درست زمانی که فکر می کنید اوضاع آرام است به نظر خبری از Flappy Bird و یا حداقل سازندگان این بازی اوضاع اینترنت را به هم می ریزد!

Dong Nguyen فردی که به عنوان کسی که Flappy Bird را در اپ استور ها محبوب کرد در حساب توییتر خود اعلام کرده که به دنبال ساخت یک بازی جدید است که انطور که عکس های آم مشخص است اگرچه خبری از هیچ پرنده ای نیست اما سبک و سیاق ان شبیه به Flappy Bird است. Nguyen  در حساب توییتر خود می نویسد :

مردم برای مدتی می توانند Flappy Bird را فراموش کنند!

BntAgSBIMAAM7Vm

نام این پروژه و بازی هنوز مشخص نیست. اما تصاویر گویای ان است که عده ای در یک سازه خاص در حال پرش هستند! که تداعی کننده Flappy Bird است. او خود نیز به CNBC گفته که مشخصات این بازی این است که عده ای از یک ساختمان به ساختمان دیگری می پرند. مشخص نیست که تنها به همین دویدن ها ختم می شود و یا اینکه سرانجام خاصی هم دارد.

خبری از تاریخ عرضه و انتشار این بازی در نت موجود نیست اما Nguyen پیشتر گفته بود که Flappy Bird بزودی به اپ استور در ماه اگست بر می گردد که البت قابلیت چند بازیکنی را می یابد. امیدواریم که این ویژگی جدید باعث شود بازی حس و حال بهتر از قبل را پیدا کند نه اینکه بدتر شود.

Flappy Bird معروف توانست به سرعت رتبه خود را در اپ استو بالا ببرد و به یک الگو تبدیل شود. حال سازنده ان به دنبال آن است که با ارائه یک بازی جدید این روند را همچنان دنبال کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *