حوادث رخ‌می‌دهند و گاهی پیام‌هایی که ما امیدواریم خصوصی باقی بمانند لزوماً نمی‌مانند. خوشبختانه، اپلیکیشن‌هایی هستند که شما‌را مطمئن می‌سازد عکس‌ها، پیام‌ها و فیلم‌هایی را که به یک نفر می‌فرستید برای همیشه این اطراف نمی‌چرخند.

پس اگر دفعه‌ی بعد پیامی فرستادید که نمی‌خواهید پدرتان ببیند، آن‌را با این پنج اپلیکیشن افزاینده‌ی حریم بفرستید. امکان ندارد گیر بیافتید که مجبور به توضیح‌دادن شوید.

textindapps

Confide (رایگان)

نگرانی خود‌را از این‌که چه‌کسی کنارتان پیام‌هایتان را می‌بیند متوقف کنید، Confide به دریافت‌کنندگان وقتی کسی آن‌چه شمارا نوشته‌اید ببیند ضربه می‌زند. در نتیجه اطرافیان کنجکاو نمی‌توانند تصویری از پیام‌ها بیاندازند یا آن‌ها را ببینند.

gt_appstoregt_bazaargt_googleplay

Wikr (رایگان)

این اپلیکیشن فراتراز حذف پیام‌های شما می‌رود. اطلاعات فرستاده‌شده در واقع رمزگذاری شده و ازطریق یک سرور امن فرستاده می‌شود. اگر واقعاً می‌خواهید پیام‌تان بین شما و آن شخص بماند، این اپلیکیشن اطلاعات شمارا به‌طور افراطی امن حفظ خواهد کرد.

gt_appstoregt_googleplay

Snapchat (رایگان)

به‌جای فرستادن یک عکس ساده‌ی خجالت‌آور با پیامک (که هیچ‌وقت ناپدید نمی‌شود)، از Snapchat استفاده کنید. این اپلیکیشن فیلم و عکس، به شما اجازه‌ی تنظیم زمان را می‌دهد تا مطلب ارسال‌شده‌ی شما بعداز آن زمان پاک شود.

gt_appstoregt_bazaargt_googleplay

Slingshot (رایگان)

این برنامه‌ی تحت حمایت فیس‌بوک ممکن‌است شبیه Snapshot به‌نظر بیاید، ولی یک تفاوت بزرگ دارد. برای پخش کردن عکس یا ویدئویی که به شما فرستاده شده، شما باید چیزی را پس بفرستید. اگر شما استفاده‌کننده‌ی مشتاق Snapchat هستید، این اپلیکیشن تغییری است که شما نیاز دارید تا به اشتراک‌گذاری عکس‌هایتان ادامه دهید.

gt_appstore

Frankly (رایگان)

اگر شما همیشه آرزو داشتید که یک پیام را پس‌از فرستادن نمی‌فرستادید، از Frankly به‌جای پیام‌های معمولی‌تان استفاده کنید. این اپلیکیشن به شما این امکان را می‌دهد هرچیزی را که فرستاده‌اید برگردانید. از ویدئو تا صدا و پیام‌های متنی، شما می‌توانید هرچیزی را که از فرستادنش پشیمان شدید حذف کنید. (و نفس راحتی بکشید)

gt_appstoregt_googleplay

One thought on “اگر نمی‌خواهید والدین‌تان پیام‌هایتان را ببینند!

  1. محمد جواد گفت:

    خیلی عالی بود ممنونم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *