بوم بیچ برادر کلش آو کلنز
نوشته شده توسط

بوم بیچ برادر کلش آو کلنز

امتیاز کلی3.5
  • طراحی و گرافیک
  • نحوه ارائه
  • داستان
  • دوباره بازی کردن
  • نوآوری
  • رنگ و لعابی تازه برای clash of clans قدیمی با همان داستان معتاد کننده ولی در دنیای مدرن تر

اگر به بازی های استراتژی علاقمند باشید بی شک با سوپرسل و کلش آو کلنز آشنایی دارید. به تازگی سوپرسل بازی جدیدی ارائه کرد٬ بوم بیچ (boom beach) که بر خلاف کلش آو کلنز شما وارد نسل جدیدتری شده اید و خبری از کمان و شمشیر نیست و آن ها جای خود را به مسلسل و بازوکا داده اند. شما صاحب یک جزیره و ناوگان دریایی هستید؛ جزیره مقر فرماندهی شماست و با استفاده از رادارها و نقشه خود میتوانید دشمن را بیابید و با درایت و نیروهای تحت فرمانتان آن ها را مغلوب سازید.

boombeach3فضای بازی به جز شباهتهای کمی که به کلش آو کلنز دارد به کلی با آن متفاوت است و این بار شما نقش یک غارتگر را ندارید و بیشتر یک ناجی هستید. شاید در نگاه اول بازی به جذابیت کلش آو کلنز نباشد ولی داستان جدید و فضای امروزی کاربران زیادی را به خود جذب کرده است و می توان گفت بوم بیچ جایگاه خود را میان کاربران پیدا کرده است.

همان طور که اشاره شد بوم بیچ یک بازی استراتژی است که شما نبردهای حماسی را علیه جبهه دشمنان خود ترتیب میدهید و با اعزام نیروهای خود ساکنان جزیره را که در بند اسارت گرفتار شده اند آزاد می کنید و همچنین به اکتشاف جزایر مختلف میپردازید. بی شک شما از حملات دشمن مصون نخواهید بود پس لازم است استحکامات جزیره خود را ارتقا بخشیده و برای دفاع هم آماده باشید. همانند کلش آو کلنز شما نیاز به منابع دارید، یک پایگاه اصلی دارید که  قلب جزیره شماست و هرچه سطح آن بالاتر باشد نیروهای جنگی و استحکامات دفاعی  پیشرفته تری برای شما مهیا می شود. اگر برای ساخت و ساز نیاز به چوب پیدا کردید جنگل انبوهی درکنار شماست تا نیازتان را برطرف سازد.

همان طور که انتظار میرود بازی به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته است؛ البته برخی قابلیت های بازی در ازای پرداخت پول واقعی قابل دسترسی میباشند.

اگر برای کاوش در جزایر گرمسیری پر از خطر و گنج آماده اید و میخواهید با هزاران بازیکن دیگر بجنگید و از غنائم جنگی لذت ببرید، همین حالا به اپ استور بروید و این بازی اعتیاد آور را دانلود کنید.

gt_appstoregt_googleplaygt_bazaar

0 ۱ 41160 26 جولای, 2014 اپلیکیشن, معرفی جولای 26, 2014

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو