کاربران فعال واتس اپ از مرز ۵۰۰ میلیون گذشت
نوشته شده توسط

کاربران فعال واتس اپ از مرز ۵۰۰ میلیون گذشت

واتس اپ اعلام کرد که تعئا مشترکین این پلت فرم از مرز ۵۰۰ میلیون کاربر فعال گذشته است. که ۱۰۰ میلیون نفر بیشتر از آمار دسامبر ۲۰۱۳ این شرکت است. شرکت همچنین اعلام کرد که کاربران این مسنجر نزدیک به ببش از ۷۰۰ میلیون عکس و ۱۰۰ میلیون ویدئو را روزانه به اشتراک گذاشته اند. جان کوام مدیر مسئول واتس اپ اعلام کرده است که سرویس این شرکت سریعتر از گذشته و در ماه های اخیر در کشورهایی نظیر برزیل ، هند، مکزیک و روسیه رشد داشته است. به عبارت دیگر بازاهای نوظهور و کشورهای پرجمعیت در حال کمک به توسعه پلت فرم این شرکت با سرعت باورنکردنی هستند. کوام مدیر مسئول واتس اپ در متن خود می گوید:

ما می توانیم بگذاریم روند همینگونه جلو برود، اما همکنون مهمتر این است که به کار خود باز گردیم و مجذوب این موفقیت نشویم چرا که اینجا در واتس اپ تازه کار ما شروع شده است.

همین اخیرا بود که واتس اپ با معالعه پر ارزش ۱۹ میلیارد دلاری به فیسبوک منتقل شد. بعد از آن بود که این مسنجر تحت مسائل مربوط به حریم شخصی تحت نظارت های امنیتی ویژه ای قرار گرفت. و از شر از مدار خارج شدنهای مکرر و طولانی مدت خود نیز که مدت ها بود مسنجرهای رقیب چون لاین و تلگرام از آن بهره می بردند خلاص شد. کوام البته تاکید کرده بود که فروش واتس اپ به فیسبوک بر روی حریم شخصی کاربران تاثیر نمی گذارد.

0 ۱ 24390 25 آوریل, 2014 اخبار, کوتاه آوریل 25, 2014

یک نظر

  1. دنبالک: 10 ترفند برای تبدیل شدن به استاد واتس اپ - پارسیش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو