با ورود تکنولوژی به زندگی، تاثیرات مختلفی داشته است، قطعاً یکی از این تاثیرها بر روی آموزش و یادگیری بوده که آن را ارتقاع داده و البته از سویی هم اعتیاد به تکنولوژی باعث تداخل در یادگیری یا آموزش شده است. با آغاز ماه خرداد، ماه امتحانات، مطالعه و آموزش اهمیت بیشتری پیدا می کند.

مطالعه با هدف یادگیری یا سرگرمی و… داستانی دیرهنگام است که از کتاب های رونویسی شده و پوستی آغاز شده و تا کتاب های چاپ سنگی و آنگاه انقلاب صنعت چاپ پیش می آید، و اینک چندی است که بسترها و ابزارهای دیجیتال همچون نشر رومیزی، کامپیوتر، تبلت، کتابخوان الکترونیک و نرم افزارهای آموزشی هم به آن رنگ و بوی تازه ای داده اند و از طرفی هم اگرچه همیشه تکیه شیوه های آموزشی بر کتاب و مطالعه بوده است، اما آن را هم می توان شامل دوره های مختلفی از مکتب خانه تا نیمکت ها و تخته سیاه و گچ، و البته کلاس های درس امروزی با تبلت و کامپیوتر و صفحات بزرگ الکترونیکی دانست.

جدای از اینکه شما در چه دوره ای درس خوانده اید و اینکه از چه تجهیزات و روشهای مطالعه ای بهره جسته اید، احتمالا با انواع گوناگونی از آنها آشنایی دارید. لذا پارسیش هم تصمیم گرفته برای همراهی با امتحانات در این ایام، با همکاری شرکت گردو، مسابقه عکاسی را با موضوع «آموزش و یادگیری»، و با محوریت «ابزارهای دیجیتال» برگزار نماید.

شرکت گردو که چندی است با تمرکز بر روی آموزش و یادگیری کاربران به طور حرفه ای به اقدام به تولید بسته های آموزشی در زمینه مهندسی و تکنولوژی کرده که به «گردویار» معروف اند. این مجموعه که با سرفصل‌های کامل و جامع تولید شده در محیطی جذاب به کاربر ارائه می‌شود که هم اکنون نیز در جشنواره فروش گردو قابل تهیه اند.

دوستان علاقه مند می‌توانند تصاویر ارسالی خود را در اینستاگرام برای ما بفرستند. شرایط و ضوابط شرکت در مسابقه به شرح ذیل می‌باشد:

قوانین مسابقه:

 1. هر فرد تنها می تواند یک عکس برای شرکت در مسابقه ارسال کند.
 2. نوع و کیفیت دوربین اهمیتی ندارد. مهم عکس و خلاقیت شما است.
 3. در پست‌های خود از هشتگ parsish استفاده کنید.
 4. روی تصاویر خود پارسیش را تگ کنید.

شیوه انتخاب برنده:

هیئت داوران با بررسی عکس های تگ شده، 10 اثر منتخب را گزینش نموده و در اینستاگرام پارسیش قرار می دهند. در مرحله نهایی، برندگان رتبه شان بر اساس لایک عکس ها بر روی اینستاگرام پارسیش مشخص خواهد شد.

زمان و نحوه اجرای مسابقه:

شرکت کنندگان از 5 خرداد ماه 1393 الی 20 همان ماه فرصت دارند تا تصاویر خود را با شرایط بیان شده ارسال کنند.

چنانچه اکانت اینستاگرام شما به صورت پرایوت است کافیست لینک عکس خود را برای ما در اینستاگرام یا سایت کامنت بگذارید.

در تاریخ 21 خرداد ماه 10 عکس منتخب بر روی اینستاگرام پارسیش قرار می گیرد و پس از 4 روز مهلت رای گیری تا 24 ام خرداد ماه تعداد لایک ها شمرده خواهد شد و در تاریخ 25 خرداد با توجه به لایک‌های کسب شده توسط هر عکس رتبه هر نفر با توجه به آن مشخص می‌گردد و برندگان در سایت و اَکانت اینستاگرام پارسیش اعلام می‌گردند.

جوایز:

 • نفر اول: 3 محصول آموزشی گردو به انتخاب خود
 • نفر دوم: 2 محصول آموزشی گردو به انتخاب خود
 • نفر سوم تا نفر دهم: 1 محصول آموزشی گردو به انتخاب خود
همچنین صفحه رسمی مسابقه در آدرس contest.parsish.com قرار دارد که برندگان و آخرین اخبار از طریق این صفحه و البته از طریق خود سایت نیز منتشر خواهد شد.
منتظر عکس های جذاب شما هستیم.

2 thoughts on “مسابقه: نقش تکنولوژی در آموزش یا یادگیری چیست؟

 1. محسن گفت:

  عکس‌ها رو قرار بود امروز ۲۱ام قرار بدین تو اینستاگرام. ولی خبری نشده هنوز. مسابقه کلاً سر جاشه هنوز یا نه؟

  1. مسابقه تغییراتی کرد که اطلاعیه اش توی اینستاگرام اعلام شد و به زودی در همین پست نیز تغییراتش اعلام خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *