گوگل Divide را بدون فوت وقت و بسیار سریع و بی سر و صدا  خریداری کرد، تیمی که پشت ساخت اپ موبایلی است که در قالبی ایمن اطلاعات و دیتاها و برنامه های کاری شما را از شخصی جدا می کند. بر اساس گزارش ها این تیم که Enterproid نام داشت به گوگل پیوسته و هنوز نیز شرایط این معامله اعلام نشده است. Divide  این معامله را بر روی سایت خود تایید کرده است. اگرچه این تیم به گوگل پیوسته اما انها اعلام کرده اند که اپ Divide  همچنان برای کاربران به حالت قبل و طبق شیوه قبل کار می کند و اپ ان فعلا از کار نخواهد افتاد. اما برخی معتقدند که ممکن است در آینده توسط گوگل تغییراتی در آن اعمال شود.

Divide  در سایت خود می افزاید کمپانی ما برای یک ماموریت بنا نهاد شده: ارائه تجربه استفاده مفید از موبایل در سر کار. به عنوان یک تیم اندرویدی از اینکه همچنان تولید راه حل های توسعه دهنده ای را که کاربرانمان دوست دارند، ادامه می دهیم، هیجان زده هستیم. تصاحب Divide  کاملا به موقع است چرا که گوگل بنا به گزارش ها به دنبال بکار گیری ویژگی های مرتبط با کسب و کار در اندروید است. کاری که گوگل می کند بسیار شبیه به کار سامسونگ (Knox) و اپل است.

التبه ورژن جدید اندروید به نظر در گوگل I/O در ماه آینده معرفی می شود. پس بعید است که در ورژن جدید اثری از Divide  دیده شود. با این وجود این معامله نشان می دهد که گوگل با بازار سرمایه گذاری علاقه دارد و این شایعه که گوگل در نسخه های بعدی اندروید مشتریان دارای کسب و کار را هدف قرار داده است را تقویت می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *