تایم هوپ (Timehop) اپلیکشنی برای تلفن های هوشمند است که عکس ها و پست های قدیمی  شما را از شبکه های اجتماعی فیسبوک، توییتر، اینستاگرام، فوراسکوئر و همچنین عکس های آپلود شده در دراپ باکس جمع آوری و زندگی گذشته ی شما را برایتان باز پخش می کند. آیا تا به حال به این فکر افتاده اید که یک سال قبل در چنین روزی در شبکه های اجتماعی چه پست یا عکسی به اشتراک گذاشته اید؟ بله شما با Timehop می توانید به گذشته سفر کنید و مروری بر این خاطرات داشته باشید که یک سال قبل یا 2 سال قبل یا حتی چندین قبل چه چیزی به اشتراک گذاشته اید.

Timehop2بدون شک این اپلیکشن یک حرکت بزرگ در اپلیکشن های تلفن همراه هوشمند است و شما با نصب این اپلیکشن به نتایج جالبی دست می یابید. شاید بگویید که پست های گذشته بی اهمیت است اما این موضوع کاملا به زمانی بستگی دارد که به آن برگشته اید.

اگر جزو افرادی هستید که علاقه مندید بدانید در گذشته چه توییتی می‌کردی یا چه شکلی بودید تایم هوپ از اینستاگرام، توییتر و فیس بوک شما برگی از تاریخ را ارائه می‌دهد که می توانید با شخصیت چند سال پیش خود آشنا شوید و حتی آن را با دیگران به اشتراک بگذارید.

سال گذشته مدیر عامل Timehop جاناتان ونگر به The Verge گفته بود:

شرکت من تلاش کرد که بهترین تجربه استفاده از گذشته ی دیجیتالی را خلق کند اما اینکه آن چگونه به نظر می  رسد از این مطمئن نیستم! و آن را به شکلی خلق کردیم که دیده می شود.

Timehop اینگونه عمل می کند که هر روز نسبت به تاریخ دستگاه شما پست های مربوط به این تاریخ  در یک سال یا حتی چندین سال گذشته را برای شما به نمایش می گذارد. البته همانطور که مشخص است  برای این امر شما باید وارد حساب های کاربری خود در هر شبکه ای که مایلید در آن به گذشته برگردید وارد شوید و به این برنامه اجازه دسترسی به عکس ها، پست ها و… را بدهید.شما می توانید برای دریافت این اپلیکشن ( که به تازگی برای آندروید نیز عرضه شده است) به لینک های زیر مراجعه کنید.

gt_appstoregt_googleplaygt_bazaar

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *