یاهو در سال ۲۰۱۱ این امکان را به کاربران داد تا با استفاده از حساب‌های گوگل و فیس بوک خود وارد سرویس‌های این شرکت شوند. اما حالا با برداشتن این امکان برای Yahoo Sports Tourney Pick’Em کم کم به این موضوع پایان می‌دهد.

یک سخنگوی یاهو در این مورد می‌گوید: این فرآیند جدید از کاربران می‌خواهد که با حساب یاهوی خود وارد سرویس شوند و این به ما این اجازه را می‌دهد که بهترین تجربه‌ی شخصی سازی را برای کاربران فراهم کنیم.

پایان دادن به وارد شدن با حساب گوگل و فیس بوک قرار است به تدریج صورت بگیرد که این بدین معناست در آینده‌ای نزدیک شاهد این خواهیم بود که کاربران برای وارد شدن به سرویس‌های یاهو حتما باید حساب یاهو داشته باشند. این سخنگو گفته است که گزینه‌های وارد شدن با فیس بوک و گوگل نیز به تدریج از صفحه‌های یاهو برداشته خواهد شد.

فعلا استفاده از حساب‌های فیس بوک و گوگل امکان پذیر است اما زمان مشخصی برای اجرای کامل این طرح اعلام نشده است.

۳ سال پیش یاهو امکان استفاده از حساب‌های فیس بوک و گوگل را برای سرویس‌هایش فراهم کرد تا تعداد کاربران خود را افزایش دهد. اما به نظر می‌آید ماریسا مایر مدیر عامل آن علاقه دارد مسیر متفاوتی را طی کند و سعی کند کاربران بومی را وارد اکوسیستم این شرکت کند.

برای آن‌هایی که مدت زیادی است که از حساب یاهوی خود استفاده نکرده‌اند، باید بگوییم که یاهو آی‌دی شما فقط برای ایمیلتان نیست، برای سرویس‌های ورزشی، آب و هوا و … هم استفاده می‌شود.  سال گذشته این شرکت یاهو آی‌دی‌هایی که حداقل ۱۲ ماه است غیر فعال هستند  را آزاد کرده تا دیگران بتوانند آن‌ها را انتخاب کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *