آزمایشگاه خلاق فیس بوک علاقه زیادی به تولید اپلیکیشن دارد از Slingshot گرفته تا Paper و Rooms. این تیم به نظر می رسد که به پمپاژ اپلیکیشن های جدید به بیرون زمانی که ما سر بر می گردانیم علاقه ی زیادی دارد. آخرین خروجی این تیم خلاق برای طرفداران گروه ها در فیسبوک است. Facebook Groups از امروز یک اپلیکیشن خواستنی خواهد شد. اپلیکیشن برای اندروید و آی او اس با ظاهری شبیه به اپلیکیشن اصلی فیسبوک بر روی تلفن همراه، در دسترس خواهد بود.

FB_groups_2فیسبوک ادعا می کند که هر ماه 700 میلیون از مردم به بخش گروه های فیسبوک جذب می شوند. با این ذهنیت  تیم آزمایشگاه خلاق فیسبوک به ساخت اپلیکیشنی برای تجربه ی چیزی همانند تجربه روی تلفن های همراه را در اختیار این افراد قرار دهد.

با این اپلیکیشن جدید بسادگی می توان با چند ضربه گروه ایجاد کرد، عضو گروهی شد و یا بین گروه ها به گشت و گذار پرداخت. همچنین برای پیوستن به گروه های که دوستان و خانواده شما به آن پیوسته اند، تب جدیدی به نام Discover قرار داده شده است. در این تب بین گروه هایی بر اساس پسند ها و صفحاتی که شما در آن فعالیت دارید و نسب به جایی که زندگی می کنید، اپلیکیشن خود گشت می زند و آنها را به شما پیشنهاد می دهد. برای مثال اگر شما جزو گروهی باشید در رابطه با دوچرخه سواری است و صفحه Tour de France را پسندیده اید در تب Discover شما ممکن است با پیشنهاد گروهی روبه رو شوید که برای آخر هفته برنامه دوچرخه سواری دارند.

اگر شما طرفدار گروه در فیسبوک هستید اما نمی خواهید از اپلیکیشن جداگانه ای همانند اپلیکیشن پیام رسان فیسبوک استفاده کنید نگران نباشید چون که بخش گروه از اپلیکیشن اصلی فیسبوک تلفن همراه حذف نخواهد شد و باقی خواهد ماند. نظر شما را به ویدیویی از این اپلیکیشن جلب می کنیم.

[jwplayer mediaid=”9585″]

شما می توانید هم اکنون برای دانلود این اپلیکیشن از طریق زیر اقدام کنید.

gt_appstore  gt_googleplay

2 thoughts on “اپلیکشین Groups توسط فیس بوک معرفی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *