پیتزا دومینو منوی خود را نو نما کرده است و تغییری در سیستم مالی خود ایجاد کرده است تا بعد از سالها عقب ماندگی از رقبا بتواند از طریق موبایل نیز سفارش دریافت کند. این اپ که به تازگی برای iPad ارائه شده است این امکان را به شما می دهد که بطور سه بعدی پیتزای مخصوص خود را بسازید و آن را سفارش دهید و زمانی که راحت در خانه روی صندلی نهارخوری نشسته اید (!) پیتزای طراحی شده توسط خودتان را بخورید.

آنچه که این اپ را از بقیه متمایز کرده است ویژگی ساخت سه بعدی پیتزا است که از OpenGL بهره می گیرد تا دیدی زیباتر و شبیه تر به پیتزایی که در نهایت درب منزل تحویل می گیرید، به شما بدهد. با استفاده از OpenGL شما میتوانید تصاویر سه بعدی زیبا و جذابی طراحی کنید. البته ناگفته نماند که قطعاً چیزی که در واقعیت به شما داده می شود متفاوت از یک سری تصاویر دیجیتال است که البته برای بالا بردن اشتهای شما آرایش شده اند.

مسئول اطلاع رسانی دومینو، کوین واسکونی می گوید:

اپ جدید iPad دومینو تجربه خرید پیتزا در خلال مراحل جدید و سطحی متفاوت از سایرین را فراهم می آورد. این یکی از جالب ترین تکنولوژی هایی است که ما در دومینو آن را عرضه کرده ایم و ما از استفاده مشتریان در ساخت پیتزاهای سفارشی به کمک تجسم و ذائقه خودشان بسیار هیجان زده هستیم.

این اپ iPad به مانند دیگر اپ های دومینو ویژگی های چون فروشگاه یابی دومینو ، کوپن های تخفیف برای مناسبت ها ، پیگیری سفارشات و همچنین ارائه دیگر فست فود های آمریکایی را دارد. همچنین امکان ذخیره پیتزای مورد علاقه تان نیز وجود دارد که باعث می شود شما تنها با چند کلیک جزئی بتوانید آن را در روز های بعد نیز سفارش دهید. سفارش دیجیتال یک قمار بزرگ برای دومینو بوده چرا که باعث شده 40 درصد از فروش این شرکت در سطح ایالت متحده از این طریق صورت گیرد. اگر این اپ را دانلود نکرده اید و یا اینکه به iPad دسترسی ندارید از همان روش های قدیمی و سنتی بهره بگیرید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *