سامسونگ گلکسی آلفا با گوشه هایی شبیه به آیفون

با وجود این که سامسونگ در چند سال گذشته موفق شده است شانه به شانه اپل برای ارائه بهترین تلفن‌های هوشمند در بازار رقابت کند، با این وجود نقاط ضعف و قدرتی در هر دو طرف وجود دارد. در حالی که منتقدان به نداشتن NFC و عدم نمایش Real time و امکاناتی دیگر در گوشی‌های شرکت اپل و ارائه نشدن آن برای هواداران آیفون را جالب نمی‌دانند. لباس این محصول کره‌ای چیزی شبیه به HTC یا هموطن خود LG می‌نماید، اما پیشرفت‌های قابل ملاحظه‌ای نموده است که می‌توان به احتمال داشتن لبه‌های فلزی که شبیه آیفون است اشاره داشت.

هیچ شکی نیست که برای سال 2014 سامسونگ گلکسی S5 کار شایسته‌ای را انجام داده است. نه تنها بهبود خوبی نسبت که مدل قبلی خود گلکسی S4 داشته است، بلکه بهترین صفحه نمایش در بین تلفن‌های هوشمند را ارائه کرده است و همین‌طور پیشرفت خیلی خیلی خوب برای دوربین عقب این گوشی و قابلیت ضبط ویدئو با کیفیت 4K این گوشی خود را مختص نسل اینستاگرام معرفی می‌کند.

اما با وجود ظاهری تقریباً کامل، داشتن بدنه‌ای پلاستیکی پاسخ خوبی برای سطح انتظارات فزاینده کاربران گلکسی نبود، حتی قبل از معرفی گلکسی S5 در همایش بارسلونا به شدت شایع شده بود که سازنده Tizen OS سرانجام به این افراد چیزی را که می‌خواستند ارائه می‌کند.

تصاویر احتمالی جدید از گلکسی آلفا دستگاه دیگری جدا از گلکسی نوت 4 که بر روی Weibo انتشار پیدا کرده است، بیانگر این مطلب است که طراحی آن چندان بی‌شباهت به آیفون 4 یا 4S نیست.

مدت زیادی از بیان شدن احتمال به کار بردن گوشه‌های فلزی برای این دستگاه اسرار آمیز می‌گذرد و همین‌طور با داشتن قابلیت تعویض باطری در مواردی که مورد نیاز است و تا زمانی که بدنه‌ی یونی بادی شبیه به HTC را ارائه نکند این اقدامات قدمی در راه درست محسوب می‌شود.

g-alpha1

g-alpha2

g-alpha3

g-alpha4

گلکسی آلفا ظاهراً در دو اندازه‌ی 4.7 اینچی و 6.7 اینچی ارائه خواهد شد، اگر چه این‌ها هنوز شایعاتی هستند که درز کرده‌اند اما ظاهراً سامسوگ این گوشی را به عنوان سلاحی در برابر آیفون 6 خواهد دید.

در ادامه تصاویر دیگری هم منتشر شده است که این گوشی را با آیفون 5S مقایسه می‌کند

g-alpha5

g-alpha6

g-alpha7 g-alpha8

g-alpha9

توسط بهادر جهانی

تحصیل کرده‌ در دو رشته‌ی کامپیوتر (سخت افزار و نرم افزار)، عاشق دنیای دیجیتال و هر چیز مرتبط با آن، با تخصص اصلی شبکه و دارای مدرک MTCNA. همینطور آشنا به زبان‌های برنامه نویسی و تا حدودی طراحی وب هستم. از خصوصیات شخصیتی هم می‌توانم به پر انرژی و سرزنده بودن، علاقه به انجام کارهای جدید و متنوع اشاره کنم، عکاسی را به صورت تفننی انجام می‌دهم و عاشق حیوانات به خصوص شیر، عقاب و کوسه هستم.

یک دیدگاه

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *