رازهای موفقیت بازی کندی کراش
نوشته شده توسط

رازهای موفقیت بازی کندی کراش

کندی کراش (Candy Crush Saga) پردرآمدترین بازی‌ سال ۲۰۱۳ در موبایل‌های آیفون و تبلت‌های آی‌پد بود. این بازی در بازار اندروید نیز یکی از محبوب‌ترین‌ها بوده است. ایده‌ی اصلی بازی کنار هم قرار دادن سه مهره‌ی همرنگ است که نمونه‌های مشابه زیادی با همین قانون سه تایی را در گذشته دیده ایم.

شرکت تولید کننده‌ی این بازی (King.com) قبل از این هیچ موفقیتی در عرصه‌ی موبایل نداشته، اما در ماه مه ۲۰۱۳ سومین شرکت برتر از نظر تعداد دانلود در App Store و چهارمین در Google Play رتبه‌بندی شد.

چطور میلیون‌ها دیوایس دیجیتال به تسخیر کندی کراش و آبنبات‌های رنگی آن درآمدند؟ حتی اگر بازی‌خور یا طراح بازی نیستید، دانستن رازهای موفقیت این بازی و تکنیک‌های بازاریابی آن برایتان جالب خواهد بود.

در ادامه شش راز اصلی موفقیت شرکت King.com در بازی کندی کراش را خواهید دید.

۱. محدودیت باعث حرص و ولع بیشتر می‌شود

تقریبا در تمام بازی‌ها شما اختیار دارید به هر اندازه که دوست دارید بازی کنید، چرا که به عنوان بازی ساز باور داریم محدود کردن کاربران آزاردهنده است.

در کندی کراش اوضاع برعکس است، تعداد دفعات بازی محدود بوده و برای بیشتر بازی کردن باید نیم ساعت یا حتی یک روز صبر کرد. تعداد نوبت‌های بازی و زمان انتظار طوری طراحی شده است که در عین اینکه حداکثر لذت را در بر دارد، خسته کننده نخواهد شد و باعث بازگشت دوباره و دوباره افراد به بازی می‌شود و آنها را تشنه نگه می‌دارد.

اگر بتوانید طوری نشان دهید که میزان محصولات شما محدود است، دسترسی به آن مشکل است یا فقط برای مدت زمان محدودی در دسترس است جذاب‌تر به نظر خواهد رسید.

۲. هیجان رایگان بودن

رایگان بودن اثری قدرتمند بر ذهن ما دارد، تحقیقات نشان داده است، برای افراد موارد رایگان جذابیت بسیار بیشتری نسبت به موارد بسیار ارزان حتی در حد چند ریال دارد.

کندی کراش برای دانلود کردن و انجام بازی رایگان است و کاربر هیچ ریسکی در مورد خرید و پرداخت متحمل نمی‌شود. در حالی که با دانلود و انجام بازی هیچ هزینه ای صرف نمی‌کنید، اما به یک مشتری بالقوه تبدیل می‌شوید و در مراحل سخت‌تر با پرداختی جزئی روند بازی سریعتر شده و یا مراحل مشکل حل می‌شود.

با این استراتژی کندی کراش به رکورد ۵۰۰ میلیون دانلود و درآمد روزانه ۶۱۰ هزار پوند (معادل ۱ میلیون دلار) رسیده است.

این نوع بازاریابی freemium نام دارد، کالا (معمولا دیحیتال، مانند نرم‌افزار، چند رسانه ای، بازی، وب سرویس و…) به صورت رایگان عرضه شده ولی برای دریافت امکانات، ویژگی‌های پیشرفته تر و کالاهای مجازی باید پرداخت صورت بگیرد.

معمولا این استراتژی در مورد کالاهای فیزیکی کمتر (مانند سیمکارت تلفن همراه) اتفاق می‌افتد، ولی در عوض از قدرت عبارت «رایگان» برای هیجان بیشتر در مواردی مثل ارسال کالا، پشتیبانی و… استفاده می‌شود.

۳. سادگی دوست داشتنی است

قوانین این بازی بسیار ساده اند و برای یادگیری حرکات و ترکیب‌هایش نیازی به آموزش نیست و ناخودآگاه از همه چیز با خبر می‌شوید. برای شروع بازی کندی کراش نیاز ندارید فکر کنید و به سادگی راه خواهید افتاد. در مقابل بازی‌های کنسولی که دکمه‌ها و کنترل‌های زیادی دارند و تعداد حرکات زیادی که می‌توان انجام داد قرار دارد. بازی کندی کراش بار ذهنی سنگینی ندارد و حتی مراحل مشکل را می‌توان با کم توجهی بازی کرد و با تعداد دفعات بیشتر در مقابل استرتژی بازی پشت سر گذاشت.

مغز ما قوانین و استراتژی‌های ساده را دوست دارد و در مقابل پیچیدگی تا هر جا که ممکن باشد مقاومت می‌کند، تلاش برای کاهش میزان پیچیدگی و نیازمندی به تعمق باعث افزایش فروش شما خواهد شد.

۴. همه آبنبات رنگی دوست دارند

شرکت تولید کننده‌ی بازی کندی کراش برای ساخت آن می‌توانست به جای آبنبات رنگی از هر تصویر دیگری به عنوان مهره استفاده کند، به عنوان مثال جواهر، جمجمه، ماشین و…

در مغز ما ارتباط ناخودآگاهی بین آبنبات و لذت وجود دارد و تصور مثبتی از آن داریم. مسلم است که محصولات دوست داشتنی‌تر موفق‌تر خواهند بود، یکی از روش‌های ایجاد علاقه به نمایش گذاشتن ویژگی‌ها و علاقه‌مندی های مشترک با مشتریان است. به عنوان مثال اگر می‌خواهد ماشین بفروشید، نشان بدهید که شما نیز دیوانه‌ی ماشین‌ها هستید. نکته‌ی مهم دیگر نمایش جنبه‌های انسانی است، همانطور که سیاستمداران عکس‌هایی از خودشان در کنار خانواده و زندگی عادی را نمایش می‌دهند.

۵. پاداش باعث ادامه‌ی حرکت می‌شود

برای نگه داشتن و تشویق کاربر کندی کراش مانند هر بازی دیگری در پایان هر مرحله کاربر را به نوعی تشویق می‌کند و به او پاداش می‌دهد. پس از پایان هر مرحله تعدادی از مهره‌ها منفجر شده و جای خود را به بقیه می‌دهند و امتیاز کاربر افزایش پیدا می‌کند، در حین بازی حرکت‌های هوشمندانه باعث پخش صدایی که نوعی تشویق است، می‌شود. ساخت و پیدا کردن ترکیب‌های بیشتر از سه مهره، جایزه ای به کاربر میدهد که او را برای بردن بازی کمک می‌کند.

جایزه و پاداش دهی بخشی از یک سیستم بزرگتر است که در آن کارهای عادی به صورت بازی ساخته می‌شود، امروز شرکت‌ها و کسب و کارهای زیادی از بازی سازی برای درگیر کردن بیشتر مشتریان و حتی کارمندان استفاده می‌کنند، به عنوان مثال بعضی وب سایت‌ها به کاربرانش در عوض فعالیت یا بازدید نوعی نشان و مدال می‌دهند. اگرچه با بازی ساختن کارها و وظایف زندگی نمی‌توان مشکلات زمینه ای را برطرف نمود اما مغز ما به این تشویق‌های کوچک پاسخ می‌دهد و تجربه‌ی دلپذیر باعث فعالیت طولانی‌تر و بازگشت دوباره برای ادامه‌ی کار می‌شود.

۶. ارتباط با دوستان با استفاده از جامعه‌ی کاربری

افرادی که وارد حساب فیسبوک خود می‌شوند می‌توانند وضعیت پیشروی دوستان خود را ببینند و همچنین مهارت خود را برای رد کردن مراحل به دوستانشان نشان بدهند که باعث ایجاد نوعی تجربه‌ی مشترک می‌شود. ارتباط بین کاربران مانند دیگر بازی‌های فیس‌بوکی که دعوتنامه‌ها بیشتر به اسپم شبیه اند، نیست بلکه این ارتباط نشان می‌دهد که دوستانتان مثل شما در حال لذت بردن از این بازی اند و ممکن است باعث ایجاد نوعی رقابت هم شود.

به عنوان انسان به صورت ذاتی خواستار ارتباطات هستیم، افزدون قطعه پازل ارتباط و جامعه کاربری به کسب و کارتان تاثیر بزرگی بر نتایج گذشته خواهد داشت. مشتریان بالقوه با دیدن علاقه‌ی دوستانشان به کسب و کار شما امتیاز بزرگی برای شما نسبت به رقبایتان قائل خواهند شد.

نگاه شما به موفقیت کندی کراش چطور است؟ چه استراتژی‌های دیگری استفاده کرده اند که به موفقیتشان کمک کرده است؟

34 ۴۲۹ 1778020 11 ژانویه, 2014 بازی, بررسی ژانویه 11, 2014

429 نظر

 1. مرتضی

  سلان الان دو روز گذشته اما هنوز زمان برای بازی بهم داده نمیشه یه عدد نجومی پنج شش رقی اومده که حالا حالا ها صفر نمیشه
  لطفا راهنماییم کنید باید چکار کنم؟

  پاسخ
  1. fakhi

   من مرحله ۶۲۰ هستم هیچ فروشگاهی هم رو موبایل آپدیت نداره لطفا بگید چطور باید آپدیت کنم

   پاسخ
    1. Milan

     سلام مرحله نود و پنج رو رد کردم رو مرحله نودوشش گیر کردم لطفا راهنمایی کنید
     Tel:@mikaelmilan

     پاسخ
    1. تينا

     سلام باید هم رنگش ابنبات بترکونی اون میخوره بعد برش میداری هر جا که دوست داری میزاریش میترکه

     پاسخ
   1. ميثم مزدک

    از یه نفر که اپدیتشا داره بازی را بدون اینکه از خودتا پاک کنی دوباره دریافت کن. یا با بلوتوث یا زاپیا و…. تا دریافت کنی به روز میشه بازیت

    پاسخ
  2. اربابی

   سلام مرتضی اول بازی کندی کراش رو باز کن قبل از اینکه بازی رو شروع کنی بدون اینکه بازی رو ببندی برو تنظیمات تاریخ و ساعت و ساعت رو ببر جلوتر اگه زمانی که اون بالا برات نوشته خیلی زیاده روز یا ماه رو ببر جلوتر بعد برگرد به بازی تا جای زمان کلمه full وداخل علامت قلب عدد۵ ظاهر شود اگر با یک بار نغییر زمان نتیجه حاصل نشد باز تاریخ رو جلوتر ببر تا کلمه full ظاهر شود . بعد از این که کلمه full وداخل علامت قلب عدد۵ ظاهر شد بدون اینکه بازی رو شروع کنی یا ببندی برو تنظیم ساعت و تاریخ گوشی رو به تنظیم اصلی و دقیق خود برگردون سپس برو بازی رو شروع کن و لذت ببر

   پاسخ
   1. asal

    سلام.من نسخه جدید رو ریختم و تو این سریش هر چقدر هم تاریخ و جلو میبرم باز جلو نمیره.انگار یه جوری طراحی شو عوض کردند که نشه!!!!! قبلا میشد ولی الان نمیشه تازه تایمش برای هر مرحله ۷۲ ساعته که خیلی حرص دراره.کسی راه حلی داره؟!؟

    پاسخ
    1. Anahid

     میتونی تو اون قسمت ک جغد خواب بازی کنی بازیا رو ک ببری خودش بهت جون میده
     اگ سر پلها یا راه آهنام هستی میتونی تو اون قسمتی ک علامت قغل داره بازی کنی ب جای هر قفل یک روز جلو میری عزیزم

     پاسخ
    2. تينا

     بله نسخه ی جدید قابل تعویض تایم رو نداره تایم ها هم ٧٢ساعت میشن و بعد از مرحله ی ٧٠٠به بعد دیگه اصلا تایم نداره

     پاسخ
   2. اشکان

    سلام من مرحله ۷۲۸ هستم کندی رو اپدیت کردم ولی هنگ میکرد امروز هم بازی برگشته مرحله یک لطفا راهنمایی کنید ممنون

    پاسخ
  3. Habib

   تاریخ گوشی ما بهم خورده است! باید قبل نصب بازی تارخ گوشی تنظیم بوده و تاپان بازی تاریخ گوشی شما دست نخورده باشد

   پاسخ
  4. الهه

   ساعت گوشیت رو ببر جلو درست میشه.اصلا لازم نیست صبر کنی تا بهت جون بده ساعت گوشیتو ببر فردا بهت میده

   پاسخ
  5. parisa

   دوست عزیز تاریخه موبایلتو یکی ۲ سال ببر بالا بهت که جون داد دوباره تاریختو برگردون به همون تاریخه فعلی

   پاسخ
  6. mohaadreza

   من مرحله ۸۰۰ هستم واقعا بازیش سخت شده و مرتضی ساعت گوشیتو بیار جلو درست میشه مشکلت … اگه با ساعت نشد چند روز بیار جلو با این حرکت شما میتونین به اندازه ۱۰ یا ۳۰ تا جون هم بازی کنیین دوستان

   پاسخ
  7. مسعود

   سلام.خیلی راحته میتونی تاریخ و ساعت گوشیتو تغیر بدی اونوقت خیلی راحت میتونی مراحل رو سپری کنی

   پاسخ
  8. مریم

   سلام من مرحله۶۰۰هستم.آیا این بازی مثل کلش خریدنی وفروختنی هست؟ارزش داره چشم بذاریم روش؟من بازیشو خیلی دوست دارم اما اگه پول توش بود بیشتر دوست میداشتم :-)

   پاسخ
   1. تينا

    عاره میتونی مثل کلش که جم میفروشه تو هم طلا بخری و بهد هر طوری که دوست داری خرج کنی

    پاسخ
  9. امیررضا

   سلام.تاریخ گوشیتو ببر جلو.موقع بازی اینترنتتو قطع کن بعد بازی کن.

   پاسخ
  10. مونا

   سلام‌احتمالا تنظیمات گوشیتون بهم خورده تاریخ تون رو یه سال ببرین جلو بعد بازی رو باز کنین درست شده بود قبل بازی تاریخ رو دوباره درست کنین.فقط یادتون باشه تیک تنظیم خودکار شبکه رو اول بردارین بعد تازیخ رو جلو ببرین

   پاسخ
  11. مجتبي

   من روی کامپیوترم این بازی رو ریختم و میخام به فیسبوک وصلش بکنم ولی هرکاری میکنم نمیشه
   لطفا راهنمایی بکنید چطوری میتونم وصلش بکنم؟
   البته با وی پی ان تست کردم ولی نشده

   راستی میتونم بازی رو سیو بکنم و بقیش رو روی موبایل بازی بکنم؟؟؟
   ممنونم

   پاسخ
  12. سحر

   نتو خاموش کن تاریخ گوشیتو ۱ماه یا بیشتر ببر جلو بعد وارد بازی شو وقتی ۵تا فول شد نتو روشن کن برا دریافت جایزه های بازی

   پاسخ
  13. حامد

   سلام
   احتمالاً برای صفر کردن تایمرها ساعت گوشیتو جلوبردی.
   ساعت گوشی رو آنلاین برگردونی سرجاش عدد درست میشه!

   پاسخ
  14. ميثم مزدک

   باید حتما اینترنت داشته باشی و تاریخ گوشیتا یک سال ببر جلو بعد وارد بازی شو تا فول شد دوباره تاریخا برگردون سر جا خودش. یعنی اینترنت که داشته باشی تا روشن کنی گزینه رع خودش به روز میشه

   پاسخ
 2. مهشاد

  سلام .منم مرحله ۳۵ گیر کردم.چجوری میتونم ردش کنم؟؟؟؟
  لطفاراهنماییم کنین.ممنون میشم……

  پاسخ
  1. saba

   سلام دوستان.
   پس چی شد ؟ ج این همه سوال چی شد؟ اخه منم تو مرحله ۱۳ موندم و هر کاری میکنم جلوتر نمیره
   لطفا ب منم بگین چی کار کنم

   پاسخ
  2. فاطمه

   واسه رد کردن مرحله ۳۵ باید سه تا مرحله دیگه که تو همین قسمته و هر کدوم یه کلید هستن رو انجام بدی تا قفلش باز بشه .بین هر مرحله ۲۷ ساعت زمان میذاره

   پاسخ
  1. faezeh

   سلام. من مرحله ۳۵ رد کردم ولی بعدش نمیدونم چی ازم میخواد.قاب عکس ۳ نفر از دوستان رو نشون میده. خواهش میکنم راهنمایی کنید
   مرسی

   پاسخ
  1. هلن

   ,منم مرحله ۳۰گیرکردم بچه هاتاریخایک روزببریدجلووبریدنگاه کنیدکندی کراش فول شده اگه اره زمانرادوباره به قبل ببرید

   پاسخ
  1. فرهاد

   اگه تلگرام داری واست تو تلگرام میذارم
   اخه نمیدونم چجوری دوباره باید بیام اینجا
   ی پیام خالی بهم بده
   ۰۹۳۹۵۰۰۱۵۰۷

   پاسخ
  1. سعید

   اول باید شکلاتای پایینو بترکونی
   از سمت چپ چهارتایی بیار پایین و بترکون
   بعد که دو ردیف شکلات شکست اونوقت راهشو باز کن

   پاسخ
   1. faezeh

    سلام.تو مرحله ۴۶ گیر کردم. تعداد حرکتایی که اجازه داده فقط ۱۵ تاست. راهنماییم کنین

    پاسخ
 3. مىنا

  فبلا با کامپوتر بازى مى کردم بازى رو رو موباىل نصب کردم و به فىس بوک لىنک کردم ولى در ممراحل بعدى بازى دىگر لىنک ىا کانکت تو فىس بوک نمى شود ىساىر بازى ها اىن مسکل وجو ندارى و کانکت مى شود

  پاسخ
 4. پارسا

  سلام من تومرحله ۱۲۳هستم توروخدایک ماهه بهم بگیدچیکارکنم بانکش هم فعال نمیشه تاازش چندتاحرکت بگیرم

  پاسخ
 5. پارسا

  سلام من تومرحله ۱۲۳هستم توروخدایک ماهه بهم بگیدچیکارکنم بانکش هم فعال نمیشه تاازش چندتاحرکت بگیرم خوب جواب ندادید

  پاسخ
 6. سما

  بازی من تو مرحله ۹۹ بوده ولی الان که بازیرو باز کردم از اول شروع شده یه بارم این طوری شده ولی درست شد. مجددا خراب شد حالا چه کنم چی شده

  پاسخ
  1. فرح

   منم مرحله دویست و خورده اى بودم یه دفعه برکشت به مرحله اول کسى مى تونه کمکم کنه

   پاسخ
 7. hemi

  من تا مرحله ۵۰۰ رفتم بعد از بازار آپدیتش کردم حالا کلا صفحه بنفش شده و نمیشه بازی کرد!توروخدابگین چیکارکنم!حیف اینهمه مرحله ایه که رفتم!!!منو راهنمایی کنین لطفا!!!

  پاسخ
  1. Habib

   تمام برنانه های اتصال ب فیس بوک رو از گوشیت پاک کن طوری که فقط از مرورگر بتونی ب فیس بوک وصل بشی و بعد اینترنت رو فعال و برنامه hot spot را نصب کن و فعال بعد از داخل بازی ب فیس بوک کانکت شو ..بعدش بیا بیرون و بازی رو پاک و دوباره نصب کن..

   پاسخ
  2. Habib

   تمام برنانه های اتصال ب فیس بوک رو از گوشیت پاک کن طوری که فقط از مرورگر بتونی ب فیس بوک وصل بشی و بعد اینترنت رو فعال و برنامه hot spot را نصب کن و فعال بعد از داخل بازی ب فیس بوک کانکت شو ی و یک مرحله اونجا بازی کن..بعدش بیا بیرون و بازی رو پاک و دوباره نصب کن..مراحل سیو میشه ولی هنگام پاک کردن و نصب دوباره همچنان باید کانکت باشی

   پاسخ
  3. شهرزاد

   بازی رو از تو گوگل دوباره دانلود کن. و نصب کن. تا همون جا که بازی کردی میاره. میتونی ادامه بدی.

   پاسخ
  1. مسعود

   سلامباید ۵ تا از شکلات هایی که ردیفی پوچ میکنه رو کنار هم بزنی خیلی راحته

   پاسخ
   1. آرش

    سلام دوستان من تو مرحله ۱۳۰ موندم نمیدونم چه کنم.لطفا راهنمایی کنید.حالم داره بد میشه.

    پاسخ
  2. mahdi

   سلام منم تو مرحله ۱۳۰گیر کردم امانش هست منو راهنمایی کنید ممنون۰۹۱۸۱۱۱۶۳۷۶
   اینم شماره تلگراممه

   پاسخ
 8. سمیه

  سلام.دو تا سوال دارم.ا مرحله پنجاهو رد کردم کلی دیگه وارد ۵۱ نمیشه.چرااااا.
  چرا به فیس بوک وصل نمیشه؟؟

  پاسخ
  1. سیامک

   باید از اون آب نبات هایی بسازی که چهار تایی به دست میاد بعد ازاینکه ساختی باید دو تاش رو سعی کنی بزاری پیش هم بعد بزنی شون به هم که به صورت افقی و عمودی پاک میشن این تازه میشه یکبار و باید ۵ بار این کار رو بکنی
   پاسخ به دوستانی که تو مرحله ۱۳۰ گیر کردن

   پاسخ
 9. لاله

  سلام من ازمرحله ۱۵۳ هستم می خوام آدرس فیس بوکش رو عوض کنم واز اون جا وارد بازی بسم لطفا راهنمایی کنید چطور می تونم این کار رو انجام بدم

  پاسخ
 10. فرح

  سلام من تا مرحله ۷۰رفتم بعد با اون جغد از برنامه شبش بازی کردم یه دفعه رفت روی مرحله یک از اول شروع شد توی مرحله ۷۰خیلی وقت گذاشتم نمیدونم چه جوری ردش کنم یا اصن چرا برگشتم اول بازی در ضمن با آیپد بازی میکنم

  پاسخ
 11. ملیکا

  سلام من مرحله ۴۸۵رو رد کردم رسیدم به اون آچاره حالا دیگه باز نمیکنه چی کار کنم؟

  پاسخ
  1. roya

   بازی رو آپدیت کن
   نرم افزار موبیجین رو روی گوشیت نصب کن بعدش ی فیلتر شکن باز کن . چون تازگی نرم افزار فیلتر شده. داخل نرمافزار آپ های گوشیت که قدیمیه رو نشون میده. بعد کندی رو به روز کن.
   بعضی وقتا واسه خودم پیش اومده مرحله ۳۰۰ بودم یهو صفر می شود. یا اینکه گوشیمو فرمت کردم. تنها راهش اینه که وقتی مرحله ایی بالایی هستی یک بار که شده از طریق فیسبوک که زیر نوشته پلی هست رو باز کنی. دیگه حکم بک آپ رو داره

   پاسخ
 12. ميهن

  از مرحله ۱۵۰ به بعد یه دستگاه هایی میاد که می چرخن، اونا رو نمیشه یه جوری ترکوند؟!!

  پاسخ
 13. حمیرا

  سلام منم تو مرحله ۲۳ گیر کردم خاهش میکنم کسی که وارده راهنمایی کنه ممنون دوستان عزیز

  پاسخ
  1. ali

   سلام من توو مرحله ۹۲ گیر کردم چندبار تونستم تا دوتا از اون فندق و گیلاس رو بندازمه پایین اما به سومیش نمیرسم که مرحله رد بشه
   خوش بحالت چجوری تونستی

   پاسخ
 14. mahtab

  Sسلام من تو مرحله ۱۷۱ گیر افتادم چجوری بازی ادام. بدم قفلا نمیاد میگه یه دوست پیدا کنم جریان چیه چجوری باید درستش کنم

  پاسخ
 15. رویا

  سلام
  من با پی سی بازی رو انجام میدم ولی الان تو مرحله ۳۵ موندم و اصلا اون ۳ مرحله رو واسم نمیاره،کسی نمیدونه چیکار باید بکنم؟

  پاسخ
 16. mary

  بچه ها من یک ساله بازی میکنم تا ۵۰۰ رد کردم
  الان گوشیمو عوض کردم نمیدونم چجوری از گوشی جدیدم ادامه بدم مجبور نشم از اول بازی کنم
  توروخدا کمک کنین

  پاسخ
  1. bita

   اگه از طریق فیس بوک یه بار بازی کرده باشی با اکانت فیس بوکت که وارد بشی و خارج بشی میتوانی ادامه بدی بدون نیاز به وارد شدن دوباره به فیس بوک

   پاسخ
   1. ندا

    اگه از طریق اکانت فیس بوک بازی نکرده باشی چی؟
    چه راهی واسه ادامه بازی داره؟

    پاسخ
  2. parya

   گوشه پایینیه سمت چپ بازی رو کلیک کنین باز که شد به فیس بوک وصل بشین یا به کینگ دام که علامتس نارنجیه

   پاسخ
 17. Saba

  سلام من مرحله ۳۵ رو رد کردم رسیدم به هواپیما الان دو روزه هر چی میزنم میگه باید از دوستان کمک بگیری از دوستان هم درخواست میکنم کسی جواب نمیده چیکار کنممممممممم؟

  پاسخ
  1. محمد

   گوشیتونا اف لاین کنید یعنی به اینترنت متصل نباشید بعد بازی کنید زیر کمک به دوستان یه گزینه واز میشه که در هر روز باید یه مرحله از مراحل گذشته را رد کنید

   پاسخ
 18. مهدی

  سلام به همه دوستای گلم
  من الان مرحله ۶۷۹ هستم هر کی مشکلی داره توو وایبر بهم بگه کمکش کنم..۰۹۳۶۳۱۵۷۰۰۶.

  پاسخ
  1. ندا

   عزیزم لازم نیس فندقا رو بچینی کنار هم باید زیرشونو خالی کنی که از صفحه بیفتن پایین

   پاسخ
   1. ليلا

    پایین صفحه یه جاهایی هست که فلشهای سبز روشن و خاموش میشن , فندق و گیلاس ها رو باید از اون قسمتهای فلشی رد کنی
    بعضی مراحل هستن که مثلا دو تا فندق باید رد کنی دو تا گیلاس , یا چهار تا گیلاس دو تا فندق

    پاسخ
  1. jef

   سلام من خودم مرحله ٨٧۵ هستم قبل از اینکه تمام اوردر ها رو انجام بدى امتیتزت رو به ستاره اول برسون

   پاسخ
   1. محمد

    سلام داداش من مرحله ۴۹۱گیر کردم اگر میشه بگو چجوری رد کنم این شمارمه اگر میشع بزنگ ۰۹۰۲۵۷۵۰۴۴۷محمد

    پاسخ
 19. bita

  من مرحله ۱۴۷ ام صبر نمیکردم. تاریخ گوشی را میبردم جلو حالا وقتی میرم تو اینترنت باز یه عدد نجومی میاد هر سری باید تاریخ گوشی را جلو ببرم خییییییییلی مسخره شده چیکار کنم کاش یه روز صبر میکردم
  حتی توقف بازی هم که میزنم باز حل نمیشه عدد نجومی میاد

  پاسخ
 20. بیتا

  من مرحله ۲۰ جغدم ، راهنماش میگه ۱۵ حرکت ولی من بیشتر از ۱۵ حرکت هم رفتم ولی نمیره مرحله بعد چطوریه ؟

  پاسخ
 21. مجتبی

  سلام دوستان هر کسی مرحله ۳۵رو رد کرده خواهش میکنم یه راهنمایی بکنه تا منم بتونم این مرحلرو رد بکنم همتون فدایی دارین مرسی

  پاسخ
 22. مریم

  Man ta marhale 78 omadam ,vali alan harkari mikonam bazi bala nemiad , mige be unternet vasl nisti,dar sorati ke netam porsorate

  پاسخ
 23. ناهید

  سلام کسی می دونه قورباغه ای که از مرحله ی ۶۰۶ سر و کله اش در بورد بازی پیدا شده، چه نقشی داره؟ ممنون می شوم پاسخ دهید

  پاسخ
 24. غلام

  با سلام من مرحله ۳۷۰ هستم تاریخ گوشی رو بردم جلو تا سال ۲۰۱۸ نمیتونم بازی کنم راهکاری جهت بر کرداندن بنظرتون نمیرسه لطفا جواب دهید . ممنون از شما

  پاسخ
 25. پریسا

  ادامه مرحله ۱۷۰ که اتوبوس میاد یه قفلش رو رد کردم ولی بعد از ۲۴ ساعت دیگه دکمه play رو نمیاره فقط کمک از دوستان میاد، چیکار باید کرد؟به نت هم وصل نمیشه
  به منه معتاد کمک کنییییدددد خوابم نمیبرههههه

  پاسخ
 26. GHAZAL

  کمک کنید مرحله ۱۳۰ رو چه جوری رد کنم اصلا نمیفهمم منظورش چیه و چی میخواد

  پاسخ
  1. فریاد

   سلام،باید دو تا گوی رنگی تشکیل بدی و. بهم بزنی اینکارو چهار بار انجام بدی
   دوستان ی سوال:من انلاینم مرحله ۵۲۹ هستم ولی چرا فقط سه نفر از من جلوترن دوستانی که میگن مرحله ۱۰۰۰ یا بالاترن پس کجان؟؟؟

   پاسخ
   1. مهسا

    من الان مرحله ۱۳۳۰ هستم.ازبین ۷۷ نفر تو مرحله ۱ من نفر چهاردهمم.ولی یک نفر جلوی منه ک فکر کنم حداقل ۲۰۰ مرحله از من جلوتره.

    پاسخ
 27. اسی

  سلام من مرحله ی ۱۸۵ رو رد کردم اما مراحل جدید باز نمیشه پیغام failed to contact store میده راهنمایی کنید لطفا مردم از خماری

  پاسخ
  1. Amir

   سلام
   مرحله ۶۴۶ هستم و با اینکه امتیاز خواسته شده رو بدست آوردم ولی رد نمیشه
   اگه ممکنه راهنمایی کنید
   ۰۹۳۹۹۱۸۶۰۶۲

   پاسخ
 28. حامد

  سلام.اون کسى که میگه رسیده به لول ٩٨٨ داره خالى میبنده.من الان خودم تو لول ٩۴٩ گیر کردم و آخرین آپدیتشم تا لول ٩۶۵ بیشتر نیست.هرکى هر کمکى خواست بگه.

  پاسخ
  1. سیمین

   لطفا کمک کنید من مرحله ۹۵ رو رد کردم میگه باید ۹ تا طلا داشته باشی تا بری مرحله بعد .طلا چطوری گیر میاد؟

   پاسخ
  2. م

   سلام مرحله پنجاه ب بعد قفله.میگه از دوستا فیسبوکت درخواست کن.کردم ولی فقط یکی جواب ذاذ.چطوری باید قفلشو باز کنم.ممنون میشم بگی

   پاسخ
  3. الهه

   سلام. منم مرحله ۹۴۴ هستم اما تا الان موفق نشدم بازیمو توی فیس بوکم باز کنم. میتونین راهنماییم کنید؟

   پاسخ
  4. ایلار

   سلام من میخام گوشیمو عوض کنم اما بخاطر این بازی نمیتونم. چطور سیوش کنم که دگ لازم نباشه از اول برم ؟! کلی زحمت کشیدم ! کمکم میکنی ؟ :-(

   پاسخ
   1. نوید نعمتی

    عزیزم تو بازی گزینه تنظیمات هستش بازش میکنی باید چهارتا گزینه باشه یکی میره سایتش دوتاش مال صدا و آهنگه و اون یکی روش سه تا آدم هست یکیش تاج داره اونو میزنی یه پروفایل میسازی ایمیلتو میدی و یه پسورد به دلخواه مینویسی بعد تایید میکنی بعد که تو گوشیه جدیدت بازی رو باز کن برو تنظیمات آدم تاجدارو بزن گزینه sign in رو بزن ایمیلتو که قبلا دادی رو بنویس بعد ازت پسورد میخوات اون پسوردی که قبلا دادی رو میزنی بعد تایید میکنی از کدوم مرحله موندی از اونجا میاد بازی کن اگه هم نتونستی اینکارارو بکنی بیا ۰۹۱۴۸۰۰۷۴۳۰ تلگرام آموزش تصویری بهت بگم

    پاسخ
    1. shadi

     سلام. شما ک حرفه ای هستین جواب منو میدین؟ اندوریدمو آپدیت کردم الان رو صفحه لودینگ میمونه از صفحه میاد بیرون. چیکارش کنم؟ ممنون میشم راهنمایی کنین

     پاسخ
  5. آلا

   من تو لول ۹۰۸گیر کردم میشه بگی چطوری ازش رد شم؟؟ اعصابمو خورد کرده
   ضمنا این نسخه ای ک من دارم نزدیک ۱۳۰۰لول داره

   پاسخ
  6. سپیده

   سلام .من مرحله ۱۴۹ ام نمی دونم چکار کنم از این مرحله بگذرم .اگه راهنماییم کنید ممنون میشم.

   پاسخ
  7. sajedeh

   سلام داشتم بازی میکردم یهو گوشیم خاموش روشن شد مرحله ۴۶۵ بودم پرید به مرحله اول خیلی ناراحتم خیلی زحمت کشیده بودم

   پاسخ
   1. Mohammad

    سلام دوست عزیز ممنون میشم یه کمکمی بهم بکنی من تو مرحله ۵۰۵گیر کردم میشه کمکم کنی
    این شماره منه تلگرامم رو این خطه ممنون میشم راهنمایز کنی۰۹۰۲۵۷۵۰۴۴۷

    پاسخ
  8. سيما

   سلام
   من تو مرحله ٣۵٠ گیر کردم، از ٧٣ تا حباب، معمولا ۶٧ ۶٨ تاشون رو میترکونم، بقیه ش میمونه، الان سه ماهه گیر افتادم

   پاسخ
  9. شهروز

   عزیزم تا ۱۷۰۰ تو روز و۶۶۰ تو شب رسیده کجایی دقیقا کجایی من شبو تمام کردم روزم تو ۱۰۸۰ هستم تو دنیا تو شب اولم و تو روز تو بهترینها البته ۳ سال دارم بازی می کنم

   پاسخ
  10. mari

   سلام ، من مرحله ۷۰۳ بودم که یهو از بازی خارج شدم و الان به هیچ عنوان بازی برام باز نمیشه ، شما میدونید چرا

   پاسخ
  11. Maryami

   سلام دوست عزیز،من تازه وارد بازی شدم تا مرحله ۳۵ رفتم ولی بد مرحله ۳۵ مرحله ای نوشته نیس و نوشته فلان ساعت.تا اخر ساعت هم صبر کردم باز اتفاقی نیوفتاد.ومرحله جدیدی نیومد.باید چیکار کنم؟؟؟

   پاسخ
  12. رضا

   سلام ، من مرحله ۸۰۵ گیر کردم ، نمی دونم گیلاسا از کجا باید بره تو ، مثل مراحل قبل جایی که فلش سبز داشته باشه نداره

   پاسخ
 29. candy buzz

  سلام به همه دوستان معتاد کندی چند نکته بگم که حتما به درد میخورن , اول اینکه واسه جون گرفتن ساعت رو جلو نبرین . حتما بازی رو اپدیت کنید چون اسونتر میشه . یه ترفند ساده وقتی وارد مرحله میشین اگر از چیدمان خوشتون نیومد تا قبل از اولین حرکت اگر برگردین جونتون رو از دست نمیدین . تو مراحل بالا کاربرد بیشتری داره. من مرحله ۵۱۶ هستم دلتوونم بسوزه.

  پاسخ
   1. Amir

    سلام ، من مرحله ۶۴۶ هستم که بالا صفحه ۵۰۰۰۰ امتیاز
    ولی مشخص نیست چی میخواد که ردش کنم این مرحله رو
    چون امتیاز حتی خیلی بیشتر از ۵۰۰۰۰ هم بدست آوردم تو این مرحله و توپهای× را هم ترکاندم که بشکل مربع دور کل صفحه بودن

    ممنون میشم راهنمایی کنید

    پاسخ
  1. Mohammad

   سلام دوست عزیزتورو خدا کمکم کن من تو مرحله۵۰۵موندم این شماره تلگرامی منه ممنون میشم اونجا راهنمایی کنی۰۹۰۲۵۷۵۰۴۴۷

   پاسخ
  1. مصطفی

   تو مرحله ۵۰ سه تا قفل میاد و هرکدوم زمانی داره هر وقت اون زمان گذشت بازی کن باز میشه سه تاقفله برای اینکه زودتر اون زمان بگذره تاریخ و زمان گوشیتو ی روز ببر جلوتر

   پاسخ
 30. سارینا

  دوستان زمان و به عقب برگردونیم که دوباره یه عدد نجومی میاد باید اونقدر صبر کنیم یعنی؟نمیشه تاریخ گوشی و هم که همونجوری گذاشت باید درست بشه دیگه

  پاسخ
 31. s a b e r

  سلام
  نزدیک ۲ ماهه مرحله ۱۴۰ گیر کردم
  شمش که الکی انگار،چون نمیشه بدست اورد
  یه راهنمایی برای رد شدن از این مرحله و شمش بدست اوردن میخوام

  پاسخ
 32. دندی

  سلام
  من بایدگوشیمو ریست کنم مرحله۱۴۴ ام :(
  نمیخوام ازاول شروع کنم :(
  چی کارکنم ؟؟ :(

  پاسخ
 33. سارا

  من مرحله ۴٢٠ رو رد کردم ولی هر کاری میکنم نمیتونم برم مرحله بعد أبدیت هم نمیشه نمیدونم باید چکار کرد.دوستان اگه می دونید راهنماییم می کنید. مرسی

  پاسخ
 34. سوگند

  سلام. منم مثل بعضی دوستان تو مرحله ۳۵ گیر کردم. تو فیس بوک که فیلتره نمیره. آف لابن هم میشم که درست نمیشه.
  لجم گرفته خواهشا راهنمایی کنید. ای خدااااااااااا

  پاسخ
 35. سوگند

  سلام. منم مثل بعضی دوستان تو مرحله ۳۵ گیر کردم. تو فیس بوک که نمیره. آف لابن هم میشم که درست نمیشه.
  لجم گرفته خواهشا راهنمایی کنید. ای خدااااااااااا

  پاسخ
 36. somayeh

  سلام من فکر کنم مرحله ی ٨٣بودم که دستم خورد به یه نوشته سبز که نمیدونم چی شد از که تمام ستاره ها پاک شدن و از مرحله یک باید بازی کنم,میشه کاری کرد که دوباره درست شه؟ادمین جان اگه بلدی لطفا بهم ایمیل بفرست,ممنون میشم

  پاسخ
 37. ملیحه

  سلام من روی شبیه ساز نصبش کردم اما بعضی از مراحل رو خودش برام بازی میکنه و در ضمن هر حرکتی توش مجازه یعنی من از بالا گیلاس ها رو یکی یکی جا به جا میکنم و میندازم پائین و همش ۵ تایی درست میکنم. اصلا هیجان نداره بازیم و هر مرحله که یخ داره خودش بازی میکنه لطفا راهنماییم کنید ۲ ۳ بار هم دانلودش کردم و نصب مجدد زدم درست نشد که نشد.

  پاسخ
 38. محمد

  سلام
  این تایمری ک بالای صفحه داره کم میشه و کنارش یه قلب قرمزه واسه چیه؟
  یعنی اگه تمام بشه بازی از اول شروع میشه؟
  لطفا منا راهنمایی کنین من الان مرحله ۲۷۰هستم

  پاسخ
 39. negar

  سلام
  من الان مرحله ی ۱۸۱ این بازیم اما همیشه ب صورت انلاین بازی نکردم میخاسم بدونم میتونم اکانتم رو بفروشم یا نه؟؟؟

  پاسخ
 40. کیوان

  سوالی دارین بپرسین من جواب میدم
  الان دارم بالای لول بالای ۱۰۰۰ بازی میکنم
  نمی دانم تو این سایت میشه عکس گذاشت؟

  پاسخ
 41. Mani

  سلام
  من مرحله ٣١۶ گیر کردم اصلا نمی فهمم باید چیکار کنم ، وسط بازی از بیرون ابنبات میریزه بعد بازی قفل میشه من باید چیکار کنم
  کمکم کنید

  پاسخ
 42. فرزانه

  سلام، من مرحله ۸۰رو رد کردم، الان یه هفته گذشته ولی نمیره تو ۸۱، چندین بارم به فیس بوک کانکت شدم و اسک فرند کردم ولی باز نمیشه، قبلا بعد ۳ روز باز میشد، تو رو خدا هرکی میتونه راهنمایی کنه حوصله ام سر رفت

  پاسخ
 43. صونا

  سلام
  من مرحله ۳۳۰ رو بازی کردم.ولی الان نمیره تو مرحله ی بعدی ۳۳۱ .چیکار کنم؟ لطفا راهنمایی کنید.
  با سپاس

  پاسخ
 44. ایلار

  سلام من گوشیم خراب شده باید به تنظیمات کارخونه برگردونم اما بخاطر این بازی نمیتونم کاری کنم یا گوشیمو عوض کنم تروخدا بگین چه کنم !؟ ذخیره میشه؟ اگ میشه چطور؟!

  پاسخ
  1. مهناز

   با ایملت لاگ این کن و اکانت بساز اینجوری لولهات سیو میشه! کاری که من نکردم و تمام لولهام پاک شد :'(

   پاسخ
 45. سیمین

  سلام.من مرحله ۵۳۰ هستم میشه لطفأ راهنماییم کنید چطور قفل باز میشه تا به مرحله ۵۳۱برسم؟
  آخه به انگلیسی نوشته به زودی به مرحله بعدی راه پیدا میکنید ولی از نهم مرداد هیچ تغییری حاصل نشد!!

  پاسخ
 46. حمیرا

  سلام دوستان من تو مرحله ۱۶۵ گیر کردم لطفن بگید چکار کنم میبینم همه پرسش دارن ولی کسی نیست جواب بره لطفن …..

  پاسخ
 47. مهسا

  سلام.اگر من گوشیمو ریست کنم.کلا بازی از بین میره یا بعد از نصب دوباره از همون مرحله ای که هستم شروع میشه؟

  پاسخ
 48. رضا

  سلام به همه دوستان و زحمت کشان این سایت
  من چند روزیه این بازی رو واسه بچم خریدم ولی حقیقتا نمیتونم کمکش کنم که از مرحله اول عبور کنه ممنون میشم در خصوص این بازی برای یک فرد مبتدی و تازه کار راهنمایی لازمه رو انجام بدید از قبل از همتون ممنونم

  پاسخ
 49. عطی

  سلام عاقابهترین بازی توعمرمه وب همه پیشنهادش کردم من مرحله ۲۸۰هستم ممنون از کسی ک این بازیو طراحی کرده

  پاسخ
 50. مهناز

  من مرحله ی ۳۰۰ و خورده ای بودم که موبایلم رو ریست فکتوری کردم و همه لولها پاک شد:'(((( فاجعه…
  متاسفانه لاگ این نکرده بودم ولی نمیدونم اگه با اکانت فیسبوک وارد بشم لولها برمیگرده یا نه آخه الان چیز شکن ندارم اگه میشه جواب بدین

  پاسخ
 51. ش. سلیمی

  سلام به همگی من تو این بازی به دو تا مشکل برخوردم اگه راهنماییم کنید ممنون می شم
  اول اینکه هرکاری می کنم نمی تونم از مرحله ۶۷۷ عبور کنم
  دوم اینکه هرچی می خوام اخرین ورژن رو نصب کنم وبازی رو آپدیت کنم نمی شه و پیغام خطا می ده باید چکار کنم
  ممنون از راهنماییتون

  پاسخ
 52. بلفي

  سلام به همهء دوستان عزیز???
  من عاشق این بازی هستم و هر دفعه آپدیت میکنم به تعداد مرحله ها اضافه میشه، الان مرحلهء ٩٩۶ هستم و هنوز هشت مرحلهء پونزده تایی باقی مونده ولی احتمالا آپدیت کنم بازهم هست
  ولی از مرحلهء جغدها اصلا خوشم نمیاد و تا ۵۶ بیشتر نرفتم و دیگه حوصلهء بازی کردنش رو ندارم
  خیلی دوست دارم بدونم مرحلهء آخر چی میشه و اینکه ای کاش لااقل جایزه ای برای ما بازیکنان سخت کوش درنظر میگرفتن ☺️
  برای همتون آرزوهای خوب دارم ???

  پاسخ
 53. مرضیه

  سلام.ترو خدا یکی به داد من برسه.اساتید مراحل بالاتر رمز عبور از مرحله ۹۵چیه؟؟؟؟؟؟

  پاسخ
 54. mahsa

  سلام من میخوام گوشیمو عوض کنم میشه کندی کراشمو یجوری انتقال بدم روی اون گوشی؟؟اخه مرحله ۳۲۶ام نمیخوام بازیم از اول بیاد لطفا اگه راهی داره بهم بگید,پیلییییییییز

  پاسخ
  1. فرح

   سلام اگه ایمیلى که تو این گوشى سیو کردین تو گوشى بعدى هم سیو کنین بازیتون رو مى تونین ادامه بدین

   پاسخ
 55. فرزانه

  سلام من تاریخ گوشیو جلو بردم ولی دیگه برنگشته درستش کنم الان دیگه تاریخ جلو نمیرسه لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
 56. پوریا برات

  سلام من تو بازی کراش مشکل دارم تو مرحل ۲۰بودم ۵۰جم ازم کم شود امروز ۷جم داشتم ۵ تاش کم شود چرا کم میشه

  پاسخ
 57. فرزاد

  سلام من در مرحله ۱۳۵۰ هستم هرکی مشکلی داشت بهم بگه خوشحال میشم به دوستان کمکی کرده باشم

  پاسخ
  1. الطاف حشین

   مرحله ۱۳۱۶ چطوری بازی میشه هر کاری کردم نشد یعنی چهل هزار تارگیت را هم تمام کردم و سه خانه را هم پاک کردم خلاصه هر کاری کردم میوه پائین نمی آید لطفاً طریقه اش را اگر میدانید رهنمایی نمایید. تشکر

   پاسخ
  2. mohammad

   داداش من مرحله ۵۱۵ رو رد کردم قفل بعدش نمیدونم چیه داستانش این شمارمه ۰۹۰۲۵۷۵۰۴۴۷محمدهستم ممنون میشم راهنماییم کنی

   پاسخ
  1. mohammad

   سلام داداش خوبی ممنون میشم اگر منم کمک کنی من تو مرحله ۵۱۵رو که رد کرد قفلش نمیدونم داستانش چیه کمکم کنی ممنون میشم

   پاسخ
  1. Farhad

   خالی نبند عزیزم کلا راهول اوله منم پشت سرش نفر دوم مرحله ۱۱۴۳ دارم میرم بعد تو چطور مرحله ۱۳۱۶ رسیدی

   پاسخ
 58. پیمان

  دوستان من تومرحله شصت هستم الان یه قاب عکس اومده نمیتونم برم شصت ویک باید چیکار کنم اون قاب عکس چیه لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
 59. سارا

  سلام دوستان

  مرحله ۵۰ گیر کردم تاریخو جلو بردم باز بروز خودمون برگردوندم فول شد اما نمیره ۵۱ که بازی کنم چه کار کنم؟؟؟؟

  پاسخ
 60. mina

  سلام
  من بعد از ورود به بازى متوجه شدم تمام booster هاى بازى ازمن گرفته شده آیا امکانش هست دوباره بهم برگردانده بشه یا خیر؟ ممنون میشم کمک کنید

  پاسخ
  1. Sepi

   سلام
   مشکله منم دقیقا همینه بعد از یکروزمتوجه شدم تمامه بوسترها و قلب نامحدوده ۳۵۰۰ ساعت از بین رفته.
   ایا راهی برای برگردوندنش هست

   پاسخ
 61. محمد

  سلام حال شما خویه ببخشید من میخوام گوشیمو فلش کنم راهنماییم کنید بگین چیکار کنم که بازی پاک نشه خیلی از مراحلاشو رفتتم نمیتونم همینجوری پاکش کنم ممنون میشه زود راهنماییم کنید خیلی مهمه

  پاسخ
 62. سهراب

  سلام من مرحله۵۲۵ رو رد کردم تقریبا ۱ ماهه نمدونم چیکار کنم یعنی بازی واقعا تموم شده.تورو خدا راهنماییم کن شمارمو میزارم بزنگ،دارم دیوونه میشم.۰۹۱۵۰۶۸۷۷۲۱

  پاسخ
 63. ﻣﻠﻜﻪ

  ﺳﻼﻡ ﻣﻦ ۸-۹ ﻣﺎﻫﻪ ﻣﺮﺣﻠﻪ ۴۲۱ ﮔﻴﺮ ﻛﺮﺩم, ﮔﺎﻫﻲ اﺯ ۷ ﺗﺎ , ۶ ﺗﺎ ﺭﻭ ﻫﻢ ﺯﺩﻡ,, ﺧﻴﻠﻴﻴﻴﻴﻲ ﺳﺨﺘﻪ, اﮔﻪ ﻛﺴﻲ ﺗﺮﻓﻨﺪﻱ ﺩاﺭﻩ ﺑﮕﻪ ﻟﻂﻔﺎ, ﻣﻤﻨﻮﻥ

  پاسخ
 64. سیما

  جون مادرتون کمک کنید
  من تو مرحله ۹۲ گیر کردم دیگه روانی شدم یکی یه راهنمایی بکنه. ناموسا پوکیدم اینقد این مرحله رو رفتم ولی نشد.
  الان دو ماهه نمیتونم ببرم ?
  کممممممک ?

  پاسخ
 65. نارون

  من مرحله۲۴۵هستم و توش گیر کردم.هرکاری میکنم رد شدنی نیست.نمیدونم چیکارکنم??

  پاسخ
 66. مهرآسا

  سلام بازی که روی گوشی دارم چکش و دستش باز شده میتونم ازشون استفاده کنم ولی همون بازی روی تبلت چکش یا دست رو میزنی میخواد که وصل گوگل پلی بشه ولی فقط میچرخه و وصل نمیشه.

  پاسخ
 67. مریم

  من تو مرحله ۲۹ گیر کردم هرچی بازی میکنم موفق نمیشم. صد بار همین مرحله رو بازی کردم ولی نشده چجوری ردش کنم دیگه خسته شدم

  پاسخ
 68. ندا

  سلام من تقریبا تا مرحله ۱۰۰ رو بازی کردم ولی متاسفانه واسه گوشیم یه مشکلی پیش اومد که همه چیم پاک شد
  حالا دوباره بازی رو نصب کردم چیکار کنم که ادامه ی همون بازی قبلیم بیاد
  ایمیلمو ذخیره کرده بودم داخلش
  لطفا جواب رو به ایمیلم بفرستین ممنونم

  پاسخ
 69. سمانه

  دوستان مرحله ۱۲۶ چی میخواد دقیقا؟و شمش طلا چطور میشه گرفت واس من اصلا متصل به گوگل پلی نمیشه ارور میده همش

  پاسخ
 70. مجتبي

  قابل توجه عزیزانی که دچار اخلال در زمان بازی شده اند عرض کنم که کافیست یکبار به شبکه فیس بوک وصل بشید تا مشکل مورد نظر رفع شود.

  پاسخ
 71. نازنین

  سلام من مرحله ۱۲۷ گیر کردم اصلا نمیشه کاریش کرد چطور بازیش کنم کممممممک!!!

  پاسخ
 72. مانی

  این بازی لاقل ۲۰۰۰ مرحله داره. و در حال حاضر اکانتهای تکمیل شدش موجوده. در اپدیتهای جدید گوشیهای آی او اس نیاز به قفل رد کردن نیست. البته من از مرحله ی ۱۰۰۰ تست کردم. قبلیشاو نمیدونم

  پاسخ
 73. مانی

  برای جلو بردن ساعت بهتره این شکلی عمل کنید
  – اینترنت سیم کارت و وای فای هر دو قطع باشن
  – در حالت انتخاب مرحله باشید (یعنی همونجا که شماره ی مراحل نوشته شده) ولی مرحله را باز نکنید
  – بازی را نبندید وارد تنظیمات تاریخ گوشی شوید و ساعت گوشی را سه ساعت به جلو ببرید (سه ساعت یعنی ۵ جون کامل)
  – به بازی برگردید تا ۵ جون کامل در بازی ثبت و ظاهر شود و کار تمام است
  حال میتونید قبل از اینکه بازی را شروع کنید ساعت را مجددن به روز آوری کنید.
  * فراموش نکنید اینترنت قطع باشد
  * اگر قبلا تنظیمات ساعت را عوض کردید و عدد بزرگی نمایش میدهد بقدری روز و تاریخ را جلو ببرید که یکبار ۵ جون کامل شود سپس قبل از بازی کردن ساعت را به تاریخ فعلی برگردانید و بعد بازی را شروع کنید

  پاسخ
 74. mari

  مرحله۷۰۳ بودم که از بازی پرید بیرون و دیگه نتونستم وارد بازی بشم ، مشکل چیه؟ خواهش میکنم راهنمایی کنید

  پاسخ
  1. mohammad

   من مرحله۵۱۵رو رد کردم رسیدم به قفلش اصلا معلوم نیست باید چیکار کنم تورو خدا بگید چیه

   پاسخ
 75. pari

  سلام .من رفتم به فیسبوک اما بازی در اونجا در کار نبود دوستان برام پیام میدن اما نمیدونم چهطوری بخونم راهنماییم کنید؟؟؟

  پاسخ
 76. خلیل چوپون

  دوستان من مرحله ۳ گیر کردم شمارو جون هرکی دوست دارین راهنماییم کنین ممنون میشم خیلی برام مهمه

  پاسخ
 77. خلیل چوپون

  دوستان من مرحله ۳ گیر کردم شمارو جون هرکی دوست دارین راهنماییم کنین ممنون میشم خیلی برام مهمه…..
  .

  پاسخ
 78. سحر

  دوستان سلام کمکم کنید من الان یک ماهه در مرحله ۷۰ گیر افتادم دیگه نابود شدم چیکار کنم تو رو خدا کمکم کنید.ممنون

  پاسخ
 79. mohammad

  سلام دوستان من مرحله۵۱۵رو رد کردم رسیدم به قفلش اصلا معلوم نیست باید چیکار کنم تورو خدا بگید چیه

  پاسخ
 80. .....

  سلام. من تاریخ گوشی رو دو سال بردم جلو. الان تایمش به ساعت تبدیل شده. چه جوری درستش کنم. میخوام دیقه ای باشه.

  پاسخ
 81. علی

  سلام یه سوال من لول بازیم ۳۸۰ بود خواستم جی میل بزنم یهو بازی اومد از اول مشکل چیه یعنی کلا برا من پاک شد؟

  پاسخ
 82. Nasr

  سلام
  من مرحله ی ۵۲۵ رو چندبار بردم ولی نمیره مرحله ی بعد
  اپدیت کردم و حتی یه بار موقع برنده شدن به نت وصل بودم ولی نمیره جلو
  چیکار کنم؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
 83. Fatemeh

  من مرحله ۱۳۵۲ گیر کردم واقعا رد شدن ازش غیر ممکنه هیچ راهی نداره!?نمیشه طلا یا چیزی داد یه مرحله رو بدون بازی کردن رد کرد؟؟!!هرکی این مرحله رو رد کرده خواهشا کمکم کنه..آیدی تلگرامم FaA_NaA

  پاسخ
 84. زری

  مرحله ۱۳۰باید ازین خط خطی ها درست کنید با هم جابجا کنید..دو تا خط خطی بیارید کنار هم و جابجاشون کنید.پنج بار باید این کار رو انجام بدین

  پاسخ
 85. اسی

  سلام برای من ۷۲ ساعت استراحت اومده تارخ گوشی رو هم عوض کردم درست نمیشه چکار بابد کرد تا درست بشه ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ
 86. سیدمحمد عابد

  سلام به دوستان.فروش اکانت کندی کراش مرحله ۶۷۰ با قیمت بسیار پایین فقط ۲۵۰ هزارتومان.
  تماس با ۰۹۱۷۶۳۷۵۶۹۷

  پاسخ
 87. علی صفی

  سلام. دوستان بعد ۱۰.۱۵ تا مرحله به گزینه میاد که میگه باید از سه نفر از دوستات کمک بگیری تا مرحله باز شه. چی کار کنم. میسه راهنمایی کنین

  پاسخ
 88. مجتبي

  من روی کامپیوترم این بازی رو ریختم و میخام به فیسبوک وصلش بکنم ولی هرکاری میکنم نمیشه
  لطفا راهنمایی بکنید چطوری میتونم وصلش بکنم؟
  البته با وی پی ان تست کردم ولی نشده

  راستی میتونم بازی رو سیو بکنم و بقیش رو روی موبایل بازی بکنم؟؟؟
  ممنونم

  پاسخ
 89. arezou

  سلام چطور میتونم با دوستان دیگر در کندی کراش سودا ارتباط برقرارکنم؟دوستان فیسبوکم این بازی رو ندارن?

  پاسخ
 90. دنبالک: مشکل قطع شدنسکلش دی ماه ۹۵ – حاجی نیوز

 91. مرضیه ر

  سلام مرحله ۱۳۰
  باید چهار تا شکلات رو کنار هم بزارین وقتی راه راه شد یه دونه راه راه دیگه هم درست کنید یعنی دو تا راه راه کنار هم بعدش این دوتا راه راه رو به هم بزنید هر بار که این کارو بکنین یه دونه از عددهای بالای صفحه میره توی این مرحله پنج بار باید این کارو انجام بدین در ضمن فرقی نمیکنه شکلاتهای راه راهتون از دو تا رنگ مختلف باشن یا یک رنگ

  پاسخ
 92. Architect girl

  سلام علاقه مندان بازی کندی کراش
  یه پیشنهاد دارم
  لطفا یکی از دوستان که شرایطش رو داره
  یه گروه برای این بازی،توی تلگرام بسازه
  تا همه جوین شیم

  پاسخ
 93. شعاع

  سلام من تازه شروع کردم نمیدونم چرا جغد حذف شده برا من
  پنجاه مرحله بیشتر از جغد بازی نکرده بودم
  لطفا رهنمایی کنین چطوری برگردونمش

  پاسخ
 94. ناهید

  سلام
  من مرحله ۶۲۰ هستم با این غورباقه ای ک تو بازی میده باید چیکار کنم ؟؟لطفا منو راهنمایی کنید ممنون

  پاسخ
 95. Zoha

  جغدم چرا رفته ؟! بخش روز رو مرحله ۶۹۵ تموم کردم، قفل شد. اومدم جغد رو بازی کنم، دیدم نیست! به مرحله ۴۰۰وخورده ای رسیده بودم. لطفا لطفا یکی راهنماییم کنه. چندروز پیش گوشیم خودش بازی رو آپدیت کرده. نمیدونم شاید اونوقتی جغد رو برده :( شاید هم از مرحله ای به بعد خوش میره :/

  پاسخ
 96. جواد

  سلام من مرحله ۳۰۵هستم اما هنوز نفهمیدم که این ریل وقطار و اینا که سه روز قفل میشه نمیشه بازی کرد راهی نداره که این سه روز بگذره

  پاسخ
 97. Sahar

  من به مرحله ۹۵ام به یه جعبه کادو رسیدم ولی هرکاری میکنم جعبه باز نمیشه که برم مرحله بعد الان دو روزه

  پاسخ
 98. دنبالک: متخصص سئو در گراش | متخصص سئو و سئوکار حرفه ای

 99. مجید

  سلام دوستان اگر میخواهید زمان بازی زودتر تمام شود و شما دوباره سریع بازی کنید میتوانید تاریخ گوشی خود را از تنظیمات تعقیر دهید ووقتی به بازی برگشتید متوجه میشوید که دوباره قلب به شما داده شده تا بتوانید دوباره بازی کنید کافی تاریخ گوشی خود را به اندازه زمانی که بازی کفته باید صبر کنید به جلو بکشید تا دوباره بتوانید بازی کنید

  پاسخ
 100. پگاه

  سلام من مرحله ۱۳۰ هستم و تو دستورالعمل نوشته باید ۷۹ تا آبی ۳۰ تا سبز وقتا قرمز رو بزنی تا اوکی بشه بارها ۲تا گوی رو یک بار و اون شکلات ها که عمودی وافقی زده میشه رو زدم اما نتیجه نمیده. بار دوم هست که تا مرحله ۱۳۰ میام اما دفعه قبل پاکش کردم. چیکار کنم؟؟؟؟ممنون میشم کمک کنید

  پاسخ
 101. زهرا

  سلام از روی ریل نمیتونم رد شم. قبلاسه تا مرحله میداد بازی کنم هر کدوم یه روز مینداخت منو جلو. الان دیگه اون نمیاد. چکار کنم. ساعتم میبرم جلو به ریلا ربطی نداره.
  لطفا زود جواب بدید اعصابم خورد شده نمیتونم زود برم جلو. الان مرحله ٣۵٠

  پاسخ
 102. Davod

  سلام.الارقم میل باطنیم میخام اکانتمو در مرحله ۲۳۵۰ ،نفر سوم در دنیا بفروشم به دلیل نیاز به پول.لطفا مبلغ پیشنهاد بدین اگه تمایل به خرید دارین

  پاسخ
 103. پرنیا

  سلام هر کار میکنم که بتونم انلاین بازی کنم نمیشه نمیدونم چرا دلیلش رو بگید لطفا

  پاسخ
 104. Elmira

  سلام ، مرحله ۵٠ رو چجورى باید رد کنم ؟
  تلگرام گروه ندارید براى پرسیدن این سوالها؟
  ممنون

  پاسخ
  1. فاطمه

   سلام من مرحله ٢۵٧۴ هستم کسی میدونه اخرین مرحلش شماره چند هست !؟ و یا اصلا بازیش اخر داره یا بی نهایته!؟

   پاسخ
 105. مسعود

  سلام به همه دوستام مخصوصا نفرای برتر بازی (غول های بازی)
  من تو مرحله ۱۳۰ موندم لطفا کمکم کنید دارم دیوونه میشم????

  پاسخ
 106. مریم

  من ی بار حدود ۴۰۰ تا مرحله بازی کردم گوشیم رو فلش کردم تمام مراحلم رو از دست دادم الان گوشی خریدم باری رد ریختم این با قبلی فرق داره چه جور باید خرید کنم تو هر مرحله میخواد طاا بدم اصلا په جور طلا بدم پولیه

  پاسخ
 107. وحید

  سلام دوستان عزیز

  وحید هستم هجده گیلان

  دوستان من لول ۳۱۵ هستم و گیرکردم ولی مهم نیست

  عزبزانی که میگن مشکل زمان داربم و نمیتونیم بازی کنیم همیشه و پشت سرهم

  خب شما یه راه حل میتونی استغاده کنی نه شما بلکه همه و این روش رو خودم کشف کردم

  شما ابتدا تو بازی هستی منظورم صفحه اوا بازی نیست
  صفحه ای که لول رونشون میده منطورمه
  ب میری و تنظبمات گوشی رو باز میکنی و تاریخ گوشیت رو یک روز میبری جلو بعد میری تو بازی البته بازی رو نباید ببندی از اول عملیات تنظبم تاریخ

  وقتی که رفتی تو بازی فول میشه قلب بازی یعنی پنج تا میگیری برای بازی کردن
  بعدش اگه خواستی تنظبم کن تاریخ گوشیتو و برگردون به قبلش

  اگه سوالی داشتید درخدمتم تلگرامم NETFK

  موفق باشبد

  پاسخ
 108. مائده

  لطفااااا یکی بگه مرحله ۷۲ چجوریهههههه میوه ها نمیرن پایین حساب هم نمیشن اگه برن پایین!!!

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو