اینستاگرام اپلیکیشن پیام رسانی موسوم به بولت (Bolt) را بی سر و صدا برای آی او اس و آندروید عرضه کرد. این اپلیکیشن به شما این امکان را می دهد  که به سرعت یک عکس یا فیلم را به یک دوست بفرستید که وقتی برای اولین بار توسط دوست شما دیده شود ناپدید خواهد شد. Bolt یک کپی بسیار مشابه از اپلیکیشن پیام رسان Taptalk است با این تفاوت که زیباتر است. با ضربه زدن روی عکس یک دوست عکسی به صورت آنی برای او بفرستید یا با نگه داشتن طولانی روی عکس یک فیلم برای دوست خود ارسال کنید. تلفن خود را تکان دهید تا اگر Bolt ای را بصورت اتفاقی ارسال کردید بازگردانید. اما اینجا مسئله ای وجود دارد: Bolt اکنون تنها برای کشور های نیوزیلند، سنگاپور و آفریقای جنوبی در دسترس است.

bolt-combine

به نقل از The Verge از زبان یک مقام آگاه اینستاگرام:

ما بزودی این اپلیکیشن زا برای مناطق دیگر عرضه خواهیم کرد اما با چندی از کشور ها این عرضه را شروع کردیم تا بتوانیم از مقیاسی که برای آزمایش این اپلیکیشن انتخاب کرده ایم، مطمئن شویم. 65 درصد از کاربران اینستاگرام خارج از این کشور ها هستند پس عرضه ی جهانی این اپلیکیشن، که متفاوت خواهد بود، در واقع خارج از دستور کار ما با آنچه اکنون انجام داده ایم نیست.

این مقام آگاه اضافه نمود که این سه کشور به دلیل تنوع جغرافیایی موجود در آنها و همچنین برای همبستگی این جوامع انتخاب شدند که Bolt امید می رود این امر را تسهیل کند.

Bolt همانند Taptalk به شما اجازه ارسال پیام به یک شخص را در لحظه می دهد که آن را برای ارسال سریع عکس ها  و فیلم ها به یک تعداد اندک از افراد، بسیار مفید ساخته است. نوار برگزیده ها در پایین اپلیکیشن تنها 4 دوست را نمایش می دهد که بعد کشیدن صفحه از پایین به بالا قادر خواهید بود تا 20 دوست را به این نوار بیفزایید.

gt_appstoregt_googleplay

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *