اپلیکیشن‌های گوشی‌های همراه پیشرفت زیادی داشته‌اند؛ اما در این بین لیست مخاطبین در سیستم‌عامل‌های موبایل زیاد دستخوش تغییر نشده است و همیشه با لیست خشک و خالی که عکس و شماره مخاطب‌ها در آن نمایش داده شده است طرف هستیم، به همین منظور امروز اپلیکیشن Rinbw را معرفی می‌کنیم، اپلیکیشنی که در ابتدای راه است اما حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

همان‌گونه که اشاره شد اپلیکیشن Rinbw به لیست مخاطبین گوشی رنگ‌ و لعابی تازه می‌بخشد، این اپلیکیشن کاربر را قادر می‌سازد تا ویدئوی دلخواه خود را به جای عکس خود در لیست مخاطبین قرار دهد به این ترتیب دوستان نزدیک کاربر که آنها نیز از این اپلیکیشن استفاده می‌کنند قادر هستند ویدئویی ۵ ثانیه‌ای را به جای تصویر در لیست تماس‌های خود مشاهده کنند.

rinbw-app

برای این‌کار کافی است تا به مدت ۵ ثانیه با گوشی فیلم تهیه کرده و آنرا بر روی سرورهای این اپلیکیشن آپلود کنید. همان‌گونه که اشاره شد اگر دوستان شما نیز از این سرویس استفاده کنند به سرعت ویدئوی شما در لیست مخاطبین آنها قرار می‌گیرد. جالب اینجاست که دوستان شما زمانی که ویدئوی آپلود شده را مشاهده کنند قادر خواهند بود با انتخاب نمادی شیبه به میوه میزان رضایت خود از ویدئوی شما را نشان دهند. به این ترتیب می‌توان گفت سیستمی شبیه به لایک کردن در Rinbw تعبیه شده است، لازم به ذکر است که ایتای آدام (Itay Adam) خالق این اپلیکیشن مدعی است وی به هیچ وجه قصد ندارد اپلیکیشن لیست تماس‌های ویدئویی خود را به شبکه‌ای اجتماعی تبدیل کند. وی تنها قصد دارد راه سریع و جذاب برای در جریان گذاشتن دوستان از شرایط و وضعیتی که در آن به سر می‌برند ابداع کند، برای نمونه فرض کنید دل و دماغ ندارید، کافی است ویدئویی ۵ ثانیه از چهره پکر و خسته خود به سرور این اپلیکیشن آپلود کنید تا این ویدئو در لیست تماس دوستان شما قرار بگیرد، به این ترتیب دوستان شما هنگام بررسی لیست مخاطبین خود به راحتی متوجه می‌شوند که شما دل و دماغ ندارید .

لازم به ذکر است که این اپلیکیشن خلاقانه در حال حاضر تنها برای سیستم‌عامل iOS منتشر شده است و کاربران اندرویدی فعلاً از آن محروم هستند. سازندگان اپلیکیشن Rinbw دست و دل بازی به خرج داده‌اند و به رایگان قادر هستید آنرا از اپ‌استور اپل دانلود و نصب نمایید.

gt_appstore

2 thoughts on “با Rinbw به لیست مخاطبین خود طراوتی تازه ببخشید

  1. این اپ ایده بسیار خوبی دارد و می‌تواند تحولی در لیست مخاطبین شما ایجاد کند و گوشی شما را خاص جلوه دهد.

    1. محمد کاملان گفت:

      حق با شماست، بدون شک در آینده اپلیکیشن‌های لیست تماس به این سمت پیش میرن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *