اگر به بازی های استراتژی علاقمند باشید بی شک با سوپرسل و کلش آو کلنز آشنایی دارید. به تازگی سوپرسل بازی جدیدی ارائه کرد٬ بوم بیچ (boom beach) که بر خلاف کلش آو کلنز شما وارد نسل جدیدتری شده اید و خبری از کمان و شمشیر نیست و آن ها جای خود را به مسلسل و بازوکا داده اند. شما صاحب یک جزیره و ناوگان دریایی هستید؛ جزیره مقر فرماندهی شماست و با استفاده از رادارها و نقشه خود میتوانید دشمن را بیابید و با درایت و نیروهای تحت فرمانتان آن ها را مغلوب سازید.

boombeach3فضای بازی به جز شباهتهای کمی که به کلش آو کلنز دارد به کلی با آن متفاوت است و این بار شما نقش یک غارتگر را ندارید و بیشتر یک ناجی هستید. شاید در نگاه اول بازی به جذابیت کلش آو کلنز نباشد ولی داستان جدید و فضای امروزی کاربران زیادی را به خود جذب کرده است و می توان گفت بوم بیچ جایگاه خود را میان کاربران پیدا کرده است.

همان طور که اشاره شد بوم بیچ یک بازی استراتژی است که شما نبردهای حماسی را علیه جبهه دشمنان خود ترتیب میدهید و با اعزام نیروهای خود ساکنان جزیره را که در بند اسارت گرفتار شده اند آزاد می کنید و همچنین به اکتشاف جزایر مختلف میپردازید. بی شک شما از حملات دشمن مصون نخواهید بود پس لازم است استحکامات جزیره خود را ارتقا بخشیده و برای دفاع هم آماده باشید. همانند کلش آو کلنز شما نیاز به منابع دارید، یک پایگاه اصلی دارید که  قلب جزیره شماست و هرچه سطح آن بالاتر باشد نیروهای جنگی و استحکامات دفاعی  پیشرفته تری برای شما مهیا می شود. اگر برای ساخت و ساز نیاز به چوب پیدا کردید جنگل انبوهی درکنار شماست تا نیازتان را برطرف سازد.

همان طور که انتظار میرود بازی به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته است؛ البته برخی قابلیت های بازی در ازای پرداخت پول واقعی قابل دسترسی میباشند.

اگر برای کاوش در جزایر گرمسیری پر از خطر و گنج آماده اید و میخواهید با هزاران بازیکن دیگر بجنگید و از غنائم جنگی لذت ببرید، همین حالا به اپ استور بروید و این بازی اعتیاد آور را دانلود کنید.

gt_appstoregt_googleplaygt_bazaar

One thought on “بوم بیچ برادر کلش آو کلنز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *