هشتگ  #bendgate برای اپل یک شکست مفتضحانه به حساب می آید و همانطور که انتظار آن می رفت اپل کاملا در برابر این مشکل سکوت کرد و سعی کرد با راه حل هایی همچون پس گرفتن گوشی های مشکل دار این موضوع را موقتاً حل و فصل کند. دلیل این سکوت اپل نیز قابل حدس است چرا که این شرکت به دنبال آن بوده تا مشکل خمیدگی آی فون 6 پلاس را در سکوت کامل برطرف نماید. البته اینکه اپل این مشکل را 100 درصد حل کرده است امری است که نیاز به تایید این شرکت دارد که به نظر نمی رسد چنین اتفاقی اصولا رخ دهد. اصولا چنین فرضیه ای نشات گرفته از doctorkuddles یکی از کاربران reddit است. او ادعا می کند که اخیرا گوشی 6 پلاس 128 گیگابایتی را خریده است و آن را با گوشی 16 گیگابایتی 6 پلاس همسرش که در همان اوایل عرضه گوشی در ماه سپتامبر خریداری شده است، مقایسه کرده است.

او به این موضوع اشاره می کند که میان گوشی او و همسرش تفاوتهایی شاخصی دیده می شود، مثلا او به صدای گوشی اشاره می کند. او ادعا می کند که گوشی او نسبت به گوشی همسرش بسیار قوی تر و جامد تر است. او در ادامه بررسی های خود کار را موشکافانه تر جلو می برد و در زیر میکروسکوپ متوجه شی قرمز رنگی در بخش کاهنده صدای گوشی می شود! وقتی گوشی ها را وزن می کند متوجه تفاوت وزن آنها می شود که گوشی او 21 گرم سنگین تر از مدل همسرش است. iFixit نیز تایید کرده است که این نمونه جدید گوشی تقریبا 8 گرم از مدل قبلی سنگین تر شده است.

البته همانطور که گفته شد این کار دکتر ممکن است دارای خطا و اشتباه باشد و دقیقا نمی توان همچین چیزی را تایید کرد هر چند که روحیه این کار دقیقا با روحیه شرکت اپل هماهنگ است با این حال چنین تغییر عمده ای نیاز به تاییدیه شرکت دارد پس به نظر بهتر بود تیم کوک مدیر این شرکت آمریکایی به جای اظهار نظر های علنی در مورد گرایش های جنسی خود، شهامت این را پیدا می کرد تا در مورد آی فون نیز حقایق موجود را بیان کند!

2 thoughts on “آیا اپل چراغ خاموش مشکل خمیدگی آی فون 6 را حل کرده است؟

  1. کجایی جابز که اپلت نابود شد
    گرایش های جنسی مهمتر از جواب دادن به کل دنیاست :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *