آیا تاکنون شده که فراموش کنید خودروی خود را کجا پارک کرده اید ؟ اگر شما از Google Now استفاده کنید قطعاً دیگر دچار این مشکل نخواهید شد ، چرا که Google Now به سیستم پارکینگ یاب تجهیز گردیده است.

توضیح گوگل در این باره اینگونه آمده است:

زمانی که این ویژگی در Google Now به نمایش در می آید شما در راهنمای پیش رو مکان تقریبی خودروی پارک شده خود را می یابید با رفتن به مکانهای ثبت شده قبلی نیز می توانید موقعیت هایی را که اخیراً در آنها پارک کرده اید را نیز مشاهده نمایید ، موقعیت شما و اطلاعات آن با هیچکس به اشتراک گذاشته نمی شود و از این لحاظ حریم خصوصی شمت نقض نمی شود

گوگا همچنین افزوده که Google Now از سنسور موجود در گوشی شما جهت کنترل رفت و آمد و پارک شما با خودرو استفاده می کند این بدان معناست که شما ممکن است به محض استفاده از هر خودرویی مثلا اتوبوس و یا خودروی دوستانتان این ویژگی در Google Now را بکار بیندازید البته امکان غیر فعال سازی آن برای چنینن مواقعی فراهم آمده است. بسیاری از کارت هایی را که Google Now صادر می کند را در صورتی که اشتباه باشند می توانید رد کنید و یا نادیده بگیرید و حتی همانطور که گفته شده امکان غیر فعال سازی آن فراهم است.

تغییر دیگری که در Google Now آمده و توسط پلیس اندروید درباره آن گزارش آمده است شامل یک رابط کاربری جدید است که متمرکز بر لیستی از اسامی مستعار است ، آپشنی که می توانید به کمک آن برخی تنظیمات را صوتاً فعال نمایید. متاسفانه این بروز رسانی شامل مواردی که به شما کمک کند کلید و یا کارت پارک خود را پیدا کنید ، نمی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *