در هر کجای جهان که استارت آپی آغاز می شود، پول همه چیز نیست. استارت آپ های موفق در گذشته طوری که انگار در شعله های آتش رفته باشند، نابود می شدند. اگر شما نمی خواهید مانند گذشته بسوزید، احتمالا علاقه مند به ابتکار جدید Indiegogo مبنی بر بیمه کردن حامیان استارت آپ ها که ممکن است نگران این باشند که استارت آپ دچار ورشکستی شود، خواهید شد.

یک پلتفرم استارت آپ جهانی آزمایش بیمه کردن یکی از محصولاتش به نام Olive Labs’ stress band را از طریق خدمت بیمه ای Indiegogo آغاز کرده است و حامیان آن خواهند توانست یک مقدار پول اضافه به عنوان وثیقه پرداخت کنند که این وثیقه به آنها اطمینان می دهد پولی که برای این محصول داده اند در صورتی که محصول در سررسید 3 ماهه برای تحویل به دستشان نرسد، به آنها برگردانده خواهد شد.

Olive-Labs-insurance

بیمه مورد نظر برای این محصول از 15 دلار در دسترس خواهد بود که بر روی قیمت اصلی آن یعنی 129 دلار افزوده می شود. Indiegogo هنوز تایید نکرده است که این خدمت بیمه کردن را اگر و یا چه زمانی برای سایر پروژه ها در اختیار می گذارد. اما اگر خبری شد ما آن را برای شما نشر خواهیم داد.

2 thoughts on “ایندیگوگو استارت آپ ها را بیمه می کند

  1. صدرا گفت:

    سایت فاندلی http://fundly.ir هم همین جوریه :-)

  2. حامی جو گفت:

    سایت حامی جو، یک سایت تامین سرمایه جمعی یا کراود فاندینگ است. دوستانی که علاقه دارند برای پروژه هایشان از این روش استفاده کنند، می توانند به سایت ما سر بزنند.
    http://www.hamijoo.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *