اسپیکر 20 دلاری بلوتوث ضد آب برای حمام

اگر به آواز خواندن در حمام عادت دارید و یا دوست دارید هنگام دوش گرفتن در پایان یک روز خسته کننده کمی آهنگ گوش کنید تا در افکارتان غرق شوید، اسپیکر های بلوتوث می توانند به شما کمک کنند. گوشی هوشمند شما برای استفاده در حمام طراحی نشده و این اسپیکر ها بهترین انتخاب برای شما هستند.

به همین جهت اسپیکر بلوتوث 20 دلاری Photive که قابلیت جابجایی دارد بهترین گزینه برای شما محسوب می شود. این محصول توانسته در آمازون از پنج ستاره، 4.4 امتیاز را به خود اختصاص دهد. همچنین بیش از 300 مصرف کننده از امکانات آن نظرات مثبتی نوشته اند.

لاستیک بیرونی اسپیکر ناهموار است به همین دلیل می تواند به سطوح دیگری غیر از حمام نیز متصل شود. این اسپیکر ضد گرد و غبار و ضد آب است به همین دلیل در کوهنوردی و کمپ هم قابل استفاده می باشد. نکته ی مهم تری این است که استفاده از نسخه ای پیشرفته از بلوتوث در ساخت آن باعث شده که انرژی کمتری مصرف کند. در نتیجه پیش از شارژ دوباره ی آن می توانید به مدت طولانی تری به موسیقی گوش دهید. بعلاوه صدایی که از اسپیکر خارج می شود فوق العاده واضح و شفاف است.

71IuXJhv78L._SL1000_

اسپیکر های دیگری شبیه به اسپیکر Photive طراحی شده اند ولی در برابر صدای بلند دوش حمام برای پخش موسیقی توان کافی ندارند ولی این اسپیکر قدرت بسیاری دارد. می توانید آن را به هر جایی متصل کنید چون هیچ صدایی نمی تواند پخش موسیقی از Photive را با مشکل روبرو کند.

قیمت اصلی این اسپیکر 49.95 دلار است ولی حالا در آمازون به قیمت 20 دلار به فروش می رسد. شاید عالی نباشد ولی استفاده از این امکانات با این قیمت واقعا وسوسه کننده است.

یک دیدگاه

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *