احتمالاً شما هم بخشی از زندگی روزمره خود را با دیدن عکس‌های دوستان خود می‌گذرانید و عکس دیدن با موضوعات روزانه از زندگی، با ظهور اینستاگرام بیشتر جا افتاد؛ حالا زمان آن رسیده تا به عکس‌های تکراری خود خلاقیت ببخشید!

در حال حاضر برنامه‌های عکاسی و ادیت زیادی در فروشگاه iOS و اندروید وجود دارد؛ و تا جایی که می‌توان دید٬ اغلب این اپلیکیشن‌ها برای ارائه تصاویر مربعی همراه با فیلترهای متنوع اند که توانایی ارسال به فیس بوک یا اینستاگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی را دارند. بنابراین توسعه دهندگان نیاز به انجام کاری نو و جذاب‌تر دارند تا اپلیکیشن با بقیه متفاوت باشد. اما این چه کاری است؟ توانایی گرفتن عکس متفاوت، منحصر به فرد و خلاقانه تر.

تا بحال خواستید که بیش از یکبار در عکس باشید؟ بیش از یکبار در پوزیشن‌های مختلف قرار بگیرید؟ یا دو تا تصویر مشابه را بهم مرتبط کنید؟

حالا با اپلیکیشن Split Pic این کارها شدنی است! با این اپلیکیشن٬ و رابط کاربری آسان همراه با آموزش اولیه اش به کاربران اجازه می‌دهد تا طرح مورد نظر خود برای ایده‌شان را انتخاب کنند٬ بعد از انتخاب طرح٬ تصویر نهایی از قسمت‌های مختلف طرح تشکیل می‌شود.

splitpic4

همچنین Easy Tiger سازنده این اپلیکیشن٬ در صفحه فیس‌بوک خود بهترین عکس‌های هفته را منتشر می‌کند که دیدن آن خالی از لطف نیست.
سازنده اپلیکیشن٬ در صفحه فیس‌بوک خود بهترین عکس‌های هفته را منتشر می‌کند که دیدن آن خالی از لطف نیست.

با کمی خلاقیت و تمرین می‌توانید عکس‌های جالبی ببینید که با امکانات ویرایشی دیگر نظیر محو کردن عکس و افکت‌های مختلف آن می‌توانید به خروجی دلخواه خود نزدیک شوید.

برای اینکه تصویر شما به خروجی نزدیک‌تر باشد سعی کنید دوربین را در جایی قرار دهید که کمترین لرزش را داشته باشد و فاصله های بین اجسام را رعایت کنید تا لبه‌‌ها و کادرها در فریم‌ها متناسب باشند و همچنین با کمترین محو ممکن خروجی بگیرید چرا که هرچقدر که محو کنید از کیفیت نهایی کاسته خواهد شد.

این اپلیکیشن برای دو سیستم‌عامل اندروید (گوگل‌پلی) و iOS (اپ‌استور) به صورت رایگان عرضه شده که از لینک‌های مربوطه می‌توانید آن را دریافت کنید.

gt_googleplaygt_appstore

و در پایان سعی کردم با استفاده از اپلیکیشن تصویری درست کنم که ماحصل را می‌توانید ببینید و صد البته شما باید خلاقیت بیشتری به خرج دهید!

splitpic3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *