نرم افزار مایکروسافت اسکایپ (Skype) امروز ترجمه کردن تماس صوتی بین مردم را آغاز کرد. Skype Translator یا همان مترجم اسکایپ به عنوان یک برنامه پیش نمایش، برای افراد انگلیسی و اسپانیایی زبان این امکان را فراهم کرده که برای ارتباط با یکدیگر، بدون اینکه زبان جدیدی را بیاموزند، با زبان مادری خود صحبت کنند. این همانند سحر و جادو است! اما این نرم افزار ناشی از تلاش تیم تحقیقاتی مایکروسافت و اسکایپ است که نسخه ای از آن را که قابلیت اجرا دارد و می تواند در راه کمک به تغییر ارتباطات جهانی در آینده نقطه ی عطف باشد، فراهم کردند.

نسخه پیش نمایش Skype Translator بر روی ویندوز 8.1 و نسخه آزمایشی ویندوز 10 اجرا خواهد شد و گفتار ورودی به زبان انگلیسی یا اسپانیایی به متن و گفتار نسبت به هم ترجمه می کند اینگونه که گوینده انگلیسی ترجمه ای از زبان اسپانیایی را می شنود و بالعکس. مایکروسافت قبلا نشان داده است که این فناوری بین زبان انگلیسی و آلمانی کار خواهد کرد اما فعلا در این نرم افزار تنها زبان خارج از انگلیسی که در ابتدای عرضه ی پیش نمایش پشتیبانی شده، اسپانیایی است.

مایکروسافت بازاریابی Skype Translator را به عنوان یک ابزار کارامد برای مدارس و شرکت ها با آزمایش کردن آن به وسیله ی دانش آموزانی از آمریکا و مکزیک، آغاز کرده است. اسکایپ در حال حاضر در کلاس درس محبوب است؛ با معلمانی که در سراسر جهان در کنفرانس های ویدویی مشارکت می کنند تا کلاس درس خود را به کلاس های درس در جای جای این جهان متصل کنند. در حالی که این آزمایش و نمایش بصورت محدود و آزمایش های کنترل شده انجام می شد مایکروسافت امروز پیش نمایش Skype Translator را در دسترس عموم قرار داد تا افراد بیشتری آن را در دنیای واقعی آزمایش کنند.

مایکروسافت همچنین ترجمه پیام های متنی سریع از طریق Skype Translator با پشتیبانی از 40 زبان، فراهم کرده است. اگر شما علاقه مند به آزمایش Skype Translator هستید پس نیاز به درخواست یک دعوتنامه از وب سایت مایکروسافت اسکایپ خواهید داشت. کد STVER4230 را هنگام درخواست وارد کنید تا شاید زمان ارسال دعوتنامه کمتر شود و آن زودتر به دست شما برسد. در پایان شما را به دیدن ویدیو معرفی این نرم افزار دعوت می کنیم.

 [jwplayer mediaid=”10577″]

One thought on “مترجم اسکایپ تماس ها را بلادرنگ ترجمه خواهد کرد

  1. لیلا سمایی گفت:

    میخواهم زبان کردی سلیمانیه ترجمه کنم نمیتوانم لطفا مرا راهنمایی کنید. سپاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *