رازهای موفقیت بازی کندی کراش

کندی کراش (Candy Crush Saga) پردرآمدترین بازی‌ سال ۲۰۱۳ در موبایل‌های آیفون و تبلت‌های آی‌پد بود. این بازی در بازار اندروید نیز یکی از محبوب‌ترین‌ها بوده است. ایده‌ی اصلی بازی کنار هم قرار دادن سه مهره‌ی همرنگ است که نمونه‌های مشابه زیادی با همین قانون سه تایی را در گذشته دیده ایم.

شرکت تولید کننده‌ی این بازی (King.com) قبل از این هیچ موفقیتی در عرصه‌ی موبایل نداشته، اما در ماه مه ۲۰۱۳ سومین شرکت برتر از نظر تعداد دانلود در App Store و چهارمین در Google Play رتبه‌بندی شد.

چطور میلیون‌ها دیوایس دیجیتال به تسخیر کندی کراش و آبنبات‌های رنگی آن درآمدند؟ حتی اگر بازی‌خور یا طراح بازی نیستید، دانستن رازهای موفقیت این بازی و تکنیک‌های بازاریابی آن برایتان جالب خواهد بود.

در ادامه شش راز اصلی موفقیت شرکت King.com در بازی کندی کراش را خواهید دید.

۱. محدودیت باعث حرص و ولع بیشتر می‌شود

تقریبا در تمام بازی‌ها شما اختیار دارید به هر اندازه که دوست دارید بازی کنید، چرا که به عنوان بازی ساز باور داریم محدود کردن کاربران آزاردهنده است.

در کندی کراش اوضاع برعکس است، تعداد دفعات بازی محدود بوده و برای بیشتر بازی کردن باید نیم ساعت یا حتی یک روز صبر کرد. تعداد نوبت‌های بازی و زمان انتظار طوری طراحی شده است که در عین اینکه حداکثر لذت را در بر دارد، خسته کننده نخواهد شد و باعث بازگشت دوباره و دوباره افراد به بازی می‌شود و آنها را تشنه نگه می‌دارد.

اگر بتوانید طوری نشان دهید که میزان محصولات شما محدود است، دسترسی به آن مشکل است یا فقط برای مدت زمان محدودی در دسترس است جذاب‌تر به نظر خواهد رسید.

۲. هیجان رایگان بودن

رایگان بودن اثری قدرتمند بر ذهن ما دارد، تحقیقات نشان داده است، برای افراد موارد رایگان جذابیت بسیار بیشتری نسبت به موارد بسیار ارزان حتی در حد چند ریال دارد.

کندی کراش برای دانلود کردن و انجام بازی رایگان است و کاربر هیچ ریسکی در مورد خرید و پرداخت متحمل نمی‌شود. در حالی که با دانلود و انجام بازی هیچ هزینه ای صرف نمی‌کنید، اما به یک مشتری بالقوه تبدیل می‌شوید و در مراحل سخت‌تر با پرداختی جزئی روند بازی سریعتر شده و یا مراحل مشکل حل می‌شود.

با این استراتژی کندی کراش به رکورد ۵۰۰ میلیون دانلود و درآمد روزانه ۶۱۰ هزار پوند (معادل ۱ میلیون دلار) رسیده است.

این نوع بازاریابی freemium نام دارد، کالا (معمولا دیحیتال، مانند نرم‌افزار، چند رسانه ای، بازی، وب سرویس و…) به صورت رایگان عرضه شده ولی برای دریافت امکانات، ویژگی‌های پیشرفته تر و کالاهای مجازی باید پرداخت صورت بگیرد.

معمولا این استراتژی در مورد کالاهای فیزیکی کمتر (مانند سیمکارت تلفن همراه) اتفاق می‌افتد، ولی در عوض از قدرت عبارت «رایگان» برای هیجان بیشتر در مواردی مثل ارسال کالا، پشتیبانی و… استفاده می‌شود.

۳. سادگی دوست داشتنی است

قوانین این بازی بسیار ساده اند و برای یادگیری حرکات و ترکیب‌هایش نیازی به آموزش نیست و ناخودآگاه از همه چیز با خبر می‌شوید. برای شروع بازی کندی کراش نیاز ندارید فکر کنید و به سادگی راه خواهید افتاد. در مقابل بازی‌های کنسولی که دکمه‌ها و کنترل‌های زیادی دارند و تعداد حرکات زیادی که می‌توان انجام داد قرار دارد. بازی کندی کراش بار ذهنی سنگینی ندارد و حتی مراحل مشکل را می‌توان با کم توجهی بازی کرد و با تعداد دفعات بیشتر در مقابل استرتژی بازی پشت سر گذاشت.

مغز ما قوانین و استراتژی‌های ساده را دوست دارد و در مقابل پیچیدگی تا هر جا که ممکن باشد مقاومت می‌کند، تلاش برای کاهش میزان پیچیدگی و نیازمندی به تعمق باعث افزایش فروش شما خواهد شد.

۴. همه آبنبات رنگی دوست دارند

شرکت تولید کننده‌ی بازی کندی کراش برای ساخت آن می‌توانست به جای آبنبات رنگی از هر تصویر دیگری به عنوان مهره استفاده کند، به عنوان مثال جواهر، جمجمه، ماشین و…

در مغز ما ارتباط ناخودآگاهی بین آبنبات و لذت وجود دارد و تصور مثبتی از آن داریم. مسلم است که محصولات دوست داشتنی‌تر موفق‌تر خواهند بود، یکی از روش‌های ایجاد علاقه به نمایش گذاشتن ویژگی‌ها و علاقه‌مندی های مشترک با مشتریان است. به عنوان مثال اگر می‌خواهد ماشین بفروشید، نشان بدهید که شما نیز دیوانه‌ی ماشین‌ها هستید. نکته‌ی مهم دیگر نمایش جنبه‌های انسانی است، همانطور که سیاستمداران عکس‌هایی از خودشان در کنار خانواده و زندگی عادی را نمایش می‌دهند.

۵. پاداش باعث ادامه‌ی حرکت می‌شود

برای نگه داشتن و تشویق کاربر کندی کراش مانند هر بازی دیگری در پایان هر مرحله کاربر را به نوعی تشویق می‌کند و به او پاداش می‌دهد. پس از پایان هر مرحله تعدادی از مهره‌ها منفجر شده و جای خود را به بقیه می‌دهند و امتیاز کاربر افزایش پیدا می‌کند، در حین بازی حرکت‌های هوشمندانه باعث پخش صدایی که نوعی تشویق است، می‌شود. ساخت و پیدا کردن ترکیب‌های بیشتر از سه مهره، جایزه ای به کاربر میدهد که او را برای بردن بازی کمک می‌کند.

جایزه و پاداش دهی بخشی از یک سیستم بزرگتر است که در آن کارهای عادی به صورت بازی ساخته می‌شود، امروز شرکت‌ها و کسب و کارهای زیادی از بازی سازی برای درگیر کردن بیشتر مشتریان و حتی کارمندان استفاده می‌کنند، به عنوان مثال بعضی وب سایت‌ها به کاربرانش در عوض فعالیت یا بازدید نوعی نشان و مدال می‌دهند. اگرچه با بازی ساختن کارها و وظایف زندگی نمی‌توان مشکلات زمینه ای را برطرف نمود اما مغز ما به این تشویق‌های کوچک پاسخ می‌دهد و تجربه‌ی دلپذیر باعث فعالیت طولانی‌تر و بازگشت دوباره برای ادامه‌ی کار می‌شود.

۶. ارتباط با دوستان با استفاده از جامعه‌ی کاربری

افرادی که وارد حساب فیسبوک خود می‌شوند می‌توانند وضعیت پیشروی دوستان خود را ببینند و همچنین مهارت خود را برای رد کردن مراحل به دوستانشان نشان بدهند که باعث ایجاد نوعی تجربه‌ی مشترک می‌شود. ارتباط بین کاربران مانند دیگر بازی‌های فیس‌بوکی که دعوتنامه‌ها بیشتر به اسپم شبیه اند، نیست بلکه این ارتباط نشان می‌دهد که دوستانتان مثل شما در حال لذت بردن از این بازی اند و ممکن است باعث ایجاد نوعی رقابت هم شود.

به عنوان انسان به صورت ذاتی خواستار ارتباطات هستیم، افزدون قطعه پازل ارتباط و جامعه کاربری به کسب و کارتان تاثیر بزرگی بر نتایج گذشته خواهد داشت. مشتریان بالقوه با دیدن علاقه‌ی دوستانشان به کسب و کار شما امتیاز بزرگی برای شما نسبت به رقبایتان قائل خواهند شد.

نگاه شما به موفقیت کندی کراش چطور است؟ چه استراتژی‌های دیگری استفاده کرده اند که به موفقیتشان کمک کرده است؟

429 دیدگاه

 1. سلان الان دو روز گذشته اما هنوز زمان برای بازی بهم داده نمیشه یه عدد نجومی پنج شش رقی اومده که حالا حالا ها صفر نمیشه
  لطفا راهنماییم کنید باید چکار کنم؟

  1. من مرحله 620 هستم هیچ فروشگاهی هم رو موبایل آپدیت نداره لطفا بگید چطور باید آپدیت کنم

    1. سلام مرحله نود و پنج رو رد کردم رو مرحله نودوشش گیر کردم لطفا راهنمایی کنید
     Tel:@mikaelmilan

    1. سلام باید هم رنگش ابنبات بترکونی اون میخوره بعد برش میداری هر جا که دوست داری میزاریش میترکه

   1. از یه نفر که اپدیتشا داره بازی را بدون اینکه از خودتا پاک کنی دوباره دریافت کن. یا با بلوتوث یا زاپیا و…. تا دریافت کنی به روز میشه بازیت

  2. سلام مرتضی اول بازی کندی کراش رو باز کن قبل از اینکه بازی رو شروع کنی بدون اینکه بازی رو ببندی برو تنظیمات تاریخ و ساعت و ساعت رو ببر جلوتر اگه زمانی که اون بالا برات نوشته خیلی زیاده روز یا ماه رو ببر جلوتر بعد برگرد به بازی تا جای زمان کلمه full وداخل علامت قلب عدد5 ظاهر شود اگر با یک بار نغییر زمان نتیجه حاصل نشد باز تاریخ رو جلوتر ببر تا کلمه full ظاهر شود . بعد از این که کلمه full وداخل علامت قلب عدد5 ظاهر شد بدون اینکه بازی رو شروع کنی یا ببندی برو تنظیم ساعت و تاریخ گوشی رو به تنظیم اصلی و دقیق خود برگردون سپس برو بازی رو شروع کن و لذت ببر

   1. سلام.من نسخه جدید رو ریختم و تو این سریش هر چقدر هم تاریخ و جلو میبرم باز جلو نمیره.انگار یه جوری طراحی شو عوض کردند که نشه!!!!! قبلا میشد ولی الان نمیشه تازه تایمش برای هر مرحله 72 ساعته که خیلی حرص دراره.کسی راه حلی داره؟!؟

    1. میتونی تو اون قسمت ک جغد خواب بازی کنی بازیا رو ک ببری خودش بهت جون میده
     اگ سر پلها یا راه آهنام هستی میتونی تو اون قسمتی ک علامت قغل داره بازی کنی ب جای هر قفل یک روز جلو میری عزیزم

    2. بله نسخه ی جدید قابل تعویض تایم رو نداره تایم ها هم ٧٢ساعت میشن و بعد از مرحله ی ٧٠٠به بعد دیگه اصلا تایم نداره

   2. سلام من مرحله ۷۲۸ هستم کندی رو اپدیت کردم ولی هنگ میکرد امروز هم بازی برگشته مرحله یک لطفا راهنمایی کنید ممنون

  3. تاریخ گوشی ما بهم خورده است! باید قبل نصب بازی تارخ گوشی تنظیم بوده و تاپان بازی تاریخ گوشی شما دست نخورده باشد

  4. ساعت گوشیت رو ببر جلو درست میشه.اصلا لازم نیست صبر کنی تا بهت جون بده ساعت گوشیتو ببر فردا بهت میده

  5. دوست عزیز تاریخه موبایلتو یکی 2 سال ببر بالا بهت که جون داد دوباره تاریختو برگردون به همون تاریخه فعلی

  6. بازی روکامل ببند بعد بروتوتاریخ وزمان گوشیت وزمانو 4ساعت به جلوببر بعدبروتوبازی

  7. من مرحله 800 هستم واقعا بازیش سخت شده و مرتضی ساعت گوشیتو بیار جلو درست میشه مشکلت … اگه با ساعت نشد چند روز بیار جلو با این حرکت شما میتونین به اندازه 10 یا 30 تا جون هم بازی کنیین دوستان

  8. سلام.خیلی راحته میتونی تاریخ و ساعت گوشیتو تغیر بدی اونوقت خیلی راحت میتونی مراحل رو سپری کنی

  9. سلام من مرحله600هستم.آیا این بازی مثل کلش خریدنی وفروختنی هست؟ارزش داره چشم بذاریم روش؟من بازیشو خیلی دوست دارم اما اگه پول توش بود بیشتر دوست میداشتم :-)

   1. عاره میتونی مثل کلش که جم میفروشه تو هم طلا بخری و بهد هر طوری که دوست داری خرج کنی

  10. سلام‌احتمالا تنظیمات گوشیتون بهم خورده تاریخ تون رو یه سال ببرین جلو بعد بازی رو باز کنین درست شده بود قبل بازی تاریخ رو دوباره درست کنین.فقط یادتون باشه تیک تنظیم خودکار شبکه رو اول بردارین بعد تازیخ رو جلو ببرین

  11. من روی کامپیوترم این بازی رو ریختم و میخام به فیسبوک وصلش بکنم ولی هرکاری میکنم نمیشه
   لطفا راهنمایی بکنید چطوری میتونم وصلش بکنم؟
   البته با وی پی ان تست کردم ولی نشده

   راستی میتونم بازی رو سیو بکنم و بقیش رو روی موبایل بازی بکنم؟؟؟
   ممنونم

  12. نتو خاموش کن تاریخ گوشیتو 1ماه یا بیشتر ببر جلو بعد وارد بازی شو وقتی 5تا فول شد نتو روشن کن برا دریافت جایزه های بازی

  13. سلام
   احتمالاً برای صفر کردن تایمرها ساعت گوشیتو جلوبردی.
   ساعت گوشی رو آنلاین برگردونی سرجاش عدد درست میشه!

  14. باید حتما اینترنت داشته باشی و تاریخ گوشیتا یک سال ببر جلو بعد وارد بازی شو تا فول شد دوباره تاریخا برگردون سر جا خودش. یعنی اینترنت که داشته باشی تا روشن کنی گزینه رع خودش به روز میشه

 2. سلام .منم مرحله 35 گیر کردم.چجوری میتونم ردش کنم؟؟؟؟
  لطفاراهنماییم کنین.ممنون میشم……

  1. سلام دوستان.
   پس چی شد ؟ ج این همه سوال چی شد؟ اخه منم تو مرحله 13 موندم و هر کاری میکنم جلوتر نمیره
   لطفا ب منم بگین چی کار کنم

  2. واسه رد کردن مرحله ۳۵ باید سه تا مرحله دیگه که تو همین قسمته و هر کدوم یه کلید هستن رو انجام بدی تا قفلش باز بشه .بین هر مرحله ۲۷ ساعت زمان میذاره

  1. سلام. من مرحله 35 رد کردم ولی بعدش نمیدونم چی ازم میخواد.قاب عکس 3 نفر از دوستان رو نشون میده. خواهش میکنم راهنمایی کنید
   مرسی

  1. ,منم مرحله ۳۰گیرکردم بچه هاتاریخایک روزببریدجلووبریدنگاه کنیدکندی کراش فول شده اگه اره زمانرادوباره به قبل ببرید

   1. باید البالو ها و نارگیلهای خواسته شده را به فلشهای سبز پایین برسونید

  1. اگه تلگرام داری واست تو تلگرام میذارم
   اخه نمیدونم چجوری دوباره باید بیام اینجا
   ی پیام خالی بهم بده
   09395001507

  1. سلام من در مرحله 29 بازی گیر کردم واز این مرحله پیش تر نمی رم لطفا راهنمایی کنید

  2. اول باید شکلاتای پایینو بترکونی
   از سمت چپ چهارتایی بیار پایین و بترکون
   بعد که دو ردیف شکلات شکست اونوقت راهشو باز کن

   1. سلام.تو مرحله 46 گیر کردم. تعداد حرکتایی که اجازه داده فقط 15 تاست. راهنماییم کنین

 3. فبلا با کامپوتر بازى مى کردم بازى رو رو موباىل نصب کردم و به فىس بوک لىنک کردم ولى در ممراحل بعدى بازى دىگر لىنک ىا کانکت تو فىس بوک نمى شود ىساىر بازى ها اىن مسکل وجو ندارى و کانکت مى شود

 4. سلام من تومرحله 123هستم توروخدایک ماهه بهم بگیدچیکارکنم بانکش هم فعال نمیشه تاازش چندتاحرکت بگیرم

 5. سلام من تومرحله 123هستم توروخدایک ماهه بهم بگیدچیکارکنم بانکش هم فعال نمیشه تاازش چندتاحرکت بگیرم خوب جواب ندادید

 6. بازی من تو مرحله 99 بوده ولی الان که بازیرو باز کردم از اول شروع شده یه بارم این طوری شده ولی درست شد. مجددا خراب شد حالا چه کنم چی شده

  1. منم مرحله دویست و خورده اى بودم یه دفعه برکشت به مرحله اول کسى مى تونه کمکم کنه

 7. من تا مرحله ۵۰۰ رفتم بعد از بازار آپدیتش کردم حالا کلا صفحه بنفش شده و نمیشه بازی کرد!توروخدابگین چیکارکنم!حیف اینهمه مرحله ایه که رفتم!!!منو راهنمایی کنین لطفا!!!

  1. تمام برنانه های اتصال ب فیس بوک رو از گوشیت پاک کن طوری که فقط از مرورگر بتونی ب فیس بوک وصل بشی و بعد اینترنت رو فعال و برنامه hot spot را نصب کن و فعال بعد از داخل بازی ب فیس بوک کانکت شو ..بعدش بیا بیرون و بازی رو پاک و دوباره نصب کن..

  2. تمام برنانه های اتصال ب فیس بوک رو از گوشیت پاک کن طوری که فقط از مرورگر بتونی ب فیس بوک وصل بشی و بعد اینترنت رو فعال و برنامه hot spot را نصب کن و فعال بعد از داخل بازی ب فیس بوک کانکت شو ی و یک مرحله اونجا بازی کن..بعدش بیا بیرون و بازی رو پاک و دوباره نصب کن..مراحل سیو میشه ولی هنگام پاک کردن و نصب دوباره همچنان باید کانکت باشی

  3. بازی رو از تو گوگل دوباره دانلود کن. و نصب کن. تا همون جا که بازی کردی میاره. میتونی ادامه بدی.

   1. سلام دوستان من تو مرحله 130 موندم نمیدونم چه کنم.لطفا راهنمایی کنید.حالم داره بد میشه.

    1. من تاخررفتم حتی او پایین ستاره ها پرشدن حوود 180 هزار امتیاز گرفتم ولی نبردم

  1. سلام منم تو مرحله 130گیر کردم امانش هست منو راهنمایی کنید ممنون09181116376
   اینم شماره تلگراممه

 8. سلام.دو تا سوال دارم.ا مرحله پنجاهو رد کردم کلی دیگه وارد 51 نمیشه.چرااااا.
  چرا به فیس بوک وصل نمیشه؟؟

 9. سلام من 20 روزه تو مرحله 780 گیر کردم چیکار باید بکنم خواهشا راهنمایی کنید

  1. باید از اون آب نبات هایی بسازی که چهار تایی به دست میاد بعد ازاینکه ساختی باید دو تاش رو سعی کنی بزاری پیش هم بعد بزنی شون به هم که به صورت افقی و عمودی پاک میشن این تازه میشه یکبار و باید 5 بار این کار رو بکنی
   پاسخ به دوستانی که تو مرحله 130 گیر کردن

 10. سلام من ازمرحله 153 هستم می خوام آدرس فیس بوکش رو عوض کنم واز اون جا وارد بازی بسم لطفا راهنمایی کنید چطور می تونم این کار رو انجام بدم

 11. سلام من بعد از مرحله ۵٧۵ گیر کردم باز نمیشه میگه از دوستات کمک بگیر نمیدونم چه جورى؟

 12. سلام من تا مرحله ۷۰رفتم بعد با اون جغد از برنامه شبش بازی کردم یه دفعه رفت روی مرحله یک از اول شروع شد توی مرحله ۷۰خیلی وقت گذاشتم نمیدونم چه جوری ردش کنم یا اصن چرا برگشتم اول بازی در ضمن با آیپد بازی میکنم

 13. سلام من مرحله 485رو رد کردم رسیدم به اون آچاره حالا دیگه باز نمیکنه چی کار کنم؟

  1. بازی رو آپدیت کن
   نرم افزار موبیجین رو روی گوشیت نصب کن بعدش ی فیلتر شکن باز کن . چون تازگی نرم افزار فیلتر شده. داخل نرمافزار آپ های گوشیت که قدیمیه رو نشون میده. بعد کندی رو به روز کن.
   بعضی وقتا واسه خودم پیش اومده مرحله 300 بودم یهو صفر می شود. یا اینکه گوشیمو فرمت کردم. تنها راهش اینه که وقتی مرحله ایی بالایی هستی یک بار که شده از طریق فیسبوک که زیر نوشته پلی هست رو باز کنی. دیگه حکم بک آپ رو داره

 14. از مرحله 150 به بعد یه دستگاه هایی میاد که می چرخن، اونا رو نمیشه یه جوری ترکوند؟!!

 15. سلام منم تو مرحله 23 گیر کردم خاهش میکنم کسی که وارده راهنمایی کنه ممنون دوستان عزیز

  1. سلام من توو مرحله 92 گیر کردم چندبار تونستم تا دوتا از اون فندق و گیلاس رو بندازمه پایین اما به سومیش نمیرسم که مرحله رد بشه
   خوش بحالت چجوری تونستی

 16. Sسلام من تو مرحله ۱۷۱ گیر افتادم چجوری بازی ادام. بدم قفلا نمیاد میگه یه دوست پیدا کنم جریان چیه چجوری باید درستش کنم

 17. سلام
  من با پی سی بازی رو انجام میدم ولی الان تو مرحله 35 موندم و اصلا اون 3 مرحله رو واسم نمیاره،کسی نمیدونه چیکار باید بکنم؟

 18. بچه ها من یک ساله بازی میکنم تا ۵۰۰ رد کردم
  الان گوشیمو عوض کردم نمیدونم چجوری از گوشی جدیدم ادامه بدم مجبور نشم از اول بازی کنم
  توروخدا کمک کنین

  1. اگه از طریق فیس بوک یه بار بازی کرده باشی با اکانت فیس بوکت که وارد بشی و خارج بشی میتوانی ادامه بدی بدون نیاز به وارد شدن دوباره به فیس بوک

  2. گوشه پایینیه سمت چپ بازی رو کلیک کنین باز که شد به فیس بوک وصل بشین یا به کینگ دام که علامتس نارنجیه

 19. سلام من مرحله 35 رو رد کردم رسیدم به هواپیما الان دو روزه هر چی میزنم میگه باید از دوستان کمک بگیری از دوستان هم درخواست میکنم کسی جواب نمیده چیکار کنممممممممم؟

  1. گوشیتونا اف لاین کنید یعنی به اینترنت متصل نباشید بعد بازی کنید زیر کمک به دوستان یه گزینه واز میشه که در هر روز باید یه مرحله از مراحل گذشته را رد کنید

 20. سلام به همه دوستای گلم
  من الان مرحله 679 هستم هر کی مشکلی داره توو وایبر بهم بگه کمکش کنم..09363157006.

   1. پایین صفحه یه جاهایی هست که فلشهای سبز روشن و خاموش میشن , فندق و گیلاس ها رو باید از اون قسمتهای فلشی رد کنی
    بعضی مراحل هستن که مثلا دو تا فندق باید رد کنی دو تا گیلاس , یا چهار تا گیلاس دو تا فندق

  1. سلام من خودم مرحله ٨٧۵ هستم قبل از اینکه تمام اوردر ها رو انجام بدى امتیتزت رو به ستاره اول برسون

   1. سلام داداش من مرحله 491گیر کردم اگر میشه بگو چجوری رد کنم این شمارمه اگر میشع بزنگ 09025750447محمد

 21. من مرحله ۱۴۷ ام صبر نمیکردم. تاریخ گوشی را میبردم جلو حالا وقتی میرم تو اینترنت باز یه عدد نجومی میاد هر سری باید تاریخ گوشی را جلو ببرم خییییییییلی مسخره شده چیکار کنم کاش یه روز صبر میکردم
  حتی توقف بازی هم که میزنم باز حل نمیشه عدد نجومی میاد

 22. من مرحله ۲۰ جغدم ، راهنماش میگه ۱۵ حرکت ولی من بیشتر از ۱۵ حرکت هم رفتم ولی نمیره مرحله بعد چطوریه ؟

 23. سلام دوستان هر کسی مرحله ۳۵رو رد کرده خواهش میکنم یه راهنمایی بکنه تا منم بتونم این مرحلرو رد بکنم همتون فدایی دارین مرسی

 24. سلام کسی می دونه قورباغه ای که از مرحله ی 606 سر و کله اش در بورد بازی پیدا شده، چه نقشی داره؟ ممنون می شوم پاسخ دهید

 25. با سلام من مرحله 370 هستم تاریخ گوشی رو بردم جلو تا سال 2018 نمیتونم بازی کنم راهکاری جهت بر کرداندن بنظرتون نمیرسه لطفا جواب دهید . ممنون از شما

 26. ادامه مرحله ۱۷۰ که اتوبوس میاد یه قفلش رو رد کردم ولی بعد از ۲۴ ساعت دیگه دکمه play رو نمیاره فقط کمک از دوستان میاد، چیکار باید کرد؟به نت هم وصل نمیشه
  به منه معتاد کمک کنییییدددد خوابم نمیبرههههه

  1. سلام،باید دو تا گوی رنگی تشکیل بدی و. بهم بزنی اینکارو چهار بار انجام بدی
   دوستان ی سوال:من انلاینم مرحله ۵۲۹ هستم ولی چرا فقط سه نفر از من جلوترن دوستانی که میگن مرحله ۱۰۰۰ یا بالاترن پس کجان؟؟؟

   1. من الان مرحله 1330 هستم.ازبین 77 نفر تو مرحله 1 من نفر چهاردهمم.ولی یک نفر جلوی منه ک فکر کنم حداقل 200 مرحله از من جلوتره.

  1. منم مرحله 35 رو رد کردم نمیدونم چطوری برم مرحله 36 لطفا کسی میدونه راهنمایی کنه

 27. سلام من مرحله ی 185 رو رد کردم اما مراحل جدید باز نمیشه پیغام failed to contact store میده راهنمایی کنید لطفا مردم از خماری

  1. سلام
   مرحله ۶۴۶ هستم و با اینکه امتیاز خواسته شده رو بدست آوردم ولی رد نمیشه
   اگه ممکنه راهنمایی کنید
   09399186062

 28. سلام.اون کسى که میگه رسیده به لول ٩٨٨ داره خالى میبنده.من الان خودم تو لول ٩۴٩ گیر کردم و آخرین آپدیتشم تا لول ٩۶۵ بیشتر نیست.هرکى هر کمکى خواست بگه.

  1. لطفا کمک کنید من مرحله 95 رو رد کردم میگه باید 9 تا طلا داشته باشی تا بری مرحله بعد .طلا چطوری گیر میاد؟

  2. سلام مرحله پنجاه ب بعد قفله.میگه از دوستا فیسبوکت درخواست کن.کردم ولی فقط یکی جواب ذاذ.چطوری باید قفلشو باز کنم.ممنون میشم بگی

  3. سلام. منم مرحله ۹۴۴ هستم اما تا الان موفق نشدم بازیمو توی فیس بوکم باز کنم. میتونین راهنماییم کنید؟

  4. سلام من میخام گوشیمو عوض کنم اما بخاطر این بازی نمیتونم. چطور سیوش کنم که دگ لازم نباشه از اول برم ؟! کلی زحمت کشیدم ! کمکم میکنی ؟ :-(

   1. عزیزم تو بازی گزینه تنظیمات هستش بازش میکنی باید چهارتا گزینه باشه یکی میره سایتش دوتاش مال صدا و آهنگه و اون یکی روش سه تا آدم هست یکیش تاج داره اونو میزنی یه پروفایل میسازی ایمیلتو میدی و یه پسورد به دلخواه مینویسی بعد تایید میکنی بعد که تو گوشیه جدیدت بازی رو باز کن برو تنظیمات آدم تاجدارو بزن گزینه sign in رو بزن ایمیلتو که قبلا دادی رو بنویس بعد ازت پسورد میخوات اون پسوردی که قبلا دادی رو میزنی بعد تایید میکنی از کدوم مرحله موندی از اونجا میاد بازی کن اگه هم نتونستی اینکارارو بکنی بیا 09148007430 تلگرام آموزش تصویری بهت بگم

    1. سلام. شما ک حرفه ای هستین جواب منو میدین؟ اندوریدمو آپدیت کردم الان رو صفحه لودینگ میمونه از صفحه میاد بیرون. چیکارش کنم؟ ممنون میشم راهنمایی کنین

  5. من تو لول 908گیر کردم میشه بگی چطوری ازش رد شم؟؟ اعصابمو خورد کرده
   ضمنا این نسخه ای ک من دارم نزدیک 1300لول داره

  6. سلام .من مرحله 149 ام نمی دونم چکار کنم از این مرحله بگذرم .اگه راهنماییم کنید ممنون میشم.

  7. سلام داشتم بازی میکردم یهو گوشیم خاموش روشن شد مرحله 465 بودم پرید به مرحله اول خیلی ناراحتم خیلی زحمت کشیده بودم

   1. سلام دوست عزیز ممنون میشم یه کمکمی بهم بکنی من تو مرحله 505گیر کردم میشه کمکم کنی
    این شماره منه تلگرامم رو این خطه ممنون میشم راهنمایز کنی09025750447

  8. سلام
   من تو مرحله ٣۵٠ گیر کردم، از ٧٣ تا حباب، معمولا ۶٧ ۶٨ تاشون رو میترکونم، بقیه ش میمونه، الان سه ماهه گیر افتادم

  9. عزیزم تا 1700 تو روز و660 تو شب رسیده کجایی دقیقا کجایی من شبو تمام کردم روزم تو 1080 هستم تو دنیا تو شب اولم و تو روز تو بهترینها البته 3 سال دارم بازی می کنم

  10. سلام ، من مرحله 703 بودم که یهو از بازی خارج شدم و الان به هیچ عنوان بازی برام باز نمیشه ، شما میدونید چرا

  11. سلام دوست عزیز،من تازه وارد بازی شدم تا مرحله ۳۵ رفتم ولی بد مرحله ۳۵ مرحله ای نوشته نیس و نوشته فلان ساعت.تا اخر ساعت هم صبر کردم باز اتفاقی نیوفتاد.ومرحله جدیدی نیومد.باید چیکار کنم؟؟؟

  12. سلام ، من مرحله 805 گیر کردم ، نمی دونم گیلاسا از کجا باید بره تو ، مثل مراحل قبل جایی که فلش سبز داشته باشه نداره

 29. سلام به همه دوستان معتاد کندی چند نکته بگم که حتما به درد میخورن , اول اینکه واسه جون گرفتن ساعت رو جلو نبرین . حتما بازی رو اپدیت کنید چون اسونتر میشه . یه ترفند ساده وقتی وارد مرحله میشین اگر از چیدمان خوشتون نیومد تا قبل از اولین حرکت اگر برگردین جونتون رو از دست نمیدین . تو مراحل بالا کاربرد بیشتری داره. من مرحله ۵۱۶ هستم دلتوونم بسوزه.

   1. سلام ، من مرحله ۶۴۶ هستم که بالا صفحه ۵۰۰۰۰ امتیاز
    ولی مشخص نیست چی میخواد که ردش کنم این مرحله رو
    چون امتیاز حتی خیلی بیشتر از ۵۰۰۰۰ هم بدست آوردم تو این مرحله و توپهای× را هم ترکاندم که بشکل مربع دور کل صفحه بودن

    ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. من تو مرحله 422 گیر کردم. چطوری میشه میوه هارو ازاد کنم؟ هر کاری میکنم نمیشه

  2. سلام دوست عزیزتورو خدا کمکم کن من تو مرحله505موندم این شماره تلگرامی منه ممنون میشم اونجا راهنمایی کنی09025750447

  1. تو مرحله 50 سه تا قفل میاد و هرکدوم زمانی داره هر وقت اون زمان گذشت بازی کن باز میشه سه تاقفله برای اینکه زودتر اون زمان بگذره تاریخ و زمان گوشیتو ی روز ببر جلوتر

 30. دوستان زمان و به عقب برگردونیم که دوباره یه عدد نجومی میاد باید اونقدر صبر کنیم یعنی؟نمیشه تاریخ گوشی و هم که همونجوری گذاشت باید درست بشه دیگه

 31. سلام
  نزدیک 2 ماهه مرحله 140 گیر کردم
  شمش که الکی انگار،چون نمیشه بدست اورد
  یه راهنمایی برای رد شدن از این مرحله و شمش بدست اوردن میخوام

 32. سلام
  من بایدگوشیمو ریست کنم مرحله144 ام :(
  نمیخوام ازاول شروع کنم :(
  چی کارکنم ؟؟ :(

 33. من مرحله ۴٢٠ رو رد کردم ولی هر کاری میکنم نمیتونم برم مرحله بعد أبدیت هم نمیشه نمیدونم باید چکار کرد.دوستان اگه می دونید راهنماییم می کنید. مرسی

 34. سلام. منم مثل بعضی دوستان تو مرحله 35 گیر کردم. تو فیس بوک که فیلتره نمیره. آف لابن هم میشم که درست نمیشه.
  لجم گرفته خواهشا راهنمایی کنید. ای خدااااااااااا

 35. سلام. منم مثل بعضی دوستان تو مرحله 35 گیر کردم. تو فیس بوک که نمیره. آف لابن هم میشم که درست نمیشه.
  لجم گرفته خواهشا راهنمایی کنید. ای خدااااااااااا

 36. سلام. خواهشا راهنمایی واسه مرحله 36
  اصلا وارد نمیشه. آف لاین هم شدم.
  ممنون

 37. میشه یه نفر بگه 391 چطوری باید رد کرد؟ امتیازی که میخواد خیلیییییی زیاده!

 38. سلام من مرحله ۶١١ هستم ولی فکر کنم بخاطر این بازی هی گوشیم ریست میشه. ربطی داره ایا؟

 39. سلام من فکر کنم مرحله ی ٨٣بودم که دستم خورد به یه نوشته سبز که نمیدونم چی شد از که تمام ستاره ها پاک شدن و از مرحله یک باید بازی کنم,میشه کاری کرد که دوباره درست شه؟ادمین جان اگه بلدی لطفا بهم ایمیل بفرست,ممنون میشم

  1. مشکل منم همینه از مراحل دویست و خورده اى اومدم به مرحله پنج مى تونین راهنماییم کنین؟

 40. سلام من روی شبیه ساز نصبش کردم اما بعضی از مراحل رو خودش برام بازی میکنه و در ضمن هر حرکتی توش مجازه یعنی من از بالا گیلاس ها رو یکی یکی جا به جا میکنم و میندازم پائین و همش 5 تایی درست میکنم. اصلا هیجان نداره بازیم و هر مرحله که یخ داره خودش بازی میکنه لطفا راهنماییم کنید 2 3 بار هم دانلودش کردم و نصب مجدد زدم درست نشد که نشد.

 41. سلام
  این تایمری ک بالای صفحه داره کم میشه و کنارش یه قلب قرمزه واسه چیه؟
  یعنی اگه تمام بشه بازی از اول شروع میشه؟
  لطفا منا راهنمایی کنین من الان مرحله 270هستم

 42. سلام
  من الان مرحله ی 181 این بازیم اما همیشه ب صورت انلاین بازی نکردم میخاسم بدونم میتونم اکانتم رو بفروشم یا نه؟؟؟

 43. سوالی دارین بپرسین من جواب میدم
  الان دارم بالای لول بالای ۱۰۰۰ بازی میکنم
  نمی دانم تو این سایت میشه عکس گذاشت؟

  1. من مرحله 400 هستم.میخوام وارد بشم میاد بیرون تو رو خدا راهنمایی کنید چیکار کنم

 44. سلام
  من مرحله ٣١۶ گیر کردم اصلا نمی فهمم باید چیکار کنم ، وسط بازی از بیرون ابنبات میریزه بعد بازی قفل میشه من باید چیکار کنم
  کمکم کنید

 45. سلام، من مرحله 80رو رد کردم، الان یه هفته گذشته ولی نمیره تو 81، چندین بارم به فیس بوک کانکت شدم و اسک فرند کردم ولی باز نمیشه، قبلا بعد 3 روز باز میشد، تو رو خدا هرکی میتونه راهنمایی کنه حوصله ام سر رفت

 46. سلام
  من مرحله 330 رو بازی کردم.ولی الان نمیره تو مرحله ی بعدی 331 .چیکار کنم؟ لطفا راهنمایی کنید.
  با سپاس

 47. سلام من گوشیم خراب شده باید به تنظیمات کارخونه برگردونم اما بخاطر این بازی نمیتونم کاری کنم یا گوشیمو عوض کنم تروخدا بگین چه کنم !؟ ذخیره میشه؟ اگ میشه چطور؟!

  1. با ایملت لاگ این کن و اکانت بساز اینجوری لولهات سیو میشه! کاری که من نکردم و تمام لولهام پاک شد :'(

 48. سلام.من مرحله ۵۳۰ هستم میشه لطفأ راهنماییم کنید چطور قفل باز میشه تا به مرحله ۵۳۱برسم؟
  آخه به انگلیسی نوشته به زودی به مرحله بعدی راه پیدا میکنید ولی از نهم مرداد هیچ تغییری حاصل نشد!!

  1. این بازى فک میکنم اصلا تموم نمیشه.من الان مرحله ١٨۵٠ هستم بازم مرحله میده

 49. سلام دوستان من تو مرحله 165 گیر کردم لطفن بگید چکار کنم میبینم همه پرسش دارن ولی کسی نیست جواب بره لطفن …..

 50. سلام.اگر من گوشیمو ریست کنم.کلا بازی از بین میره یا بعد از نصب دوباره از همون مرحله ای که هستم شروع میشه؟

 51. سلام به همه دوستان و زحمت کشان این سایت
  من چند روزیه این بازی رو واسه بچم خریدم ولی حقیقتا نمیتونم کمکش کنم که از مرحله اول عبور کنه ممنون میشم در خصوص این بازی برای یک فرد مبتدی و تازه کار راهنمایی لازمه رو انجام بدید از قبل از همتون ممنونم

 52. سلام عاقابهترین بازی توعمرمه وب همه پیشنهادش کردم من مرحله ۲۸۰هستم ممنون از کسی ک این بازیو طراحی کرده

 53. من مرحله ی 300 و خورده ای بودم که موبایلم رو ریست فکتوری کردم و همه لولها پاک شد:'(((( فاجعه…
  متاسفانه لاگ این نکرده بودم ولی نمیدونم اگه با اکانت فیسبوک وارد بشم لولها برمیگرده یا نه آخه الان چیز شکن ندارم اگه میشه جواب بدین

 54. سلام به همگی من تو این بازی به دو تا مشکل برخوردم اگه راهنماییم کنید ممنون می شم
  اول اینکه هرکاری می کنم نمی تونم از مرحله 677 عبور کنم
  دوم اینکه هرچی می خوام اخرین ورژن رو نصب کنم وبازی رو آپدیت کنم نمی شه و پیغام خطا می ده باید چکار کنم
  ممنون از راهنماییتون

 55. سلام به همهء دوستان عزیز???
  من عاشق این بازی هستم و هر دفعه آپدیت میکنم به تعداد مرحله ها اضافه میشه، الان مرحلهء ٩٩۶ هستم و هنوز هشت مرحلهء پونزده تایی باقی مونده ولی احتمالا آپدیت کنم بازهم هست
  ولی از مرحلهء جغدها اصلا خوشم نمیاد و تا ۵۶ بیشتر نرفتم و دیگه حوصلهء بازی کردنش رو ندارم
  خیلی دوست دارم بدونم مرحلهء آخر چی میشه و اینکه ای کاش لااقل جایزه ای برای ما بازیکنان سخت کوش درنظر میگرفتن ☺️
  برای همتون آرزوهای خوب دارم ???

 56. سلام.ترو خدا یکی به داد من برسه.اساتید مراحل بالاتر رمز عبور از مرحله ۹۵چیه؟؟؟؟؟؟

 57. سلام من میخوام گوشیمو عوض کنم میشه کندی کراشمو یجوری انتقال بدم روی اون گوشی؟؟اخه مرحله 326ام نمیخوام بازیم از اول بیاد لطفا اگه راهی داره بهم بگید,پیلییییییییز

  1. سلام اگه ایمیلى که تو این گوشى سیو کردین تو گوشى بعدى هم سیو کنین بازیتون رو مى تونین ادامه بدین

 58. طریقه رد شدن از لول 956 کندی گراس سگا چون من چند ساعتی است گیر کردم

 59. سلام من تاریخ گوشیو جلو بردم ولی دیگه برنگشته درستش کنم الان دیگه تاریخ جلو نمیرسه لطفا راهنمایی کنید

 60. سلام من تو بازی کراش مشکل دارم تو مرحل ۲۰بودم ۵۰جم ازم کم شود امروز ۷جم داشتم ۵ تاش کم شود چرا کم میشه

 61. سلام من در مرحله 1350 هستم هرکی مشکلی داشت بهم بگه خوشحال میشم به دوستان کمکی کرده باشم

  1. مرحله ۱۳۱۶ چطوری بازی میشه هر کاری کردم نشد یعنی چهل هزار تارگیت را هم تمام کردم و سه خانه را هم پاک کردم خلاصه هر کاری کردم میوه پائین نمی آید لطفاً طریقه اش را اگر میدانید رهنمایی نمایید. تشکر

  2. داداش من مرحله 515 رو رد کردم قفل بعدش نمیدونم چیه داستانش این شمارمه 09025750447محمدهستم ممنون میشم راهنماییم کنی

  1. سلام داداش خوبی ممنون میشم اگر منم کمک کنی من تو مرحله 515رو که رد کرد قفلش نمیدونم داستانش چیه کمکم کنی ممنون میشم

  1. خالی نبند عزیزم کلا راهول اوله منم پشت سرش نفر دوم مرحله ۱۱۴۳ دارم میرم بعد تو چطور مرحله ۱۳۱۶ رسیدی

 62. دوستان من تومرحله شصت هستم الان یه قاب عکس اومده نمیتونم برم شصت ویک باید چیکار کنم اون قاب عکس چیه لطفا راهنمایی کنید

 63. سلام دوستان

  مرحله ۵۰ گیر کردم تاریخو جلو بردم باز بروز خودمون برگردوندم فول شد اما نمیره ۵۱ که بازی کنم چه کار کنم؟؟؟؟

 64. سلام
  من بعد از ورود به بازى متوجه شدم تمام booster هاى بازى ازمن گرفته شده آیا امکانش هست دوباره بهم برگردانده بشه یا خیر؟ ممنون میشم کمک کنید

  1. سلام
   مشکله منم دقیقا همینه بعد از یکروزمتوجه شدم تمامه بوسترها و قلب نامحدوده 3500 ساعت از بین رفته.
   ایا راهی برای برگردوندنش هست

 65. سلام حال شما خویه ببخشید من میخوام گوشیمو فلش کنم راهنماییم کنید بگین چیکار کنم که بازی پاک نشه خیلی از مراحلاشو رفتتم نمیتونم همینجوری پاکش کنم ممنون میشه زود راهنماییم کنید خیلی مهمه

 66. سلام من مرحله525 رو رد کردم تقریبا 1 ماهه نمدونم چیکار کنم یعنی بازی واقعا تموم شده.تورو خدا راهنماییم کن شمارمو میزارم بزنگ،دارم دیوونه میشم.09150687721

 67. ﺳﻼﻡ ﻣﻦ 8-9 ﻣﺎﻫﻪ ﻣﺮﺣﻠﻪ 421 ﮔﻴﺮ ﻛﺮﺩم, ﮔﺎﻫﻲ اﺯ 7 ﺗﺎ , 6 ﺗﺎ ﺭﻭ ﻫﻢ ﺯﺩﻡ,, ﺧﻴﻠﻴﻴﻴﻴﻲ ﺳﺨﺘﻪ, اﮔﻪ ﻛﺴﻲ ﺗﺮﻓﻨﺪﻱ ﺩاﺭﻩ ﺑﮕﻪ ﻟﻂﻔﺎ, ﻣﻤﻨﻮﻥ

 68. جون مادرتون کمک کنید
  من تو مرحله 92 گیر کردم دیگه روانی شدم یکی یه راهنمایی بکنه. ناموسا پوکیدم اینقد این مرحله رو رفتم ولی نشد.
  الان دو ماهه نمیتونم ببرم ?
  کممممممک ?

 69. سلام بازی که روی گوشی دارم چکش و دستش باز شده میتونم ازشون استفاده کنم ولی همون بازی روی تبلت چکش یا دست رو میزنی میخواد که وصل گوگل پلی بشه ولی فقط میچرخه و وصل نمیشه.

 70. من تو مرحله 29 گیر کردم هرچی بازی میکنم موفق نمیشم. صد بار همین مرحله رو بازی کردم ولی نشده چجوری ردش کنم دیگه خسته شدم

 71. سلام من تقریبا تا مرحله 100 رو بازی کردم ولی متاسفانه واسه گوشیم یه مشکلی پیش اومد که همه چیم پاک شد
  حالا دوباره بازی رو نصب کردم چیکار کنم که ادامه ی همون بازی قبلیم بیاد
  ایمیلمو ذخیره کرده بودم داخلش
  لطفا جواب رو به ایمیلم بفرستین ممنونم

 72. دوستان مرحله 126 چی میخواد دقیقا؟و شمش طلا چطور میشه گرفت واس من اصلا متصل به گوگل پلی نمیشه ارور میده همش

 73. قابل توجه عزیزانی که دچار اخلال در زمان بازی شده اند عرض کنم که کافیست یکبار به شبکه فیس بوک وصل بشید تا مشکل مورد نظر رفع شود.

 74. این بازی لاقل 2000 مرحله داره. و در حال حاضر اکانتهای تکمیل شدش موجوده. در اپدیتهای جدید گوشیهای آی او اس نیاز به قفل رد کردن نیست. البته من از مرحله ی 1000 تست کردم. قبلیشاو نمیدونم

 75. برای جلو بردن ساعت بهتره این شکلی عمل کنید
  – اینترنت سیم کارت و وای فای هر دو قطع باشن
  – در حالت انتخاب مرحله باشید (یعنی همونجا که شماره ی مراحل نوشته شده) ولی مرحله را باز نکنید
  – بازی را نبندید وارد تنظیمات تاریخ گوشی شوید و ساعت گوشی را سه ساعت به جلو ببرید (سه ساعت یعنی 5 جون کامل)
  – به بازی برگردید تا 5 جون کامل در بازی ثبت و ظاهر شود و کار تمام است
  حال میتونید قبل از اینکه بازی را شروع کنید ساعت را مجددن به روز آوری کنید.
  * فراموش نکنید اینترنت قطع باشد
  * اگر قبلا تنظیمات ساعت را عوض کردید و عدد بزرگی نمایش میدهد بقدری روز و تاریخ را جلو ببرید که یکبار 5 جون کامل شود سپس قبل از بازی کردن ساعت را به تاریخ فعلی برگردانید و بعد بازی را شروع کنید

 76. مرحله703 بودم که از بازی پرید بیرون و دیگه نتونستم وارد بازی بشم ، مشکل چیه؟ خواهش میکنم راهنمایی کنید

  1. من مرحله۵۱۵رو رد کردم رسیدم به قفلش اصلا معلوم نیست باید چیکار کنم تورو خدا بگید چیه

 77. سلام .من رفتم به فیسبوک اما بازی در اونجا در کار نبود دوستان برام پیام میدن اما نمیدونم چهطوری بخونم راهنماییم کنید؟؟؟

 78. دوستان من مرحله 3 گیر کردم شمارو جون هرکی دوست دارین راهنماییم کنین ممنون میشم خیلی برام مهمه

 79. دوستان من مرحله 3 گیر کردم شمارو جون هرکی دوست دارین راهنماییم کنین ممنون میشم خیلی برام مهمه…..
  .

 80. دوستان سلام کمکم کنید من الان یک ماهه در مرحله ۷۰ گیر افتادم دیگه نابود شدم چیکار کنم تو رو خدا کمکم کنید.ممنون

 81. سلام دوستان من مرحله515رو رد کردم رسیدم به قفلش اصلا معلوم نیست باید چیکار کنم تورو خدا بگید چیه

 82. سلام. من تاریخ گوشی رو دو سال بردم جلو. الان تایمش به ساعت تبدیل شده. چه جوری درستش کنم. میخوام دیقه ای باشه.

 83. سلام یه سوال من لول بازیم 380 بود خواستم جی میل بزنم یهو بازی اومد از اول مشکل چیه یعنی کلا برا من پاک شد؟

 84. سلام
  من مرحله ی ۵۲۵ رو چندبار بردم ولی نمیره مرحله ی بعد
  اپدیت کردم و حتی یه بار موقع برنده شدن به نت وصل بودم ولی نمیره جلو
  چیکار کنم؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید

 85. من مرحله 1352 گیر کردم واقعا رد شدن ازش غیر ممکنه هیچ راهی نداره!?نمیشه طلا یا چیزی داد یه مرحله رو بدون بازی کردن رد کرد؟؟!!هرکی این مرحله رو رد کرده خواهشا کمکم کنه..آیدی تلگرامم FaA_NaA

 86. مرحله 130باید ازین خط خطی ها درست کنید با هم جابجا کنید..دو تا خط خطی بیارید کنار هم و جابجاشون کنید.پنج بار باید این کار رو انجام بدین

 87. سلام برای من ۷۲ ساعت استراحت اومده تارخ گوشی رو هم عوض کردم درست نمیشه چکار بابد کرد تا درست بشه ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

 88. سلام به دوستان.فروش اکانت کندی کراش مرحله 670 با قیمت بسیار پایین فقط 250 هزارتومان.
  تماس با 09176375697

 89. سلام. دوستان بعد 10.15 تا مرحله به گزینه میاد که میگه باید از سه نفر از دوستات کمک بگیری تا مرحله باز شه. چی کار کنم. میسه راهنمایی کنین

 90. من روی کامپیوترم این بازی رو ریختم و میخام به فیسبوک وصلش بکنم ولی هرکاری میکنم نمیشه
  لطفا راهنمایی بکنید چطوری میتونم وصلش بکنم؟
  البته با وی پی ان تست کردم ولی نشده

  راستی میتونم بازی رو سیو بکنم و بقیش رو روی موبایل بازی بکنم؟؟؟
  ممنونم

 91. سلام چطور میتونم با دوستان دیگر در کندی کراش سودا ارتباط برقرارکنم؟دوستان فیسبوکم این بازی رو ندارن?

 92. سلام
  من مرحله ١١٠۵ بودم که گوشیمو ریست فکتوری کردم??
  چطوری باید برش گردونم؟

 93. سلام مرحله 130
  باید چهار تا شکلات رو کنار هم بزارین وقتی راه راه شد یه دونه راه راه دیگه هم درست کنید یعنی دو تا راه راه کنار هم بعدش این دوتا راه راه رو به هم بزنید هر بار که این کارو بکنین یه دونه از عددهای بالای صفحه میره توی این مرحله پنج بار باید این کارو انجام بدین در ضمن فرقی نمیکنه شکلاتهای راه راهتون از دو تا رنگ مختلف باشن یا یک رنگ

 94. سلام علاقه مندان بازی کندی کراش
  یه پیشنهاد دارم
  لطفا یکی از دوستان که شرایطش رو داره
  یه گروه برای این بازی،توی تلگرام بسازه
  تا همه جوین شیم

 95. سلام من تازه شروع کردم نمیدونم چرا جغد حذف شده برا من
  پنجاه مرحله بیشتر از جغد بازی نکرده بودم
  لطفا رهنمایی کنین چطوری برگردونمش

 96. سلام من گوشی جدید خریدم میخوام بازی رو انتقال بدم میشه توضیح بدین چیکار کنم؟ لطفن

 97. سلام
  من مرحله ۶۲۰ هستم با این غورباقه ای ک تو بازی میده باید چیکار کنم ؟؟لطفا منو راهنمایی کنید ممنون

 98. جغدم چرا رفته ؟! بخش روز رو مرحله ۶۹۵ تموم کردم، قفل شد. اومدم جغد رو بازی کنم، دیدم نیست! به مرحله ۴۰۰وخورده ای رسیده بودم. لطفا لطفا یکی راهنماییم کنه. چندروز پیش گوشیم خودش بازی رو آپدیت کرده. نمیدونم شاید اونوقتی جغد رو برده :( شاید هم از مرحله ای به بعد خوش میره :/

 99. سلام من مرحله 305هستم اما هنوز نفهمیدم که این ریل وقطار و اینا که سه روز قفل میشه نمیشه بازی کرد راهی نداره که این سه روز بگذره

 100. من به مرحله ۹۵ام به یه جعبه کادو رسیدم ولی هرکاری میکنم جعبه باز نمیشه که برم مرحله بعد الان دو روزه

 101. سلام دوستان اگر میخواهید زمان بازی زودتر تمام شود و شما دوباره سریع بازی کنید میتوانید تاریخ گوشی خود را از تنظیمات تعقیر دهید ووقتی به بازی برگشتید متوجه میشوید که دوباره قلب به شما داده شده تا بتوانید دوباره بازی کنید کافی تاریخ گوشی خود را به اندازه زمانی که بازی کفته باید صبر کنید به جلو بکشید تا دوباره بتوانید بازی کنید

 102. سلام من مرحله 130 هستم و تو دستورالعمل نوشته باید 79 تا آبی 30 تا سبز وقتا قرمز رو بزنی تا اوکی بشه بارها 2تا گوی رو یک بار و اون شکلات ها که عمودی وافقی زده میشه رو زدم اما نتیجه نمیده. بار دوم هست که تا مرحله 130 میام اما دفعه قبل پاکش کردم. چیکار کنم؟؟؟؟ممنون میشم کمک کنید

 103. سلام از روی ریل نمیتونم رد شم. قبلاسه تا مرحله میداد بازی کنم هر کدوم یه روز مینداخت منو جلو. الان دیگه اون نمیاد. چکار کنم. ساعتم میبرم جلو به ریلا ربطی نداره.
  لطفا زود جواب بدید اعصابم خورد شده نمیتونم زود برم جلو. الان مرحله ٣۵٠

 104. سلام.الارقم میل باطنیم میخام اکانتمو در مرحله ۲۳۵۰ ،نفر سوم در دنیا بفروشم به دلیل نیاز به پول.لطفا مبلغ پیشنهاد بدین اگه تمایل به خرید دارین

 105. سلام هر کار میکنم که بتونم انلاین بازی کنم نمیشه نمیدونم چرا دلیلش رو بگید لطفا

 106. سلام ، مرحله ۵٠ رو چجورى باید رد کنم ؟
  تلگرام گروه ندارید براى پرسیدن این سوالها؟
  ممنون

  1. سلام من مرحله ٢۵٧۴ هستم کسی میدونه اخرین مرحلش شماره چند هست !؟ و یا اصلا بازیش اخر داره یا بی نهایته!؟

 107. سلام به همه دوستام مخصوصا نفرای برتر بازی (غول های بازی)
  من تو مرحله ۱۳۰ موندم لطفا کمکم کنید دارم دیوونه میشم????

 108. من ی بار حدود 400 تا مرحله بازی کردم گوشیم رو فلش کردم تمام مراحلم رو از دست دادم الان گوشی خریدم باری رد ریختم این با قبلی فرق داره چه جور باید خرید کنم تو هر مرحله میخواد طاا بدم اصلا په جور طلا بدم پولیه

 109. سلام دوستان عزیز

  وحید هستم هجده گیلان

  دوستان من لول ۳۱۵ هستم و گیرکردم ولی مهم نیست

  عزبزانی که میگن مشکل زمان داربم و نمیتونیم بازی کنیم همیشه و پشت سرهم

  خب شما یه راه حل میتونی استغاده کنی نه شما بلکه همه و این روش رو خودم کشف کردم

  شما ابتدا تو بازی هستی منظورم صفحه اوا بازی نیست
  صفحه ای که لول رونشون میده منطورمه
  ب میری و تنظبمات گوشی رو باز میکنی و تاریخ گوشیت رو یک روز میبری جلو بعد میری تو بازی البته بازی رو نباید ببندی از اول عملیات تنظبم تاریخ

  وقتی که رفتی تو بازی فول میشه قلب بازی یعنی پنج تا میگیری برای بازی کردن
  بعدش اگه خواستی تنظبم کن تاریخ گوشیتو و برگردون به قبلش

  اگه سوالی داشتید درخدمتم تلگرامم NETFK

  موفق باشبد

 110. لطفااااا یکی بگه مرحله ۷۲ چجوریهههههه میوه ها نمیرن پایین حساب هم نمیشن اگه برن پایین!!!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *