با داغ شدن موضوع بازاریابی دیجیتال در چند سال اخیر و بالا رفتن اهمیت آن بین کسانی که در حوزه بازاریابی فعال هستند، سازمان‌ها و شرکت‌های زیادی اقدام به برگزاری کنفرانس با موضوع «بازاریابی دیجیتال» کردند که هر یک از آنها به نوعی در تلاش بودند تا نیاز فعالان این حوزه را برطرف کنند. فارغ از کیفیت و شیوه اجرای این کنفرانس‌ها، بسیاری از مخاطبین آن یک مشکل واحد داشتند و آن چیزی نبود جز «کاربردی نبودن موضوعات ارائه شده و به روز نبودن آنها». همین موضوع باعث شد تا آژانس تبلیغاتی تگ مایندز با هدف رفع چنین مشکلی و با در نظر گرفتن جدیدترین مباحث این حوزه در سرتاسر دنیا. اقدام به برگزاری کنفرانس بازاریابی دیجیتال کرده است.

محتوای ارائه شده در سخنرانی روز اول و کارگاه‌های آموزشی روز دوم بر پایه سه دسته «محتوای دیجیتال» «وب و اپلیکیشن» و «شبکه‌های اجتماعی» خواهد بود و مخاطبین این کنفرانس را نیز مدیران سازمان‌های دولتی، مدیران شرکت‌های خصوصی، مدیران آژانس‌های تبلیغاتی و متخصصان عرصه تبلیغات و بازاریابی دیجیتال تشکیل خواهند داد. با توجه به این موضوع چنین کنفرانس و کارگاه‌هایی را می‌تواند برای طیف وسیعی از فعالان این بخش و مدیرانی که چنین نیازی در سازمان خود دارند مفید دانست.

این کنفرانس که 23 و 24 مهرماه در موسسه آموزش عالی خاتم برگزار خواهد شد، روز اول میزبان سخنرانی و ارائه اساتید ارجمندی همانند «دکتر جواد جوانمردی، مدیرعامل مجموعه فناپ» و «دکتر رضا نظری، از نخبگان بازاریابی ایران» خواهد بود. علاوه بر سخنرانی این عزیزان، نمایندگانی از سازمان مدیریت صنعتی، ایران خودرو، شرکت راهبر بازار، پیک برتر، کلیک یاب، فروشگاه آل‌دیجیتال، گروه توسعه سرمایه گذاری پایدار و روزنامه شرق حضور خواهند داشت و در رابطه با عناوین مهم و کاربردی این حوزه صحبت خواهند کرد.

همچنین کارگاه‌های آموزشی برای این کنفرانس در نظر گرفته شده:

  • بازاریابی مبتی بر محتوا
  • بازاریابی مبتنی بر شبکه‌های اجتماعی
  • کمپین‌های تبلیغات بنری: طراحی، اجرا و نظارت
  • مدل‌های کسب و کار محتوای دیجیتال

خواهد بود که جزو داغ‌ترین و مهم‌ترین مباحث روز دنیا در این حوزه است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این کنفرانس و کارگاه‌های آموزشی آن می‌توانید سایت dmconf.ir را مشاهده کنید. همچنین در نظر داشته باشید که ظرفیت باقی مانده محدود است و تا انتهای این هفته برای ثبت نام فرصت دارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *