کنفرانس I/O گوگل 25 الی 26 ژوئن برگزار می‌شود

کنفرانس گوگل

 گوگل I/O کنفرانسی است که سالانه توسط گوگل و با تمرکز بر روی ساخت وب سایت ، تلفن های همراه و برنامه های مرتبط با گوگل مانند اندروید و کروم و… برگزار می شود.  و حال برای برگزاری این کنفرانس در سال 2014 گوگل برنامه و روش جدید ثبت نام و پذیرش بر اساس قرعه کشی را ارائه داده است. سوندار پیچای معاون ارشد ریاست گوگل اعلام کرده است که این کنفرانس در 25 الی 26 ژوئن در موسکونی در غرب سان فرانسیسکو برگزار می شود.

همایش I/O گوگل که به تبادل اطلاعات میان توسعه دهندگان کمک می کند قرار است در 25 الی 26 ماه ژوئن در سانفرانسیسکو برگزار شود

گوگل این خبر را در وب‌سایت رسمی این کنفرانس به روز کرده است اما ارائه توضیحات و جزییات در مورد نحوه ثبت نام را به ماه بعد موکول کرده است در سال 2013 این کنفرانس در 15-17 می برگزار شد اما در سال 2014 این کنفرانس یک ماه دیرتر برگزار می‌شود. پیچای نیز به این مطلب اشاره کرده است که در بحث ثبت نام کنفرانس امسال از روش جدید قرعه کشی استفاده می‌شود و توسعه دهنده گان بصورت تصادفی برای شرکت در این کنفرانس انتخاب می شوند.

توسط سجاد بدیعی

Tested

2 دیدگاه

  1. برخی کلیپ های اموزش برنامه نویسی و اینا (مثلا اموزش python) که مال google i/o هستن واقعا عالی هستن… حالا راهی هست بفهمیم این سری سخنران ها کیا هستن و قراره چه کنفرانس هایی برگذار بشه؟

    1. در صورت ارائه اطلاعات بیشتر در وبسایت رسمی I/O حتماً در وب سایت پارسیش نیز بروزرسانی لازم انجام خواهد گرفت.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *