اندروید L در روزهای اخیر محفل تمام مباحث و اخبار رسانه های آی تی بوده چرا که به نظر بسیاری، اندروید L بزرگترین آپدیت و تغییر در ساختار اندروید بوده است. که البته این موضوع خود بیانگر مفهوم دیگری نیز هست: اینکه آپدیت دستگاهها به این اندروید چندان کار ساده ای نیست وکارخانجات سازنده گوشی نیز این مهم را دریافته اند و بدنبال آپدیت اندروید گوشی هایشان هستند. ظاهراً وان پلاس نیز از این قافله عقب نمانده است. این شرکت چینی تایید کرده است که پس از 3 ماه ار عرضه همگانی اندروید ال، گوشی  خود را به این ورژن از اندروید اپدیت می کند. پیش تر نیز شرکت HTC چنین وعده ای داده بود.

به روز رسانی به موقع از سمت وان پلاس انتظاری بدیهی است چرا که این دستگاه سیانوژن را بر روی گوشی خود ران می کند و تیم سیانوژن بهترین تیمی است که می داند چگونه اندروید را اپدیت نماید. با آپدیت به اندروید L ما شاهد بهبود و معرفی Material Design و بهبود عملکرد باتری خواهیم بود.

تغییرات بعد از ران کردن اندروید ال:

آنطور که شما انتظار دارید نباید شاهد تغییرات زیادی در ظاهر اندروید باشید. حقیقت این است که متریال دیزاین تغییراتی در تنظیمات اندروید ایجاد کرده است اما اپ های دچار چندان تغییری نشده اند. Home Screen گوشی نیز دچار تغییرات بسیار کمی شده است. تغییر دیگری که شاهد آن خواهید بود در بخش اعلانات است. این اعلانات بصورت کارتی نمایش داده می شوند  و در حالت قفل شده نیز امکان مشاهده این اعلان ها وجود دارد. در مبحث باتری، گوگل به کمک پروژه ولتا عمر بهتری را برای باتری به ارمغان آورده است. از دیگر تغییرات با نصب انروید ال، تغییر در ران تایم اندروید است، کاهش ران تایم موسوم به ART در این اندروید سبب کاهش زمان اجرای برنامه ها و عملکرد بهتر گوشی می شود. در حال حاضر امکان اپدیت دستگاه نکسوس 5 و 7 به اندروید L فراهم است.

2 thoughts on “تاکید وان پلاس بر آپدیت گوشی وان به اندروید L

  1. مهدی گفت:

    چه جوری میشه خریدش؟

    1. فرشاد گفت:

      بابام از کویت آورده اگه مایلی بفروشم به تو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *