پس از انتشار اپلیکیشن موفق اینستاگرام، که شما میتوانستید با انتشار عکس ها و ویدئوهای خود دوستانتان را در لحظات خود شریک کنید، این بار اپلیکیشن جدیدی با نام اینستارادیو به شما این امکان را می دهد که علاوه بر تصویر صدای خود را نیز به اشتراک بگذارید. همانطور که از اسمش پیداست شاهد محیطی با همان رنگ و لعاب اینستاگرام هستیم؛ همانند دیگر شبکه های اجتماعی شما میتوانید دیگران را دنبال کنید و عده ای نیز شما را دنبال خواهند کرد.

instaradio-scr1اینستارادیو به سادگی به شما این اجازه را میدهد با فشردن broadcast گوشی خود را به یک ایستگاه رادیویی تبدیل کرده و صدای خود را به گوش جهانیان برسانید.
در اینستا رادیو می توان یک عکس به صدا نیز ضمیمه کرد؛و امکان دیگری که شاید برای توئیتری ها جذابتر باشد 140 کارکتری هست که شما میتوانید برای هر broadcast تان بنویسید. همچنین می توان برای ثبت نام از حساب کاربری فیسبوک و توئیتر استفاده کرد که به شما این امکان را می دهد که دوستانتان را راحت تر پیدا کنید و صدای خود را روی این شبکه های اجتماعی نیز به اشتراک بگذارید.

در نسخه های اولیه این اپلیکیشن باگهای زیادی دیده می شد که instaradio با ارائه آپدیت هایی تا حدودی این باگ ها را برطرف ساخته است؛ به نظر می رسد با گذشت زمان اینستا رادیو بتواند جایگاه خوبی در این عرصه پیدا کند.

در سالهای اخیر با ارائه پادکست های خلاقانه از سوی کاربران محیطهای مشابه، همچون soundcloud، جان تازه ای در کالبد رسانه صوتی و رادیو دمیده شد.

پس اگر فکر میکنید حرفی برای گفتن و یا صدای جذابی دارید که باید به گوش دیگران برسانید بی شک اینستارادیو گزینه مناسبی برای شما خواهد بود.دست به کار شوید و با خلاقیت خود broadcastی بسازید و با صدای گرمتان حرفتان،احساستان و آنچه در اطرافتان میگذرد را از دریچه گوشی خود به گوش جهانیان برسانید.

و در آخر باید گفت «تنها صداست که میماند …»

gt_appstore gt_bazaar gt_googleplay

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *