۶ نرم افزار و اپ برای تبدیل شما به یک DJ
نوشته شده توسط

۶ نرم افزار و اپ برای تبدیل شما به یک DJ

اگر با فشردن دکمه پلی وگوش دادن موزیک بی حوصلگی شما همچنان پابرجاست الان وقت آن رسیده تا میز DJ خود را بسازید. با این نرم افزار های میکس موزیک می توانید به ریمکس بپردازید. Ableton نرما افزار حرفه ای و مورد علاقه بسیاری از DJ ها که قیمتی ۵۰۰ دلاری دارد اما ابزار دیگری وجود دارند که برخی از انها نیز رایگان هستند.

DJ

۱- Djay

با رابط کاربری غیر گیج کننده گزینه ای مناسب برای مبتدیان و حرفه ای ها . با طرحی از دو صفحه گردان و نمایشگر البوم های موجود بدون قرار دادن هیچگون دکمه و ابزار غیر ضروری در صفحه اصلی. از کلیک کردن و جستجو در برنامه لذت ببرید تا با آن متناسب شوید و با تجربه و آزمایشات ایده های خود میکس خود را ایجاد نمایید.

قیمت محصول : ۱۹.۹۹ دلار

متناسب با: Mac, iOS

DJ

۲- VirtualDJ Home

رابط کاربری آن به مانند Djay خیلی صاف و ساده نیست. البته این نرم افزار رایگان است و برای کاربران تقریباً اماتور بیش از اندازه مناسب است. همه ابزار و افکت های استاندارد در این نرم افزار تعبیه شده اند. همچنین نشانه گر موج صدا  در آن برای کسانی که به گوش خودشان اعتماد ندارند جهت مشاهده و تطبیق قرار گرفته است.

قیمت: رایگان

متناسب با : مک ، ویندوز

DJ

۳- Traktor DJ

نسخه موبایلی تراکتور مناسب برای دیجی فلای ها است. با طراحی و فضایی شرده بهترین استفاده را از صفحه نمایش کرده است.بهترین راه حل برای مبتدیان است و اگر شما یک میکسر کار حرفه ای باشید بی تردید و بدون فوت وقت به سراغ نسخه pro ان بروید. فراموش نکنید که گوشی خود را شارژ کنید چوناین برنامه شارژ باطری شما را سریعاً تمام می کند.

قیمت: ۱.۹۹ -۹.۹۹ دلار

متناسب با : iOS و نسخه Pro و دسکتاپ آن با ویندوز همگام هستند

DJ

۴- Edjing

نسخه ای رایگان است که بصورت محدود ارائه می شود و برای باز کردن توابع و ابزار آن نیاز به کسب امتیاز دارید ولی برای کسانی که بدنبال یک نرم افزار DJ تلفن همراه هستند این گزینه بهترین های پیش روست.

قیمت : رایگان

متناسب با : ویندوز ، اندروید ، iOS

DJ

۵-Cross DJ

از ویژگیهای منحصر بفرد این نرم افزار امکان استفاده در قالب ها و سیستم عامل های متفاوت از جمله اندروید ، iOS  است و دارای دو نسخه رایگان و پولی برای مک دسکتاپ است. صفحه نمایش برنامه فضای بیشتری را برای نمایش ویژگی های نرم افزار اختصاص داده است. بخشی برای دیدن نمونه ویدئو در بالای نسخه رایگان ان وجود دارد ه البته فقط در نسخه پولی آن کار می کند.

قیمت: رایگان -۲۹.۹۹ دلار

متناسب: اندروید , iOS ، ویندوز و مک

DJ

۶- PocketDJ Vintage

اگر شما آخرین نسخه های گوشی های اندرویدی را در اختیار ندارید.PocketDJ Vintage در واقع اپ است که با نسخه های قدیمی اندروید همگام سازی شده است البته این برنامه ویژگی های پیشرفته ای ندارد اما همچنان قابلیت لوپ و کراس فید را دارد.

قیمت : رایگان

متناسب با : فقط اندروید

0 ۰ 95450 23 فوریه, 2014 اپلیکیشن, معرفی, نرم‌افزار فوریه 23, 2014

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو