این ماه در بردارنده اپ های متمرکز بر حریم خصوصی در چت با دوستان، گالری عکس ، کنترل و نظارت بر فرزندان و … است. این 12 اپلیکیشن می تواند گزیده ای از ده ها مورد اپی باشد که در چند هفته گذشته وارد اپ استور گوگل شده است. تمام این اپ ها بصورت کاملا کاربردی بسیاری از نیازهای ما را پوشش می دهند که شما را دعوت به مطالعه کاراریی آنها می نماییم. قابل ذکر است که لینک دانلود مستقیم تمام اپ ها در دسترس است.

MyRoll

برنامه MyRoll  اپ جدیدی نیست بلکه همان برنامه Flayvr که در این ماه با نام جدیدی در گوگل استور بارگذاری شده است ولی  تا حدودی نیز سبک و سیاق کاری آن جدید شده است. MyRoll  یک نرم افزار هوشمند نمایشگر گالری تصاویر است که به طور دسته بندی و موضوعی به سازماندهی عکس های شما می پردازد. به طور کلی این اپ عکس هایی که چهره های خندان در انها هست و یا اینکه رنگ های روشن در آن بکار گرفته شده است و … را در الویت قرار می دهد.

Firefox_Screenshot_2014-08-05T19-48-36.156Z

gt_googleplay

LokLok

LokLok یک اپ خلاق در ارسال عکس و پیام از صفحه نمایش قفل شده است. این برنامه با whiteboard سینک می شود و به شما اجازه می دهد نقاشی ها و متون دست نویس، عکس ها و… را با هر کسی به اشتراک بگذارید.

Firefox_Screenshot_2014-08-05T19-54-33.548Z

gt_googleplay

Lettrs

Lettrs نام برنامه ای است که سال گذشته برای آی فون معرفی شد. اما در این ماه برای اندروید نیز عرضه گردید. این برنامه در واقع گوشی شما را به یک میز تحریر کامل بدل خواهد کرد و به شما امکان تایپ متون به حالت دستویس و … را می دهد. همچنین این برنامه امکانات صوتی و ارسال ایمیل مرتبط با متنی که نوشته اید را بر روی گوشی شما فراهم می آورد. همچنین قالب هایی در این اپ معرفی شده است و امکان الصاق تصاویر و برچسب بر روی متن نامه ها امکان پذیر است.

Firefox_Screenshot_2014-08-05T19-48-53.036Z

gt_googleplay

Watchup

این اپ قبلا برای تبلت های اندرویدی در دسترس بوده است، اما این ماه شرکت توسعه دهنده آن را برای گوشی های هوشمند اندرویدی نیز ارائه داده است. این اپ ارائه دهنده کانالهای ویدوئی از بی شمار ارائه دهندگان موجود در موضوعات مختلف است. با مشاهداتی که از این کانال ها خواهید داشت،  Watchup  می فهمد که شما واقعا به چه نوع از کانالها و برنامه هایی علاقه دارید و سعی می کند تا سیستم خود را بر اساس علایق شما کمپایل و هماهنگ کند.

watc-730x456

gt_googleplay

Facetune

اپ Facetune سال گذشته برای آی فون عرضه شد و حال برای اندروید نیز ساخته شده است. این برنامه که از انواع محبوب اپ های آی فون است که این اجازه را به شما می دهد تا خنده موجود در عکس ها را گسترش دهید و یا دندانهای سوژه را سفید تر کنید و یا حتی لک های موجود روی صورت را صاف و پاک کنید و یا تاریکی زیر چشم را بر دارید. افزایش گونه، اصلاح خطوط فک صورت و تغییر در استخوان بندی از دیگر قابلیت های آن است که کلا به شما این امکان را می دهد تا فرد جدیدی را در عکس ها خلق کنید.

Firefox_Screenshot_2014-08-05T19-58-50.373Z

gt_googleplay

Cyber Dust

شاید تا به حال شده باشد که پیامی را برای کسی فرستاده باشید و از ارسال آن پشیمان شده باشید! اپ Cyber Dust این امکان را برای شما فراهم کرده تا حداکثر بعد از 30 ثانیه از ارسال پیام آن را حذف نمایید و از رسیدن آن به دست طرف مقابل جلوگیری کنید. این اپ همچنین برای آی فون نیز موجود است. از طرفی در این برنامه همه پیام ها بصورت کامل رمزگذاری و انکریپت می شوند لذا از نظر ایمنی، این اپ نمره قبولی می گیرد. برنامه همچنین امکان اسکرین شات گرفتن از اپ خود را به لحاظرعایت اصول ایمنی غیر فعال کرده است.

Firefox_Screenshot_2014-08-05T20-00-05.893Z

gt_googleplay

Wiper

فرمول بکار گرفته شده در این اپ بسیار شبیه Cyber Dust است. البته Wiper تنظیمات و دسترسی های دستی بیشتری را ارائه می دهد. Wiper عملا به مانند واتس اپ و یا تلگرام است با یک استثنا، که  این برنامه دکمه ای را ارائه می دهد که به کمک آن قادر خواهید بود پیام های خود را از سرور Wiper پاک نمایید به این معنا که پیام مذکور هم از گوشی شما و هم از گوشی طرف مقابل محو خواهد شد.

Firefox_Screenshot_2014-08-05T20-01-16.669Z

این تمام ماجرا نیست، Wiper قابلیت رمزگذاری بر روی تماسهای صوتی را دارد و از طرفی به شما می گوید که طرف مقابل از مسیج های رد و بدل شده اسکرین شات تهیه کرده است.

gt_googleplay

Jink

کارکرد این اپ به مانند Glympse  است. این اپ به مردم اجازه می دهد تا به سادگی و با ارسال یک لینک از موقعیت شما با خبر شوند. برای استفاده از  Jink باید ثبت نام کنید البته این کار مزایایی دارد و ان این است که به شما اجازه می دهد بدانید چه کسانی از افراد موجود در لیست تماستان، از Jink  بهره می گیرند. زمانی که شما، به اشتراک گذاری موقعیت خود را انتخاب می کنید، می توانید افراد متحرک (موجود در لیست) را با آواتر کوچکشان، در نقشه ببینید. ارسال پیام برای به اشتراک گذاری جزئیات ملاقاتها نیز فراهم است.

Firefox_Screenshot_2014-08-05T20-02-35.085Z

gt_googleplay

TimeAway

این برنامه، یک اپ کنترل بر روی کودکان است. بسیاری از والدین به دنبال کنترل بیشتر و محدود سازی کودکان در هنگام استفاده از گوشی هایشان هستند. اما این اپ قابلیت جدید دیگر را فراهم می کند. به کمک این اپ و نصب آن در هر دو گوشی خودتان و فرزندتان، می توانید زمانهای بازی و مدرسه و خواب را از گوشی خودتان بر روی گوشی فرزندتان اعمال نمایید. البته این اپ چیز جدیدی نیست و مشابه ان قبلا ارائه شده، اما TimeAway به شما اجازه می دهد تا موقعیت فرزندتان را نیز بر روی نقشه گوگل بیابید. همچنین امکان مشاهده خلاصه ای از مقدار زمانی که فرزندتان از گوشیش استفاده کرده فراهم است.

dt

gt_googleplay

Digify

Digify یک اپ به اشتراک گذاری فایل است که در ارتباط با Dropbox فعالیت می کند. البته Dropbox خود اپ مخصوص خود را دارد و شاید بپرسید چرا باید از Digify  استفاده کنید؟ پاسخ اینجاست که Digify  امکان کنترل بر روی فایل ها را به محض به اشتراک گذاشته شدنشان را به کاربر می دهد. مثلا شما می توانید تعیین کنید که فایلتان تا چه مدت به نمایش در آید یا برای چند نفر نمایش داده شود. پس از انقضای دوره، فایل به طور اتوماتیک نابود می شود.

Firefox_Screenshot_2014-08-05T20-04-36.078Z

gt_googleplay

Murtastic

این برنامه به شما اجازه می دهد تا والپیپر های لایو (زنده) خود را بسازید، که به معنای تصاویر و پس زمینه متحرک خود ساخته برای گوشی اندرویدی شماست. شما می توانید هر تعداد صفحه که خواستید به آن اضافه کنید و زمان تغییر بین آنها را زمان بندی کنید (زمان نمایش عکس ها پشت هم). همچنین امکان متحرک سازی نوشته بر روی این والپیپر وجود دارد.

Firefox_Screenshot_2014-08-05T20-05-45.198Z

gt_googleplay

Wunderlist

این اپ در واقع ارائه دهنده لیستی از کارهایی است که می خواهید انجام دهید. این لیست مسوم به To-Do در واقع توسط شما ایجاد و لیست می شود.

Firefox_Screenshot_2014-08-05T20-06-42.935Zgt_googleplay

دو اپ زیر محدود به مناطق خاصی هستن اما ممکن است در آینده جنبه عمومی تری پیدا نمایند

Bolt

این برنامه به مانند Snapchat کار می کند و امکان ارسال عکس به دوستانتان با زدن (تپ کردن) اواتار آنها در زیر عکس را فراهم می آورد. برنامه نویسان این اپ در اقدامی نامتداول در عرضه اپ، این برنامه را محدود به استفاده در نیوزلند، سنگاپور و آفریقایی جنوبی تهیه کرده اند!

Firefox_Screenshot_2014-08-05T20-07-54.886Z

gt_googleplay

Radical.fm

این سرویس مطلقا در آمریکا فقط قابل استفاده است. یکسال از عرضه اپ Radical.fm برای دارندگان آی فون می گذرد. این اپ موزیک-استریمینگ همکنون برای کاربران اندورید نیز در دسترس است. این سرویس از کمک هزینه های مالی تغذیه می کند و شما در صورت علاقه می توانید یکبار یا ماهانه هزینه ای را پرداخت کنید و در کنار آن البته از شر تبلیغات ها نیز راحت شوید.

Firefox_Screenshot_2014-08-05T20-13-13.254Zgt_googleplay

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *