مشکلات طراحی: بعد از آی‌فون نوبت به نوت4 رسید

به نظر می رسد سامسونگ نیز بزودی در باتلاق مشکلات طراحی و ساخت گوشی بیفتد آنهم دقیقا بعد از تمسخر بی رحمانه رقیب خود یعنی اپل در فضای مجازی. اگر هنوز نوشته های شاهکار سامسونگ در خصوص اپل را ندیده اید بهتر است تگ #BendGate را در فضای مجازی دنبال کنید! بر اساس گزارش های رسیده از یک وب سایت کره ای، به نظر گلکسی نوت4 قرار است مشکلاتی در بحث کنترل کیفیت ساخت گوشی خود داشته باشد. این مشکل مربوط به عدم اتصال کامل صفحه نمایش خیلی بزرگ نوت4 به بدنه و لبه های آن است. برخی عکس های گرفته شده از این شکاف ما بین صفحه نمایش و بدنه گوشی نشان می دهد که این گپ می تواند جایگاه قرار گیری یک کارت ویزیت مقوایی باشد! به نظر سامسونگ از این موضوع خبر دارد و اخبار و پیگیری های این موضوع در شبکه های اجتماعی کره ای همچنان جریان دارد و به گزارش ITToday، سامسونگ اعلام کرده کاربرانی که چنین مشکلی در نوت4 خود دارند برای حل مشکل به نمایندگی های این شرکت مراجعه نمایند با این حال سامسونگ صحبتی از دادن گوشی جدید به این کاربران نکرده است.

با تمام این وجود هنوز شواهدی بر فراگیر بودن این مشکل نوت4 وجود ندارد اما ممکن است به مانند مشکلات ای فون6 پلاس شاهد یک مساله بزرگ باشیم. سامسونگ نیز اخیرا در یک تبلیغ چهار دقیقه ای این گوشی را بسیار خوب معرفی کرده است اما هشدار می دهیم که این تبلیغ ممکن است بطور اعجاب اوری شما را برای خرید این گوشی تحریک کند!

نوت4 در جریان رویداد IFA 2014 در برلین رونمایی و معرفی شد و بر اساس برنامه قرار بود عرضه گوشی در ماه اکتبر شروع شود با این حال سامسونگ در برخی مناطق اقدام به عرضه گوشی نموده تا بتواند با عرضه و فروش ای فون 6 مقابله نماید. این گوشی در هفته جاری در کره عرضه گردید و از مقداری محدود تاکنون تا 30 هزار گوشی به فروش رسیده است. بخش اخبار در مورد کیفیت ساخت نوت4 ممکن است بسیاری کاربران را در خرید این گوشی دو دل نماید و باید منتظر عکس العمل رسمی سامسونگ به این موضوع باشیم.

توسط سجاد بدیعی

Tested

2 دیدگاه

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *