اگر به‌ دنبال یک ارتباط امن، بدون زحمت، رایگان و رمزگذاری‌ شده هستید؛ یک اپلیکیشن جدید در اپ‌استور ممکن‌ است شما را تحت تأثیر قرار دهد. البته این اپلیکیشن تنها نمونه نیست. اپلیکیشن‌های زیادی از این دست و با قدرت‌های متفاوت و ویژگی‌های مختلف وجود دارند که می‌توانند مکاتبات شمارا از چشم‌های کنجکاو محافظت کنند. اما این اپلیکیشن در ساده‌ترین شکل ممکن به‌صورت کاملاً سهل‌الوصول برای عموم کاربران طراحی شده‌ است. شما می‌توانید جزئیات و لینک دانلود را در ادامه مشاهده کنید.

در عصرما تکنولوژی نه تنها لازم بلکه ضروری است. اگرچه این موضوع که دنیا را به راحتی در دستانمان داشته باشیم بسیار وسوسه‌ انگیز است اما مشکلاتی سر راه این رویا وجود دارد. به‌ زبان ساده‌تر در نگه‌داری ایمیل‌ها، پیام‌ها، تصاویر، اطلاعات بانکی و سایر اطلاعات مهم در یک محل برای ما بسیار اهمیت دارد که چه‌ کسی یا چه‌ چیزی به اطلاعات ما دسترسی خواهد داشت و امنیت و حفظ اطلاعات شخصی درصدر دستور کار قرار دارد. با وجود ماجراهای جاسوسی آژانس امنیت ملی آمریکا و انبوه نمونه‌های هک که تأسف برانگیز است، عجیب نیست که عده‌ی زیادی نگران این باشند که به حریم دیجیتالی آنها رخنه شود. از آن زمان توسعه‌ دهندگان با راه‌حل‌های بی‌شماری جلو آمده‌اند.

مشکل این‌جا است که اغلب اپلیکیشن‌ها برای استفاده خسته‌ کننده هستند و کاربر را فریب می‌دهند، اما سیگنال ساخته‌ی اُپن‌ویسپر با بقیه متفاوت است. در یکی دو دقیقه نصب کامل شده و در مدت زمانی کوتاه می‌توانید از تماس‌هایی امن و رمز گذاری شده برروی آیفون خود لذت ببرید.

رمزنگاری پایان به پایان به این معناست که شما می‌توانید از مکالمات خود لذت ببرید بدون این‌که نگران باشد که کسی در جایی ممکن است حرف‌های شما را گوش کند. حداقل مزیت آن آرامش خاطر است، حتی در پلت‌فرم امن iOS شما هیچ‌وقت به قهقرا نخواهید رفت!

دریافت این اپلیکیشن کاملاً رایگان است و بیش از چند لمس تا دریافت و اجرای آن فاصله‌ای نیست و قطعاً ارزش بررسی و امتحان دارد. به‌خصوص اگر داستان‌های آژانس امنیت ملی شمارا کمی ترسانده وقت آن است که نگران امنیت خود باشد.


gt_appstore

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *