سامسونگ: مشخصات گلکسی E6 و E7 و بکارگیری گوریلا گلس ۴
نوشته شده توسط

سامسونگ: مشخصات گلکسی E6 و E7 و بکارگیری گوریلا گلس ۴

امروز سامسونگ موبایل جزئیات جدیدی را در خصوص مشخصات SM-E700F و SM-E500F دو محصول جدید گلکسی را در وب سایت خود منتشر کرد. هر دو محصول از سری خط تولید E خواهد بود و احتمالا نام های تجاری گلکسی E7 و گلکسی E5 را یدک خواهند کشید. انتظار می رود گلکسی E7 عضو چشمگیر خانواده سری E باشد. قرار است این گوشی با پردازنده ۱.۲ گیگاهرتزی اسنپدراگن ۴۱۰ که دارای پرادزنده گرافیکی آدرنو ۳۰۶ می باشد، عرضه گردد. صفحه نمایش سوپر امولد ان به اندازه صفحه گلکسی A7 می باشد با این تفاوت که رزلوسن آن به جای ۱۰۸۰p برابر ۱۲۸۰ در ۷۲۰ است. این گوشی دارای ۲ گیگابایت رم و ۱۶ گیگابایت حافظه داخلی به همراه دوربین عقب ۱۳ مگاپیکسلی و دوربین جلو ۵ مگاپیکسلی می باشد. ظاهرا ضخامت گوشی برابر ۷.۲ میلی متر و ابعاد آن برابر ۱۵۱ ر ۷۷ میلی متر است که باتری ۲۹۵۰ میلی آمپری روی آن قرار داده شده.

samsung

گلکسی E5 نیز به نظر با همان پردازنده اسنپدراگن ۴۱۰ و همان مقدار رم ۲ گیگابایت و ۱۶ گیگ حافظه داخلی عرضه می گردد. صفحه سوپر امولد ان دارای کیفیت HD و دوربین عقب ۸ و دوربین جلو ۵ مگاپیکسلی خواهند بود. گفته شده این گوشی باریکتر از E7 و برابر ۶.۹ میلی متر ضخامت دارد که سبب شده باتری ۲۳۰۰ میلی آمپری در گوشی استفاده شود. گفته شده هر دو گوشی با آخرنی نسخه از اندروید آبنبات چوبی و با رابط کاربری TouchWiz UXسامسونگ وارد بازار می شوند. متاسفانه جزئیاتی در مورد قیمت این محصولات در دست نییست اما پیش بینی شده هر دو دستگاه در سه ماهه ی ابتدای سال ۲۰۱۵ اماده ورود به بازار باشند.

در خبری متفاوت و به نقل از کورنینگ، عنوان شده که سامسونگ بزودی دو محصول خود را با محافظ جدید صفحه نمایش گوریلا گلس ۴ عرضه خواهد کرد و ظاهرا گلکسی آلفا اولین محصول اندوریدی از سامسونگ است که در همکاری با کورنینگ به این محافظ مجهز خواهد شد. گوشی گلکسی آلفا در ماه اگوست معرفی شد. بر طبق اظهارات کورنینگ، آخرین ورژن از گوریلا گلس قابلیت این را دارد که تا ۸۰ درصد حین سقوط از  فاصله یک متری، جان صفحه نمایش گوشی را در سطوح زبر نجات دهد! ضخامت این لایه محافظ همان ۰.۴ میلی متر گوریلا گلس ۳ است با این حال تا دو برابر مقاومت بیشتری دارد. این برای گلکسی آلفا نازک ۶.۷ میلی متری یک مزیت محسوب می شود. همچنین پیش بینی شده آخرین پرچم دار سامسونگ، گلکسی نوت ۴ نیز به این لایه محافظ تجهیز گردید و ذر ماه های آینده شاهد عرضه بیشتری از گوشی های با این لایه محافظ باشیم.

0 ۰ 90350 15 دسامبر, 2014 اخبار, جهان دسامبر 15, 2014

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو