط برقرار کنید. درصورتیکه با فرد مورد نظر به اندازه ی یک کاربر فاصله داشته باشید خیلی راحت تر می توانید با آن ها ارتباط برقرار کنید.

6-neil-patel

یک روش بهتر برای برقراری ارتباط با یک فرد تاثیر گذار روی لینکدین این است که به صفحه ی شخصی آن ها نگاه کنید و گروه هایی که در آن ها عضو هستند را پیدا کنید. در یکی از این گروه ها عضو شوید و به عنوان یکی از اعضای گروه مشترک می توانید برای آن ها در خواست بفرستید.

وقتی با آن ها ارتباط برقرار کردید، می توانید به آن ها پیام خصوصی بفرستید. پیام شما با توجه به تنظیمات فرد گیرنده در inbox نمایش داده می شود.

می توانید پیامی با این قالب بفرستید:

سلام {مخاطب}

اسم من {اسم} است و از شرکت {نام شرکت} برای شما پیام فرستاده ام.

به تازگی مطلبی در مورد {موضوع} منتشر کرده ام و تصور می کنم مایل باشید آن را مطالعه کنید. خوشحال می شوم که آن را بخوانید و در صورت تمایل آن را به اشتراک بگذارید و یا توییت کنید.

متشکرم

6- با افرادی که مطالبی مشابه مطالب شما منتشر کرده اند ارتباط برقرار کنید

با افرادی که مطالبی مشابه مطلب شما منتشر کردند تماس بگیرید.

زمانی که در حال جست و جوی دوباره ی مطلب خودتان بوده اید، حتما به این مطالب یکسان برخورد کرده اید. لینک آن ها را کپی کنید و سپس در وبسایت هایی مانند توییتر جست و جو کنید. در این حالت می توانید افرادی که آن مطالب را به اشتراک گذاشته اند را بشناسید.

به آن ها یک پیام خصوصی ارسال کنید، و یا اگر صاحب وبسایت هستند از طریق ایمیل و یا فرم تماس با آن ها ارتباط برقرار کنید و از آن ها بخواهید مطلب شما را بخوانند.

8-results-for-km

7- با افرادی که از لینک های مشابه شما استفاده کرده اند ارتباط برقرار کنید

افرادی را پیدا کنید که از لینک های مشابه مطالب شما استفاده کرده اند و مطلب جدید تر و بهتر خودتان را به آن ها پیشنهاد بدهید.

ابزار های مختلفی وجود دارند که بتوانید لینک های مرتبط با وبسایت یا URL خاصی را پیدا کنید. دو مورد از بهترین ها Ahrefs و Open Site Explorer هستند.

مطالب مشابه با محتوای وبسایت خودتان را شناسایی کنید. URL مربوط به این مطالب را بردارید و در Ahrefs یا Open Site Explorer قرار دهید. سپس یک لیست از صفحه هایی که به این مطالب لینک داده اند نمایش داده می شود. این لیست از وبسایت های مورد نیاز شما تشکیل می شود. با آن ها تماس بگیرید و مطالب بهتر خودتان را پیشنهاد بدهید. می توانید از طریق BuzzStream اطلاعات کامل آن ها را پیدا کنید.

9-ahrefs-km

وقتی وبسایتی را پیدا کردید که به مطلبی مشابه پست شما لینک داده، پیام بفرستید (از طریق ایمیل، شبکه های اجتماعی و …)

سلام {مخاطب}

اسم من {اسم} است و از شرکت {نام شرکت} برای شما پیام فرستاده ام.

مطلب {نام مطلب} را خوانده ام و آن را پسندیدم. متوجه شدم که شما هم از لینک آن مطلب استفاده کرده اید.

درصورتیکه آن مطلب برای وبسایت شما قابل استفاده بوده، من هم اخیرا مطلبی منتشر کرده ام که حاوی اطلاعات دقیق تر، مثال و بررسی است.

اگر زمان کافی در اختیار دارید، مایلم نظرتان را در مورد آن بدانم.

متشکرم

8- مطلب را به ویدئو تبدیل کنید تا نظر گروه جدیدی از کاربران را جلب کنید

محتوای پست را خارج کنید و از آن یک ویدئو بسازید.

از آنجایی که میلیون ها کاربر منتظر دیدن ویدئو های عالی هستند، آن را روی YouTube، Vimeo و دیگر اجتماعات ویدئویی آنلاین منتشر کنید.

11-how-to-set-up-conversion-funnels

با استفاده از سرویس OneLand می توانید به راحتی ویدئو را به سایت های ویدئویی مختلفی منتقل کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که ویدئو را روی OneLand آپلود کنید. آن ها ویدئوی شما را به تمام وبسایت های بزرگ ویدئویی می فرستند مثل یوتیوب، یاهو، Vimeo و …

12-video-distribution

وقتی مطلبی را به ویدئو تبدیل می کنید، این موضوع را به خاطر داشته باشید که تبدیل محتوا به ویدئو بهترین گزینه برای شما است. وقتی ویدئویی را ضبط و منتشر می کنید می توانید فایل صوتی آن را استخراج کنید و آن را به پادکست تبدیل کنید. همچنین می توانید دستورالعمل نوشته شده در ویدئو را خارج کنید و یک پست یا pdf. بسازید. ابتدا ساخت ویدئو را انجام دهید، می توانید محتوای مطلب را به طرق گوناگون تغییر دهید و در اجتماعات مختلف به اشتراک بگذارید.

امروزه کاربران بیشتر از همیشه نسبت به تماشای ویدئو مشتاق هستند. موتور های جست و جو این حجم از استقبال را شناسایی می کنند به همین دلیل در صفحه ای که نتایج جست و جوی شما نمایش داده می شود فضای بیشتری به ویدئو ها اختصاص داده شده است.

به عنوان مثال در قسمت پایین نتیجه ی جست و جوی «تاثیر رنگ در انجام فعالیت های مختلف» آمده است.

13-color-psych-serp

می توانید نتایج ویدئوهای یوتیوب را ببینید. کلیدی ترین روش برای اینکه مخاطب بیشتری داشته باشید این است که ویدئوی شما اولین ویدئوی نمایش داده شده باشد. گوگل همیشه تعداد محدودی ویدئو نمایش می دهد که همین نکته می تواند تعداد کلیک های ویدئوی شما را شدیدا افزایش دهد. با این حال حتی درصورتیکه ویدئوی شما جز اولین یا دومین نتایج جست و جو نباشد، باز هم می توانید تعداد زیادی کلیک اضافی داشته باشید.

9- مطالب را به Slide Deck تبدیل کنید تا با گروه جدیدی از مخاطب ها آشنا شوید

در SlideShare مطالب را به Slide Deck تبدیل کنید. تخمین زده شده که SlideShare ماهانه میلیون های بازدید کننده ی جدید دارد. این مقدار بازدید کننده عدد بزرگی است و با توجه به Alexa در رده بندی 150 وبسایت برتر جهان قرار گرفته است.

عنوان و دستورالعمل ها را خلاصه کنید. همچنین SlideShare مطالب شما را بصورتی در می آورد که نتیجه ی موتور های جست و جویی مانند گوگل و بینگ حتما آن را نمایش می دهند.

مطالبی که در SlideShare منتشر می شوند در بخش نتیجه ی جستجوها نمره ی بالایی کسب می کنند در نتیجه شما به مطلبی که منتشر می کنید این اجازه را می دهید که راحت تر پیدا شود و یا در دسترس بقیه قرار بگیرد. همچنین با این روش اثر اصلی را به شیوه های گوناگون نمایش می دهید تا به دست کسانی برسد که احتمالا نسخه ی اصلی آن را تا به حال ندیده اند.

14-converting-the-98

با وجود فرم های متفاوتی از محتوا که تولید می کنید، slideshow را در وبسایت ها و اجتماعات آنلاین slideshow آپلود کنید. مثل:

10- مطالب را به pdf. تبدیل کنید

از pdf. به عنوان opt-in استفاده کنید تا بدانید چه تعدادی از کاربران از طریق ایمیل به وبسایت شما وارد می شوند.

با استفاده از یک وبسایت فریلنس، طراح استخدام کنید. آن ها می توانند یک قالب pdf. طراحی کنند که نشان دهنده ی نام تجاری شما است. سپس رونویسی از محتوا را برای آن ها ارسال کنید و از آن ها بخواهید که آن مطلب را درون قالب قرار دهند.

اولین طراحی قالب ممکن است پرهزینه باشد ولی چون در آینده دوباره از همان قالب اولیه استفاده می شود هزینه ی کمتری خواهد داشت.

15-km-marketing-guides

حتی وقتی مطالب را با فورمت های دیگر به اشتراک می گذارید، می توانید از نسخه ی pdf. آن روی سایت ها و اجتماعات استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که مطلب را خلاصه کنید و لینکی از وبسایت و نسخه ی اصلی مطلب به آن اضافه کنید.

برای آپلود کردن pdf. از بخش های زیر استفاده کنید:

11- به پست جدیدتان یک لینک از پربازدیدترین مطالب وبسایت اضافه کنید

به برنامه ی تحلیلی که همیشه استفاده می کنید وارد شوید و به دنبال پرطرفدارترین صفحات مربوط به وبسایت بگردید. برای اینکار تمام پست ها را بررسی نکنید چون ممکن است به مطالبی برسید که قدیمی شده اند. از مطلبی لینک قرار دهید که در حال حاضر ترافیک بسیاری به خود جلب کرده. پس پست های 6 ماه و یا حتی یک ماهه ی اخیر را بررسی کنید.

سپس از Social Crawlytics استفاده کنید تا مطالبی را که به بیشترین دفعات به اشتراک گذاشته شده اند را پیدا کنید. برای استفاده از این ابزار، URL را وارد کنید تا مطلبی که بیشتر از همه ی مطالب به اشتراک گذاشته شده نشان داده شود.

بعد، از پر ترافیک ترین و پر طرفدار ترین صفحه ی سایت، یک لینک به پست جدید اضافه کنید. می توانید این لینک را بینابین مطالب اضافه کنید. می توانید در نوار کناری سایت تبلیغات قرار دهید و یا در بخش پایینی صفحه در انتهای پست، لیستی از مقاله های مرتبط را نمایش دهید. مانند تصویر زیر:

16-other-awesome-posts

12- به اجتماعات دیگر ملحق شوید

وبسایت هایی وجود دارند که به شما اجازه می دهند مطالب خود را ثبت کنید. وقتی مطلب منتشر می شود مخاطب می تواند آن ها را مطالعه کند. در این وبسایت ها رقابتی سنگین وجود دارد. ولی در صورتیکه نکته ی خاصی در مورد مطلب شما وجود دارد (که تنها در اینصورت می توانید از این وبسایت ها استفاده کنید) می توانید توجه بقیه را جلب کنید و ترافیک خوبی راهی وبسایتتان کنید.

با ملحق شدن به وبسایت های دیگر می توانید مطالب خودتان را در اختیار گروه بزرگتری از مخاطب ها قرار دهید.

نمونه هایی از این وبسایت ها:

13- از طریق سرویس StumbleUpon مطالب را منتشر کنید

StumbleUpon شامل یک سرویس عالی است که برای استفاده از آن باید هزینه پرداخت کنید. از این سرویس استفاده کنید تا برای هر کدام از مطالب جدید شما تبلیغات انجام شود. باید به ازای هر بازدید کننده بصورت جداگانه پول بپردازید.

کاربران StumbleUpon وسواسی هستند و در مورد مطالب دیگران سریعا تصمیم گیری می کنند. اطمینان حاصل کنید که مطلب شما عنوانی واضح و جالب داشته باشد. همچنین در بخش بالایی نوشته تصویر اضافه کنید تا بتوانید مخاطب را از ابتدا جذب کنید.

18-stumble-upon-paid-discovery

14- روی Outbrain تبلیغات کنید

Outbrain سرویسی است که روی مطالب دیگر، پست شما را تبلیغ می کند. به عنوان مثال اگر تا به حال روی وبسایت هایی مانند Fast Company مطلبی خوانده اید حتما بخش هایی را در قسمت پایینی مطلب دیده اید که عناوین پست های دیگر را تبلیغ می کند. همه ی کاربران وقتی مطلبی را بصورت کامل می خوانند به دنبال مطالب های بیشتر هستند.

19-fast-company

می توانید از outbrain استفاده کنید تا ترافیک زیادی راهی وبسایتتان کنید. هزینه ای که بابت هر کلیک باید پرداخت کنید نسبت به دیگر پلتفورم های تبلیغاتی کمتر است. همچنین می توانید مخاطب ایده آل خودتان را هدف بگیرید. اینکه بتوانید افرادی را جذب کنید که به مطلبی مانند مطلب شما علاقه مند هستند، روش بسیار مناسبی است.

سرویس های دیگر شبیه به Outbrain وجود دارند:

15- مطلب مورد نظر را به مجله ای عالی روی FlipBoard تبدیل کنید

20-business-stories (1)

در اپلیکیشن Flipboard روی گوشی هوشمند یا تبلت ثبت نام کنید. همچنین می توانید روی وبسایت Flipboard  از طریق حساب کاربری فیسبوک یا گوگل ثبت نام کنید. سپس Flipboard bookmarket را روی کروم نصب کنید. به بخش URL مربوط به مطلب بروید و آن را به مجله ی جدید Flipboard اضافه کنید.

برای اینکه مجموعه ای شگفت انگیز از مطالب داشته باشید، بهترین مطالب وبسایت خودتان و یا دیگر وبسایت ها را انتخاب کنید. Flipboard مطالب شما را به مجله ی زیبایی تبدیل می کند که مطالعه ی آن روی گوشی و تبلت واقعا لذت بخش است. میلیون ها کاربر برای اینکه به مطلب خاصی دسترسی پیدا کنند روی این اپلیکیشن جست و جو می کنند. با خلق مجله ای دیدنی با مطالب تازه و مرتبط با هم، می توانید خوانندگان را جذب کنید.

می توانید نام دیگر کاربران Flipboard را از طریق اپلیکیشن اضافه کنید تا به آن ها اطلاع دهید که از مطالبشان در مجله ی خود استفاده کرده اید. همچنین در صورتیکه تصور می کنید فردی مایل است مطالب شما را بخواند می توانید نام آن ها را اضافه کنید. (منشن کنید)

شرکت های بزرگی مانند Inc، Fast Company، Huffington Post، NPR همگی به منتشر کردن مطالب روی Flipboard می پردازند، حالا شما هم می توانید از این موقعیت استفاده کنید.

16- عبارت های کوچکی از مطلب را روی Sulia قرار دهید تا پست شما توسط میلیون ها نفر خوانده شود

Sulia وبسایتی ست که برای به اشتراک گذاشتن مطلب اختصاص داده شده و تمام فشار آن بر روی تیتر ها و توضیحات مختصر از پست شما است که بتوانید توجه میلیون ها نفری را که به این سایت سر می زنند را جلب کنید.

برای گرفتن یک حساب کاربری Sulia ثبت نام کنید. به مطلب URL اضافه کنید. تیتر و توضیحی گیرا در نظر بگیرید. سپس این مطلب را با افرادی به اشتراک بگذارید که به دنبال موضوع مورد نظر هستند.

Sulia روشی عالی است که با استفاده از عبارت های کوتاهی از متن توجه بازدید کننده ها را جلب کنید.

در مثال زیر، Ad Age ویدئویی به نمایش گذاشته. آن ها می توانستند تنها با یک تیتر ساده و توضیحاتی مختصر ویدئو را منتشر کنند ولی در توضیحات از یکی از جملات گفته شده در ویدئو استفاده کردند.

نقل قول ها، آمار ها و موارد دیگر می توانند از طریق وبسایت هایی مانند Sulia تعداد کلیک ها را افزایش دهند.

21-ad-age-gary-vaynerchuk

17- مطلب را روی فید Tumblr به اشتراک بگذارید

به عنوان مثال Writer’s Relief به اینصورت از Tumblr استفاده می کند. این شرکت بطور مرتب مطالبی را روی Tumblr آپلود می کند. مطالبی که آپلود می شود عکس و تصویر هستند. به وضوح مشخص است که این موارد و مطالبی که توسط وبسایت اصلی Writer’s Relief منتشر می شود توسط کاربران به اشتراک گذاشته می شود.

دو شیوه برای به اشتراک گذاشتن مطلب روی Tumblr وجود دارد:

اولا، در هر بار از به روز رسانی ها یک لینک قرار دهید و این را یکی از موارد ضروری بدانید. دنبال کننده های شما این لینک را می بینند.

دوما، وقتی مطلبی را به اشتراک می گذارید، لینک ها را در دو بند اول آن جای دهید. یک نمونه از Writer’s Relief در بخش پایین آمده است:

22-self-published-book-authors

آیا لینکی که تحت عنوان self-published در جمله ی اول آورده شده را می بینید؟ این لینک نه تنها در صفحه ی Tumblr منتشر می شود بلکه روی صفحه ی Tumblr مربوط به 67 نفر دیگر که آن را به اشتراک گذاشته اند هم دیده می شود. به همین ترتیب لینک های بسیاری دست به دست می شوند.

برای اینکه استراتژی تبلیغاتی محتوای شما موفق شود، باید تلاش هایی که در جهت ترویج انجام می دهید را افزایش دهید. شیوه هایی که توضیح داده شد، استراتژی هایی هستند که توسط موفق ترین مبلغ های محتوایی استفاده شدند. حالا نوبت شماست که گروه بزرگی از مخاطب ها را تشکیل دهید.

3 دیدگاه

  1. گزینه اول رو اصلا پیشنهاد نمیکنم چون افراد تاثیرگذار اصلا که نه ولی کمتر راضی به همکاری با شما می‌شوند مگر اینکه نفعی برایشان داشته باشد یا از آشنایانتان باشند.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *