کندی کراش (Candy Crush Saga) پردرآمدترین بازی‌ سال ۲۰۱۳ در موبایل‌های آیفون و تبلت‌های آی‌پد بود. این بازی در بازار اندروید نیز یکی از محبوب‌ترین‌ها بوده است. ایده‌ی اصلی بازی کنار هم قرار دادن سه مهره‌ی همرنگ است که نمونه‌های مشابه زیادی با همین قانون سه تایی را در گذشته دیده ایم.

شرکت تولید کننده‌ی این بازی (King.com) قبل از این هیچ موفقیتی در عرصه‌ی موبایل نداشته، اما در ماه مه ۲۰۱۳ سومین شرکت برتر از نظر تعداد دانلود در App Store و چهارمین در Google Play رتبه‌بندی شد.

چطور میلیون‌ها دیوایس دیجیتال به تسخیر کندی کراش و آبنبات‌های رنگی آن درآمدند؟ حتی اگر بازی‌خور یا طراح بازی نیستید، دانستن رازهای موفقیت این بازی و تکنیک‌های بازاریابی آن برایتان جالب خواهد بود.

در ادامه شش راز اصلی موفقیت شرکت King.com در بازی کندی کراش را خواهید دید.

۱. محدودیت باعث حرص و ولع بیشتر می‌شود

تقریبا در تمام بازی‌ها شما اختیار دارید به هر اندازه که دوست دارید بازی کنید، چرا که به عنوان بازی ساز باور داریم محدود کردن کاربران آزاردهنده است.

در کندی کراش اوضاع برعکس است، تعداد دفعات بازی محدود بوده و برای بیشتر بازی کردن باید نیم ساعت یا حتی یک روز صبر کرد. تعداد نوبت‌های بازی و زمان انتظار طوری طراحی شده است که در عین اینکه حداکثر لذت را در بر دارد، خسته کننده نخواهد شد و باعث بازگشت دوباره و دوباره افراد به بازی می‌شود و آنها را تشنه نگه می‌دارد.

اگر بتوانید طوری نشان دهید که میزان محصولات شما محدود است، دسترسی به آن مشکل است یا فقط برای مدت زمان محدودی در دسترس است جذاب‌تر به نظر خواهد رسید.

۲. هیجان رایگان بودن

رایگان بودن اثری قدرتمند بر ذهن ما دارد، تحقیقات نشان داده است، برای افراد موارد رایگان جذابیت بسیار بیشتری نسبت به موارد بسیار ارزان حتی در حد چند ریال دارد.

کندی کراش برای دانلود کردن و انجام بازی رایگان است و کاربر هیچ ریسکی در مورد خرید و پرداخت متحمل نمی‌شود. در حالی که با دانلود و انجام بازی هیچ هزینه ای صرف نمی‌کنید، اما به یک مشتری بالقوه تبدیل می‌شوید و در مراحل سخت‌تر با پرداختی جزئی روند بازی سریعتر شده و یا مراحل مشکل حل می‌شود.

با این استراتژی کندی کراش به رکورد ۵۰۰ میلیون دانلود و درآمد روزانه ۶۱۰ هزار پوند (معادل ۱ میلیون دلار) رسیده است.

این نوع بازاریابی freemium نام دارد، کالا (معمولا دیحیتال، مانند نرم‌افزار، چند رسانه ای، بازی، وب سرویس و…) به صورت رایگان عرضه شده ولی برای دریافت امکانات، ویژگی‌های پیشرفته تر و کالاهای مجازی باید پرداخت صورت بگیرد.

معمولا این استراتژی در مورد کالاهای فیزیکی کمتر (مانند سیمکارت تلفن همراه) اتفاق می‌افتد، ولی در عوض از قدرت عبارت «رایگان» برای هیجان بیشتر در مواردی مثل ارسال کالا، پشتیبانی و… استفاده می‌شود.

۳. سادگی دوست داشتنی است

قوانین این بازی بسیار ساده اند و برای یادگیری حرکات و ترکیب‌هایش نیازی به آموزش نیست و ناخودآگاه از همه چیز با خبر می‌شوید. برای شروع بازی کندی کراش نیاز ندارید فکر کنید و به سادگی راه خواهید افتاد. در مقابل بازی‌های کنسولی که دکمه‌ها و کنترل‌های زیادی دارند و تعداد حرکات زیادی که می‌توان انجام داد قرار دارد. بازی کندی کراش بار ذهنی سنگینی ندارد و حتی مراحل مشکل را می‌توان با کم توجهی بازی کرد و با تعداد دفعات بیشتر در مقابل استرتژی بازی پشت سر گذاشت.

مغز ما قوانین و استراتژی‌های ساده را دوست دارد و در مقابل پیچیدگی تا هر جا که ممکن باشد مقاومت می‌کند، تلاش برای کاهش میزان پیچیدگی و نیازمندی به تعمق باعث افزایش فروش شما خواهد شد.

۴. همه آبنبات رنگی دوست دارند

شرکت تولید کننده‌ی بازی کندی کراش برای ساخت آن می‌توانست به جای آبنبات رنگی از هر تصویر دیگری به عنوان مهره استفاده کند، به عنوان مثال جواهر، جمجمه، ماشین و…

در مغز ما ارتباط ناخودآگاهی بین آبنبات و لذت وجود دارد و تصور مثبتی از آن داریم. مسلم است که محصولات دوست داشتنی‌تر موفق‌تر خواهند بود، یکی از روش‌های ایجاد علاقه به نمایش گذاشتن ویژگی‌ها و علاقه‌مندی های مشترک با مشتریان است. به عنوان مثال اگر می‌خواهد ماشین بفروشید، نشان بدهید که شما نیز دیوانه‌ی ماشین‌ها هستید. نکته‌ی مهم دیگر نمایش جنبه‌های انسانی است، همانطور که سیاستمداران عکس‌هایی از خودشان در کنار خانواده و زندگی عادی را نمایش می‌دهند.

۵. پاداش باعث ادامه‌ی حرکت می‌شود

برای نگه داشتن و تشویق کاربر کندی کراش مانند هر بازی دیگری در پایان هر مرحله کاربر را به نوعی تشویق می‌کند و به او پاداش می‌دهد. پس از پایان هر مرحله تعدادی از مهره‌ها منفجر شده و جای خود را به بقیه می‌دهند و امتیاز کاربر افزایش پیدا می‌کند، در حین بازی حرکت‌های هوشمندانه باعث پخش صدایی که نوعی تشویق است، می‌شود. ساخت و پیدا کردن ترکیب‌های بیشتر از سه مهره، جایزه ای به کاربر میدهد که او را برای بردن بازی کمک می‌کند.

جایزه و پاداش دهی بخشی از یک سیستم بزرگتر است که در آن کارهای عادی به صورت بازی ساخته می‌شود، امروز شرکت‌ها و کسب و کارهای زیادی از بازی سازی برای درگیر کردن بیشتر مشتریان و حتی کارمندان استفاده می‌کنند، به عنوان مثال بعضی وب سایت‌ها به کاربرانش در عوض فعالیت یا بازدید نوعی نشان و مدال می‌دهند. اگرچه با بازی ساختن کارها و وظایف زندگی نمی‌توان مشکلات زمینه ای را برطرف نمود اما مغز ما به این تشویق‌های کوچک پاسخ می‌دهد و تجربه‌ی دلپذیر باعث فعالیت طولانی‌تر و بازگشت دوباره برای ادامه‌ی کار می‌شود.

۶. ارتباط با دوستان با استفاده از جامعه‌ی کاربری

افرادی که وارد حساب فیسبوک خود می‌شوند می‌توانند وضعیت پیشروی دوستان خود را ببینند و همچنین مهارت خود را برای رد کردن مراحل به دوستانشان نشان بدهند که باعث ایجاد نوعی تجربه‌ی مشترک می‌شود. ارتباط بین کاربران مانند دیگر بازی‌های فیس‌بوکی که دعوتنامه‌ها بیشتر به اسپم شبیه اند، نیست بلکه این ارتباط نشان می‌دهد که دوستانتان مثل شما در حال لذت بردن از این بازی اند و ممکن است باعث ایجاد نوعی رقابت هم شود.

به عنوان انسان به صورت ذاتی خواستار ارتباطات هستیم، افزدون قطعه پازل ارتباط و جامعه کاربری به کسب و کارتان تاثیر بزرگی بر نتایج گذشته خواهد داشت. مشتریان بالقوه با دیدن علاقه‌ی دوستانشان به کسب و کار شما امتیاز بزرگی برای شما نسبت به رقبایتان قائل خواهند شد.

نگاه شما به موفقیت کندی کراش چطور است؟ چه استراتژی‌های دیگری استفاده کرده اند که به موفقیتشان کمک کرده است؟

429 thoughts on “رازهای موفقیت بازی کندی کراش

 1. مرتضی گفت:

  سلان الان دو روز گذشته اما هنوز زمان برای بازی بهم داده نمیشه یه عدد نجومی پنج شش رقی اومده که حالا حالا ها صفر نمیشه
  لطفا راهنماییم کنید باید چکار کنم؟

  1. fakhi گفت:

   من مرحله 620 هستم هیچ فروشگاهی هم رو موبایل آپدیت نداره لطفا بگید چطور باید آپدیت کنم

   1. شعله گفت:

    من رو مرحله ۱۵۳ گیر گردم میتونین راهنمایی کنین؟

    1. علی گفت:

     بله

    2. Hosein گفت:

     باید بتونی بری مرحله بعد یعنی ۱۵۴ باید بری

    3. Milan گفت:

     سلام مرحله نود و پنج رو رد کردم رو مرحله نودوشش گیر کردم لطفا راهنمایی کنید
     Tel:@mikaelmilan

   2. s a b e r گفت:

    از مرحله620 یه عکس بگیر ببینیم !!!

   3. عزیزم با نرم افزار myket و یا 9app میتونی آپدیت کنی

   4. Fariba گفت:

    سلام من مرحله 610 گیر کردم اون قورباغه چکار میکنه

    1. تينا گفت:

     سلام باید هم رنگش ابنبات بترکونی اون میخوره بعد برش میداری هر جا که دوست داری میزاریش میترکه

   5. ميثم مزدک گفت:

    از یه نفر که اپدیتشا داره بازی را بدون اینکه از خودتا پاک کنی دوباره دریافت کن. یا با بلوتوث یا زاپیا و…. تا دریافت کنی به روز میشه بازیت

  2. اربابی گفت:

   سلام مرتضی اول بازی کندی کراش رو باز کن قبل از اینکه بازی رو شروع کنی بدون اینکه بازی رو ببندی برو تنظیمات تاریخ و ساعت و ساعت رو ببر جلوتر اگه زمانی که اون بالا برات نوشته خیلی زیاده روز یا ماه رو ببر جلوتر بعد برگرد به بازی تا جای زمان کلمه full وداخل علامت قلب عدد5 ظاهر شود اگر با یک بار نغییر زمان نتیجه حاصل نشد باز تاریخ رو جلوتر ببر تا کلمه full ظاهر شود . بعد از این که کلمه full وداخل علامت قلب عدد5 ظاهر شد بدون اینکه بازی رو شروع کنی یا ببندی برو تنظیم ساعت و تاریخ گوشی رو به تنظیم اصلی و دقیق خود برگردون سپس برو بازی رو شروع کن و لذت ببر

   1. bita گفت:

    درسته ولی برنامه های چت بهم میخوره مثل واتس و اینستاگرام

   2. asal گفت:

    سلام.من نسخه جدید رو ریختم و تو این سریش هر چقدر هم تاریخ و جلو میبرم باز جلو نمیره.انگار یه جوری طراحی شو عوض کردند که نشه!!!!! قبلا میشد ولی الان نمیشه تازه تایمش برای هر مرحله 72 ساعته که خیلی حرص دراره.کسی راه حلی داره؟!؟

    1. امير گفت:

     زمان گوشیتو ببر جلو درست میشه

    2. Anahid گفت:

     میتونی تو اون قسمت ک جغد خواب بازی کنی بازیا رو ک ببری خودش بهت جون میده
     اگ سر پلها یا راه آهنام هستی میتونی تو اون قسمتی ک علامت قغل داره بازی کنی ب جای هر قفل یک روز جلو میری عزیزم

    3. تينا گفت:

     بله نسخه ی جدید قابل تعویض تایم رو نداره تایم ها هم ٧٢ساعت میشن و بعد از مرحله ی ٧٠٠به بعد دیگه اصلا تایم نداره

   3. اشکان گفت:

    سلام من مرحله ۷۲۸ هستم کندی رو اپدیت کردم ولی هنگ میکرد امروز هم بازی برگشته مرحله یک لطفا راهنمایی کنید ممنون

  3. Habib گفت:

   تاریخ گوشی ما بهم خورده است! باید قبل نصب بازی تارخ گوشی تنظیم بوده و تاپان بازی تاریخ گوشی شما دست نخورده باشد

  4. مهدی گفت:

   سلام
   احتمالا تاریخ گوشیت تغییر کرده

  5. فريده گفت:

   با سلام من تو مرحله 140 گیر کردم لطفا راهنماییم کنید

   1. bita گفت:

    فریده من هم یه ماه تو این مرحله بودم مرحله ی بدیه باید شانس بیاری

   2. hadi گفت:

    من مرحله ۲۲۵۵ هستم تازه تو مرحله ۱۴۰ گیر کردی

  6. الهه گفت:

   ساعت گوشیت رو ببر جلو درست میشه.اصلا لازم نیست صبر کنی تا بهت جون بده ساعت گوشیتو ببر فردا بهت میده

   1. اوا گفت:

    من اینکارو کردم اما فایده ای نداره

   2. تينا گفت:

    نه عزیزم نسخه ی جدید قابل دور زدن نیست

  7. parisa گفت:

   دوست عزیز تاریخه موبایلتو یکی 2 سال ببر بالا بهت که جون داد دوباره تاریختو برگردون به همون تاریخه فعلی

  8. ozra گفت:

   ساعت و تاریخ گوشیت رو جلو ببر تنظیم میشه

  9. reza گفت:

   بازی روکامل ببند بعد بروتوتاریخ وزمان گوشیت وزمانو 4ساعت به جلوببر بعدبروتوبازی

  10. محمد گفت:

   سلام 1003 هستم

  11. رویا گفت:

   تاریخ گوشیتو دقیق کن دوست عزیز

  12. mohaadreza گفت:

   من مرحله 800 هستم واقعا بازیش سخت شده و مرتضی ساعت گوشیتو بیار جلو درست میشه مشکلت … اگه با ساعت نشد چند روز بیار جلو با این حرکت شما میتونین به اندازه 10 یا 30 تا جون هم بازی کنیین دوستان

  13. مسعود گفت:

   سلام.خیلی راحته میتونی تاریخ و ساعت گوشیتو تغیر بدی اونوقت خیلی راحت میتونی مراحل رو سپری کنی

  14. سبحان گفت:

   تاریخ گوشیت مشکل داره

  15. Ali گفت:

   باید بری تاریخ گوشت رو ببری جلو

  16. مریم گفت:

   سلام من مرحله600هستم.آیا این بازی مثل کلش خریدنی وفروختنی هست؟ارزش داره چشم بذاریم روش؟من بازیشو خیلی دوست دارم اما اگه پول توش بود بیشتر دوست میداشتم :-)

   1. تينا گفت:

    عاره میتونی مثل کلش که جم میفروشه تو هم طلا بخری و بهد هر طوری که دوست داری خرج کنی

  17. امیررضا گفت:

   سلام.تاریخ گوشیتو ببر جلو.موقع بازی اینترنتتو قطع کن بعد بازی کن.

  18. مونا گفت:

   سلام‌احتمالا تنظیمات گوشیتون بهم خورده تاریخ تون رو یه سال ببرین جلو بعد بازی رو باز کنین درست شده بود قبل بازی تاریخ رو دوباره درست کنین.فقط یادتون باشه تیک تنظیم خودکار شبکه رو اول بردارین بعد تازیخ رو جلو ببرین

  19. مجتبي گفت:

   من روی کامپیوترم این بازی رو ریختم و میخام به فیسبوک وصلش بکنم ولی هرکاری میکنم نمیشه
   لطفا راهنمایی بکنید چطوری میتونم وصلش بکنم؟
   البته با وی پی ان تست کردم ولی نشده

   راستی میتونم بازی رو سیو بکنم و بقیش رو روی موبایل بازی بکنم؟؟؟
   ممنونم

   1. تينا گفت:

    بله سیو میشه رو هر دستگاهی هم نصب میشه

  20. Dani گفت:

   سلام بچه ها من بازی رو ابدیت کردم ولی بازی جغد دیگه نیستش باید چیکار کنم؟

   1. تينا گفت:

    بله لول که بالا میره دیگه جغد نیست

   2. تينا گفت:

    بله لول که بالا میره دیگه جغد نیست به جاش جاییزه ها رو بیشتر میکنه

  21. سحر گفت:

   نتو خاموش کن تاریخ گوشیتو 1ماه یا بیشتر ببر جلو بعد وارد بازی شو وقتی 5تا فول شد نتو روشن کن برا دریافت جایزه های بازی

  22. rezakhp گفت:

   میتونی ساعت یا تاریخ گوشی رو دستی وارد کنی و بری جلو

  23. یوسف گفت:

   خیلی آسونه تاریخ یاساعت گوشیت رو ببرجلو

  24. mabdi گفت:

   سلام تاریخ و زمان گوشیتو درست کن خوب میشه

  25. حامد گفت:

   سلام
   احتمالاً برای صفر کردن تایمرها ساعت گوشیتو جلوبردی.
   ساعت گوشی رو آنلاین برگردونی سرجاش عدد درست میشه!

  26. hesen گفت:

   سلام شما تاریخ گوشیتو بهم زدی که این مشکلو داری

  27. Candy گفت:

   سلام
   مرحله 76 چی میخواد یکی کمک کنه ….
   لطفاااااا

  28. فرهاد گفت:

   ابدیت کن

  29. ميثم مزدک گفت:

   باید حتما اینترنت داشته باشی و تاریخ گوشیتا یک سال ببر جلو بعد وارد بازی شو تا فول شد دوباره تاریخا برگردون سر جا خودش. یعنی اینترنت که داشته باشی تا روشن کنی گزینه رع خودش به روز میشه

 2. نینوا گفت:

  تاریخ گوشیتونو رو تغییر دادین …..آوردین عقب تر

 3. امین گفت:

  مرحله 40 گیر کردم :(

  1. تينا گفت:

   ?بیخیال داداش بازی نکن فایده نداره

 4. مهشاد گفت:

  سلام .منم مرحله 35 گیر کردم.چجوری میتونم ردش کنم؟؟؟؟
  لطفاراهنماییم کنین.ممنون میشم……

  1. saba گفت:

   سلام دوستان.
   پس چی شد ؟ ج این همه سوال چی شد؟ اخه منم تو مرحله 13 موندم و هر کاری میکنم جلوتر نمیره
   لطفا ب منم بگین چی کار کنم

  2. فاطمه گفت:

   واسه رد کردن مرحله ۳۵ باید سه تا مرحله دیگه که تو همین قسمته و هر کدوم یه کلید هستن رو انجام بدی تا قفلش باز بشه .بین هر مرحله ۲۷ ساعت زمان میذاره

   1. zz گفت:

    تو کدوم قسمته اون سه تا مرحله؟

   2. مهتاب گفت:

    سلام میشه منو راهنمایی کنید این 3تا مرحله کجاست؟

 5. علی گفت:

  سلام منم مرحله 35 گیر کردم

  1. faezeh گفت:

   سلام. من مرحله 35 رد کردم ولی بعدش نمیدونم چی ازم میخواد.قاب عکس 3 نفر از دوستان رو نشون میده. خواهش میکنم راهنمایی کنید
   مرسی

   1. هلن گفت:

    بزن روی قفلهاوبازی کن

 6. مرتضی گفت:

  من مرحله ی 170 گیر کردم :-(

 7. فرزانه گفت:

  من 197 م :)

 8. فرزانه گفت:

  man 197 am :)

 9. گلنوش گفت:

  منم مرحله 30 گیر افتادممممم!

  1. هلن گفت:

   ,منم مرحله ۳۰گیرکردم بچه هاتاریخایک روزببریدجلووبریدنگاه کنیدکندی کراش فول شده اگه اره زمانرادوباره به قبل ببرید

   1. محمد گفت:

    باید البالو ها و نارگیلهای خواسته شده را به فلشهای سبز پایین برسونید

    1. محمد گفت:

     سلام, بچه ها این علامت های c در کندی کراش چیه؟

 10. ترانه گفت:

  خواهش میکنم مرحله ٣٠رو بگید چطوریه هرکاری میکنم نمیشه

  1. فرهاد گفت:

   اگه تلگرام داری واست تو تلگرام میذارم
   اخه نمیدونم چجوری دوباره باید بیام اینجا
   ی پیام خالی بهم بده
   09395001507

 11. sahar گفت:

  اقا من مرحله 70 گیر کردم تولوخدا کمکم کنین بابا یه ماهه همش دارم بازی میکنممممممممم

  1. payam گفت:

   سلام من در مرحله 29 بازی گیر کردم واز این مرحله پیش تر نمی رم لطفا راهنمایی کنید

  2. سعید گفت:

   اول باید شکلاتای پایینو بترکونی
   از سمت چپ چهارتایی بیار پایین و بترکون
   بعد که دو ردیف شکلات شکست اونوقت راهشو باز کن

   1. faezeh گفت:

    سلام.تو مرحله 46 گیر کردم. تعداد حرکتایی که اجازه داده فقط 15 تاست. راهنماییم کنین

  3. Maryam گفت:

   سلام من هم مرحله ی۷۰ گیر کردم بیزحمت راهنمایی کنید ممنون.

  4. ليلا گفت:

   مرحله 70خیلی سخته . فقط باید شانس بیاری

  5. parya گفت:

   اول شکلاتهارو با ترکیب ۴ تایی پاکسازی کن بعد بازیتو راحت ادامه بده

 12. مىنا گفت:

  فبلا با کامپوتر بازى مى کردم بازى رو رو موباىل نصب کردم و به فىس بوک لىنک کردم ولى در ممراحل بعدى بازى دىگر لىنک ىا کانکت تو فىس بوک نمى شود ىساىر بازى ها اىن مسکل وجو ندارى و کانکت مى شود

 13. Azi گفت:

  add me on fb and help me on candy plz https://www.facebook.com/azadeh.zoharian
  بچه ها منو ادد کنین تو اف بی و کمک کنین…

 14. پارسا گفت:

  سلام من تومرحله 123هستم توروخدایک ماهه بهم بگیدچیکارکنم بانکش هم فعال نمیشه تاازش چندتاحرکت بگیرم

 15. پارسا گفت:

  سلام من تومرحله 123هستم توروخدایک ماهه بهم بگیدچیکارکنم بانکش هم فعال نمیشه تاازش چندتاحرکت بگیرم خوب جواب ندادید

 16. مهدی گفت:

  مرحله 76 کندی کراش را چطور رد کنم؟

  1. sharareh گفت:

   با سلام و خسته نباشید مرحله 76 را چطور باید رد کرد

   1. sharareh گفت:

    با سلام لطفا بگویید مرحله 76 را چطور می توان رد کرد

 17. سما گفت:

  بازی من تو مرحله 99 بوده ولی الان که بازیرو باز کردم از اول شروع شده یه بارم این طوری شده ولی درست شد. مجددا خراب شد حالا چه کنم چی شده

  1. فارا گفت:

   منم مرحله ٢۴٠ بودم الان اومده مرحله ۵ مى تونین کمکم کنین

  2. فرح گفت:

   منم مرحله دویست و خورده اى بودم یه دفعه برکشت به مرحله اول کسى مى تونه کمکم کنه

 18. hemi گفت:

  من تا مرحله ۵۰۰ رفتم بعد از بازار آپدیتش کردم حالا کلا صفحه بنفش شده و نمیشه بازی کرد!توروخدابگین چیکارکنم!حیف اینهمه مرحله ایه که رفتم!!!منو راهنمایی کنین لطفا!!!

  1. Habib گفت:

   تمام برنانه های اتصال ب فیس بوک رو از گوشیت پاک کن طوری که فقط از مرورگر بتونی ب فیس بوک وصل بشی و بعد اینترنت رو فعال و برنامه hot spot را نصب کن و فعال بعد از داخل بازی ب فیس بوک کانکت شو ..بعدش بیا بیرون و بازی رو پاک و دوباره نصب کن..

  2. Habib گفت:

   تمام برنانه های اتصال ب فیس بوک رو از گوشیت پاک کن طوری که فقط از مرورگر بتونی ب فیس بوک وصل بشی و بعد اینترنت رو فعال و برنامه hot spot را نصب کن و فعال بعد از داخل بازی ب فیس بوک کانکت شو ی و یک مرحله اونجا بازی کن..بعدش بیا بیرون و بازی رو پاک و دوباره نصب کن..مراحل سیو میشه ولی هنگام پاک کردن و نصب دوباره همچنان باید کانکت باشی

  3. شهرزاد گفت:

   بازی رو از تو گوگل دوباره دانلود کن. و نصب کن. تا همون جا که بازی کردی میاره. میتونی ادامه بدی.

 19. mahsa گفت:

  سلام
  من مرحله ۱۳۰هستم و اصن نمیدونم خواستش چیه!!!ک

  1. mehrdad گفت:

   مشکل منم همینه … مرحله 130 منظورش رو نمی فهمم!!!!!!

   1. ماریا گفت:

    بچه ها منم 130 موندم.نمیدونم چی نیخاد اصن.منم راهنمایی کنید.ممنون

    1. Sima گفت:

     من مرحله 130گیر کردم چون اصلا نمیدونم چی میخواد لطفا راهنمایی کنید

  2. مسعود گفت:

   سلامباید 5 تا از شکلات هایی که ردیفی پوچ میکنه رو کنار هم بزنی خیلی راحته

   1. آرش گفت:

    سلام دوستان من تو مرحله 130 موندم نمیدونم چه کنم.لطفا راهنمایی کنید.حالم داره بد میشه.

   2. sara گفت:

    مرحله 78 رو گیر کردم همش اون میوه ها پایین گیر میکنه راهنماییم میکنین؟

    1. shahnaz گفت:

     من تاخررفتم حتی او پایین ستاره ها پرشدن حوود 180 هزار امتیاز گرفتم ولی نبردم

  3. mahdi گفت:

   سلام منم تو مرحله 130گیر کردم امانش هست منو راهنمایی کنید ممنون09181116376
   اینم شماره تلگراممه

   1. غزل گفت:

    تروخدا فهمیدی به منم بگو

  4. سلام هرکی راهنمایی میخواد بیاد تلگرامم اونجا میگم 09148007430

  5. الهام گفت:

   منم مرحله ۱۳۰‌گیر کردم ! راهنمایی

  6. فاطمه گفت:

   منم دقیقا مرحله ۱۳۰ گیرم

 20. فرهام گفت:

  من تو مرحله ی ۱۴۹گیر کردم جان من کمک کنین

 21. shadi گفت:

  لطفادوستان منوراهنمایی کنیدمن 3ماه تومرحله 23گیرافتادم

 22. مینا گفت:

  من مرحله140 گیر کردم چطور ردش کنم

 23. سمیه گفت:

  سلام.دو تا سوال دارم.ا مرحله پنجاهو رد کردم کلی دیگه وارد 51 نمیشه.چرااااا.
  چرا به فیس بوک وصل نمیشه؟؟

  1. حسین گفت:

   مشکله منم همینه

 24. mehdi گفت:

  من مرحله ی 72 گیر کردم لطفا کمکم کنید بگید چکار کنم

 25. زهره گفت:

  Mn to marhale 18 gir kardam har kari mikonm nmire marhale bad

 26. فرزاد گفت:

  سلام من 20 روزه تو مرحله 780 گیر کردم چیکار باید بکنم خواهشا راهنمایی کنید

 27. mehrdad گفت:

  مشکل منم تو مرحله 130 هستش نمی دونم منظورش چیه؟

  1. سیامک گفت:

   باید از اون آب نبات هایی بسازی که چهار تایی به دست میاد بعد ازاینکه ساختی باید دو تاش رو سعی کنی بزاری پیش هم بعد بزنی شون به هم که به صورت افقی و عمودی پاک میشن این تازه میشه یکبار و باید 5 بار این کار رو بکنی
   پاسخ به دوستانی که تو مرحله 130 گیر کردن

   1. پريسا گفت:

    واقعاااااااا ممنونم واقعااااااااااا

   2. Samira گفت:

    واقعا ممنونم اصلا نمیفهمیدم چی میخواد

 28. رز گفت:

  لطفا راهنمایی کنید مرحله 95 رو چطور رد کنم؟ مرسی

 29. سپیده گفت:

  من تو مرحله ی 425 گیر کردم. میشه کمک کنید؟

  1. مانیا گفت:

   سلام منم مرحله 425 گیرم الان یک ماه و نیم شده :))

 30. لاله گفت:

  سلام من ازمرحله 153 هستم می خوام آدرس فیس بوکش رو عوض کنم واز اون جا وارد بازی بسم لطفا راهنمایی کنید چطور می تونم این کار رو انجام بدم

 31. محمد گفت:

  سلام من بعد از مرحله ۵٧۵ گیر کردم باز نمیشه میگه از دوستات کمک بگیر نمیدونم چه جورى؟

 32. فرح گفت:

  سلام من تا مرحله ۷۰رفتم بعد با اون جغد از برنامه شبش بازی کردم یه دفعه رفت روی مرحله یک از اول شروع شد توی مرحله ۷۰خیلی وقت گذاشتم نمیدونم چه جوری ردش کنم یا اصن چرا برگشتم اول بازی در ضمن با آیپد بازی میکنم

 33. reihane گفت:

  من مرحله140گیر کردم میشه برای رد کردن این مرحله کمکم کنید

 34. حسین گفت:

  مرحله815 به بعد هنوز نیومده…..

 35. مریم گفت:

  سلام مرحله 86موندم لطفا راهنمایی کنید!?

  1. nafas گفت:

   منم تو همین مرحله گیر افتادم

 36. ملیکا گفت:

  سلام من مرحله 485رو رد کردم رسیدم به اون آچاره حالا دیگه باز نمیکنه چی کار کنم؟

  1. roya گفت:

   بازی رو آپدیت کن
   نرم افزار موبیجین رو روی گوشیت نصب کن بعدش ی فیلتر شکن باز کن . چون تازگی نرم افزار فیلتر شده. داخل نرمافزار آپ های گوشیت که قدیمیه رو نشون میده. بعد کندی رو به روز کن.
   بعضی وقتا واسه خودم پیش اومده مرحله 300 بودم یهو صفر می شود. یا اینکه گوشیمو فرمت کردم. تنها راهش اینه که وقتی مرحله ایی بالایی هستی یک بار که شده از طریق فیسبوک که زیر نوشته پلی هست رو باز کنی. دیگه حکم بک آپ رو داره

 37. ثریا گفت:

  سلام چطور می تونم مرحله 181 را رد کنم؟

 38. نگار گفت:

  سلام
  کسی میدونه کلا چند مرحله داره این بازی کندی کراش ؟
  ممنون

  1. ليلا گفت:

   1500 مرحله

   1. مریم گفت:

    من الان 1700 هستم مرتب مرحله بهش اضافه میشه

 39. بهزاد گفت:

  سلام من مرحله۱۰۴۰ هستم .گیر افتادم .راهنمایی کنید.

 40. ميهن گفت:

  از مرحله 150 به بعد یه دستگاه هایی میاد که می چرخن، اونا رو نمیشه یه جوری ترکوند؟!!

  1. سیمین گفت:

   من مرحله 169 چوری شکل هایی که آون بالا گفته بسازم.آون که شکل بالشتکه

 41. رضا گفت:

  من تو مرحله 819 گیر کردم بی پدری آبنبات نمی ده

 42. الهام گفت:

  سلام
  کندی کراشم تو مرحله 36 قفل شده
  چکارکنم؟؟

  1. نیایش گفت:

   منم همینطور

 43. حمیرا گفت:

  سلام منم تو مرحله 23 گیر کردم خاهش میکنم کسی که وارده راهنمایی کنه ممنون دوستان عزیز

 44. nafas گفت:

  مرحله ۸۶ چیکارش کنم

 45. مهشاد گفت:

  چه جوری میشه شمش گرفت

 46. مهشاد گفت:

  چه جوری میتونم شمش بگیرم

 47. کینگ گفت:

  من تا مرحله 845 رفتم معرکه ست

  1. ali گفت:

   سلام من توو مرحله 92 گیر کردم چندبار تونستم تا دوتا از اون فندق و گیلاس رو بندازمه پایین اما به سومیش نمیرسم که مرحله رد بشه
   خوش بحالت چجوری تونستی

 48. mahtab گفت:

  Sسلام من تو مرحله ۱۷۱ گیر افتادم چجوری بازی ادام. بدم قفلا نمیاد میگه یه دوست پیدا کنم جریان چیه چجوری باید درستش کنم

 49. محمدرضا گفت:

  سلام میشه راهنمایی کنید چطوری شمش بگیرم

 50. رویا گفت:

  سلام
  من با پی سی بازی رو انجام میدم ولی الان تو مرحله 35 موندم و اصلا اون 3 مرحله رو واسم نمیاره،کسی نمیدونه چیکار باید بکنم؟

  1. محمد گفت:

   افلاین شو

 51. mary گفت:

  بچه ها من یک ساله بازی میکنم تا ۵۰۰ رد کردم
  الان گوشیمو عوض کردم نمیدونم چجوری از گوشی جدیدم ادامه بدم مجبور نشم از اول بازی کنم
  توروخدا کمک کنین

  1. bita گفت:

   اگه از طریق فیس بوک یه بار بازی کرده باشی با اکانت فیس بوکت که وارد بشی و خارج بشی میتوانی ادامه بدی بدون نیاز به وارد شدن دوباره به فیس بوک

   1. ندا گفت:

    اگه از طریق اکانت فیس بوک بازی نکرده باشی چی؟
    چه راهی واسه ادامه بازی داره؟

  2. parya گفت:

   گوشه پایینیه سمت چپ بازی رو کلیک کنین باز که شد به فیس بوک وصل بشین یا به کینگ دام که علامتس نارنجیه

 52. Saba گفت:

  سلام من مرحله 35 رو رد کردم رسیدم به هواپیما الان دو روزه هر چی میزنم میگه باید از دوستان کمک بگیری از دوستان هم درخواست میکنم کسی جواب نمیده چیکار کنممممممممم؟

  1. غزال گفت:

   رد کردی؟؟؟

  2. محمد گفت:

   گوشیتونا اف لاین کنید یعنی به اینترنت متصل نباشید بعد بازی کنید زیر کمک به دوستان یه گزینه واز میشه که در هر روز باید یه مرحله از مراحل گذشته را رد کنید

 53. مهدی گفت:

  سلام به همه دوستای گلم
  من الان مرحله 679 هستم هر کی مشکلی داره توو وایبر بهم بگه کمکش کنم..09363157006.

 54. آرزو گفت:

  سلام من 1 ماهه تو مرحله هفده گیر کردم نجاتم بدین فندق کنار هم نمیان

  1. ندا گفت:

   عزیزم لازم نیس فندقا رو بچینی کنار هم باید زیرشونو خالی کنی که از صفحه بیفتن پایین

   1. ليلا گفت:

    پایین صفحه یه جاهایی هست که فلشهای سبز روشن و خاموش میشن , فندق و گیلاس ها رو باید از اون قسمتهای فلشی رد کنی
    بعضی مراحل هستن که مثلا دو تا فندق باید رد کنی دو تا گیلاس , یا چهار تا گیلاس دو تا فندق

  2. hooman گفت:

   خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ انیشتین

 55. مينا گفت:

  Salam man 1 mahe tu marhale 391 gir kardam.orderesh anjam mishe vali emtiyazam kheili kame!!! Lotfan rahnamaye konid

  1. mo گفت:

   راهی پیدا کردین؟ منم گیر کردم

  2. jef گفت:

   سلام من خودم مرحله ٨٧۵ هستم قبل از اینکه تمام اوردر ها رو انجام بدى امتیتزت رو به ستاره اول برسون

   1. محمد گفت:

    سلام داداش من مرحله 491گیر کردم اگر میشه بگو چجوری رد کنم این شمارمه اگر میشع بزنگ 09025750447محمد

 56. الهه گفت:

  کسی میدونه چطور باید طلاهامو زیاد کنم؟ میشه خرید؟ اگه میشه چطوری؟

 57. شمیم گفت:

  سلام ببخشید بعد مرحله 35 باید چی کار کنم؟!

 58. سونار گفت:

  من تو مرحله 2 موندم خیلی سخته خواهشا کمکم کنید!

  1. محمد گفت:

   شما بهتر بازیا إز تو گوشیتون پاک کنید

  2. احسان گفت:

   همونجا خوبه راحتى.دنباله چى میگردى

  3. جواد گفت:

   خخخخخخخخ خسته نباشی

 59. مریم گفت:

  آقا من ۷۶ گیرافتادم……..
  بعدم راهنمایی کنین برا شمش گرفتن لدفن پلیز

 60. bita گفت:

  من مرحله ۱۴۷ ام صبر نمیکردم. تاریخ گوشی را میبردم جلو حالا وقتی میرم تو اینترنت باز یه عدد نجومی میاد هر سری باید تاریخ گوشی را جلو ببرم خییییییییلی مسخره شده چیکار کنم کاش یه روز صبر میکردم
  حتی توقف بازی هم که میزنم باز حل نمیشه عدد نجومی میاد

 61. یاسمن گفت:

  مرحله۳۵باز نمیشه برام راهنماییم کنید

 62. بیتا گفت:

  من مرحله ۲۰ جغدم ، راهنماش میگه ۱۵ حرکت ولی من بیشتر از ۱۵ حرکت هم رفتم ولی نمیره مرحله بعد چطوریه ؟

  1. parya گفت:

   امتیازات کمه احتمالا

 63. مجتبی گفت:

  سلام دوستان هر کسی مرحله ۳۵رو رد کرده خواهش میکنم یه راهنمایی بکنه تا منم بتونم این مرحلرو رد بکنم همتون فدایی دارین مرسی

 64. مریم گفت:

  Man ta marhale 78 omadam ,vali alan harkari mikonam bazi bala nemiad , mige be unternet vasl nisti,dar sorati ke netam porsorate

 65. ناهید گفت:

  سلام کسی می دونه قورباغه ای که از مرحله ی 606 سر و کله اش در بورد بازی پیدا شده، چه نقشی داره؟ ممنون می شوم پاسخ دهید

 66. غلام گفت:

  با سلام من مرحله 370 هستم تاریخ گوشی رو بردم جلو تا سال 2018 نمیتونم بازی کنم راهکاری جهت بر کرداندن بنظرتون نمیرسه لطفا جواب دهید . ممنون از شما

  1. پریسا گفت:

   چجوری ۱۷۰ به بعد رو رد کردی؟
   قفل نشد؟

 67. ندا گفت:

  شمش طلا میخووواااام یکی کمک نه

 68. پریسا گفت:

  ادامه مرحله ۱۷۰ که اتوبوس میاد یه قفلش رو رد کردم ولی بعد از ۲۴ ساعت دیگه دکمه play رو نمیاره فقط کمک از دوستان میاد، چیکار باید کرد؟به نت هم وصل نمیشه
  به منه معتاد کمک کنییییدددد خوابم نمیبرههههه

  1. احسان گفت:

   بچها من مرحله ١٨۵٠ هستم کمک خواستید تو تلکرام بیاید بگم.٠٩٣۶٩٢٣٧۵١۵

 69. GHAZAL گفت:

  کمک کنید مرحله 130 رو چه جوری رد کنم اصلا نمیفهمم منظورش چیه و چی میخواد

  1. فریاد گفت:

   سلام،باید دو تا گوی رنگی تشکیل بدی و. بهم بزنی اینکارو چهار بار انجام بدی
   دوستان ی سوال:من انلاینم مرحله ۵۲۹ هستم ولی چرا فقط سه نفر از من جلوترن دوستانی که میگن مرحله ۱۰۰۰ یا بالاترن پس کجان؟؟؟

   1. مهسا گفت:

    من الان مرحله 1330 هستم.ازبین 77 نفر تو مرحله 1 من نفر چهاردهمم.ولی یک نفر جلوی منه ک فکر کنم حداقل 200 مرحله از من جلوتره.

 70. زینب گفت:

  چطوری برم مرحله 36 مرحله 35 رو رد کردم

  1. omid گفت:

   منم مرحله 35 رو رد کردم نمیدونم چطوری برم مرحله 36 لطفا کسی میدونه راهنمایی کنه

 71. اسی گفت:

  سلام من مرحله ی 185 رو رد کردم اما مراحل جدید باز نمیشه پیغام failed to contact store میده راهنمایی کنید لطفا مردم از خماری

 72. باران گفت:

  بچه ها سلام م مرحله ۹۸۸ گیر کردم کسی میتونه منو راهنمایی کنه

  1. Amir گفت:

   سلام
   مرحله ۶۴۶ هستم و با اینکه امتیاز خواسته شده رو بدست آوردم ولی رد نمیشه
   اگه ممکنه راهنمایی کنید
   09399186062

 73. حامد گفت:

  سلام.اون کسى که میگه رسیده به لول ٩٨٨ داره خالى میبنده.من الان خودم تو لول ٩۴٩ گیر کردم و آخرین آپدیتشم تا لول ٩۶۵ بیشتر نیست.هرکى هر کمکى خواست بگه.

  1. سیمین گفت:

   لطفا کمک کنید من مرحله 95 رو رد کردم میگه باید 9 تا طلا داشته باشی تا بری مرحله بعد .طلا چطوری گیر میاد؟

  2. م گفت:

   سلام مرحله پنجاه ب بعد قفله.میگه از دوستا فیسبوکت درخواست کن.کردم ولی فقط یکی جواب ذاذ.چطوری باید قفلشو باز کنم.ممنون میشم بگی

  3. mo گفت:

   391 چطوری رد کردین؟

  4. الهه گفت:

   سلام. منم مرحله ۹۴۴ هستم اما تا الان موفق نشدم بازیمو توی فیس بوکم باز کنم. میتونین راهنماییم کنید؟

  5. ایلار گفت:

   سلام من میخام گوشیمو عوض کنم اما بخاطر این بازی نمیتونم. چطور سیوش کنم که دگ لازم نباشه از اول برم ؟! کلی زحمت کشیدم ! کمکم میکنی ؟ :-(

   1. عزیزم تو بازی گزینه تنظیمات هستش بازش میکنی باید چهارتا گزینه باشه یکی میره سایتش دوتاش مال صدا و آهنگه و اون یکی روش سه تا آدم هست یکیش تاج داره اونو میزنی یه پروفایل میسازی ایمیلتو میدی و یه پسورد به دلخواه مینویسی بعد تایید میکنی بعد که تو گوشیه جدیدت بازی رو باز کن برو تنظیمات آدم تاجدارو بزن گزینه sign in رو بزن ایمیلتو که قبلا دادی رو بنویس بعد ازت پسورد میخوات اون پسوردی که قبلا دادی رو میزنی بعد تایید میکنی از کدوم مرحله موندی از اونجا میاد بازی کن اگه هم نتونستی اینکارارو بکنی بیا 09148007430 تلگرام آموزش تصویری بهت بگم

    1. shadi گفت:

     سلام. شما ک حرفه ای هستین جواب منو میدین؟ اندوریدمو آپدیت کردم الان رو صفحه لودینگ میمونه از صفحه میاد بیرون. چیکارش کنم؟ ممنون میشم راهنمایی کنین

  6. م گفت:

   391 میشه بگین چطوری رد کردین؟ خستم کرده دیگه

  7. مرجان گفت:

   سلام من تو لول ۱۴۰ گیر کردم چیکار کنم به نظرتون؟!؟! :-(

  8. آلا گفت:

   من تو لول 908گیر کردم میشه بگی چطوری ازش رد شم؟؟ اعصابمو خورد کرده
   ضمنا این نسخه ای ک من دارم نزدیک 1300لول داره

  9. سپیده گفت:

   سلام .من مرحله 149 ام نمی دونم چکار کنم از این مرحله بگذرم .اگه راهنماییم کنید ممنون میشم.

  10. مهسا گفت:

   سلاااام.من مرحله ۱۲۶ گیر کردم.کمک کنید.چه جوری ردش کنم؟!؟

  11. sajedeh گفت:

   سلام داشتم بازی میکردم یهو گوشیم خاموش روشن شد مرحله 465 بودم پرید به مرحله اول خیلی ناراحتم خیلی زحمت کشیده بودم

  12. ش گفت:

   سلام مرحله 697 رو چه جوریه چی میخواد من که نفهمیدم جغده چه جوری میاد

   1. Mohammad گفت:

    سلام دوست عزیز ممنون میشم یه کمکمی بهم بکنی من تو مرحله 505گیر کردم میشه کمکم کنی
    این شماره منه تلگرامم رو این خطه ممنون میشم راهنمایز کنی09025750447

  13. سيما گفت:

   سلام
   من تو مرحله ٣۵٠ گیر کردم، از ٧٣ تا حباب، معمولا ۶٧ ۶٨ تاشون رو میترکونم، بقیه ش میمونه، الان سه ماهه گیر افتادم

  14. شهروز گفت:

   عزیزم تا 1700 تو روز و660 تو شب رسیده کجایی دقیقا کجایی من شبو تمام کردم روزم تو 1080 هستم تو دنیا تو شب اولم و تو روز تو بهترینها البته 3 سال دارم بازی می کنم

  15. mari گفت:

   سلام ، من مرحله 703 بودم که یهو از بازی خارج شدم و الان به هیچ عنوان بازی برام باز نمیشه ، شما میدونید چرا

  16. Maryami گفت:

   سلام دوست عزیز،من تازه وارد بازی شدم تا مرحله ۳۵ رفتم ولی بد مرحله ۳۵ مرحله ای نوشته نیس و نوشته فلان ساعت.تا اخر ساعت هم صبر کردم باز اتفاقی نیوفتاد.ومرحله جدیدی نیومد.باید چیکار کنم؟؟؟

  17. نازی گفت:

   من مرحله. ی 1316هستم چه دروغی

  18. رضا گفت:

   سلام ، من مرحله 805 گیر کردم ، نمی دونم گیلاسا از کجا باید بره تو ، مثل مراحل قبل جایی که فلش سبز داشته باشه نداره

 74. candy buzz گفت:

  سلام به همه دوستان معتاد کندی چند نکته بگم که حتما به درد میخورن , اول اینکه واسه جون گرفتن ساعت رو جلو نبرین . حتما بازی رو اپدیت کنید چون اسونتر میشه . یه ترفند ساده وقتی وارد مرحله میشین اگر از چیدمان خوشتون نیومد تا قبل از اولین حرکت اگر برگردین جونتون رو از دست نمیدین . تو مراحل بالا کاربرد بیشتری داره. من مرحله ۵۱۶ هستم دلتوونم بسوزه.

  1. parya گفت:

   دلمون نمیسوزه !
   من مرحله 549 هستم:-)

  2. مريم گفت:

   دلمون نمی سوزه من مرحله 1032 هستم ها ها ها

   1. Amir گفت:

    سلام ، من مرحله ۶۴۶ هستم که بالا صفحه ۵۰۰۰۰ امتیاز
    ولی مشخص نیست چی میخواد که ردش کنم این مرحله رو
    چون امتیاز حتی خیلی بیشتر از ۵۰۰۰۰ هم بدست آوردم تو این مرحله و توپهای× را هم ترکاندم که بشکل مربع دور کل صفحه بودن

    ممنون میشم راهنمایی کنید

    1. Reihane گفت:

     باید اپدیت کنى

  3. فاطی گفت:

   من تو مرحله 422 گیر کردم. چطوری میشه میوه هارو ازاد کنم؟ هر کاری میکنم نمیشه

  4. Mohammad گفت:

   سلام دوست عزیزتورو خدا کمکم کن من تو مرحله505موندم این شماره تلگرامی منه ممنون میشم اونجا راهنمایی کنی09025750447

 75. sahar گفت:

  لطفا کمک کنید تو مرحله بعد پنجاه گیر کردم نمیدونم چی میخواد که قفلش باز شه :(

  1. مهسا گفت:

   منم تو مرحله 50 گیر کردم.یکی کمک کنه

  2. مصطفی گفت:

   تو مرحله 50 سه تا قفل میاد و هرکدوم زمانی داره هر وقت اون زمان گذشت بازی کن باز میشه سه تاقفله برای اینکه زودتر اون زمان بگذره تاریخ و زمان گوشیتو ی روز ببر جلوتر

 76. سیمین گفت:

  من مرحله 169 چوری شکل هایی که آون بالا گفته بسازم.آون که شکل بالشتکه

 77. سارینا گفت:

  دوستان زمان و به عقب برگردونیم که دوباره یه عدد نجومی میاد باید اونقدر صبر کنیم یعنی؟نمیشه تاریخ گوشی و هم که همونجوری گذاشت باید درست بشه دیگه

 78. hamd گفت:

  مرحله 45گیرکردم راهنمایی کنید

 79. bita گفت:

  من مرحله ۲۰۴ ام چطوری رد کنم ؟

  1. omid گفت:

   بیتا خانم میشه راهنمایی کنید مرحله 36 رو چجوری باز شه ؟

 80. s a b e r گفت:

  سلام
  نزدیک 2 ماهه مرحله 140 گیر کردم
  شمش که الکی انگار،چون نمیشه بدست اورد
  یه راهنمایی برای رد شدن از این مرحله و شمش بدست اوردن میخوام

 81. دندی گفت:

  سلام
  من بایدگوشیمو ریست کنم مرحله144 ام :(
  نمیخوام ازاول شروع کنم :(
  چی کارکنم ؟؟ :(

 82. سارا گفت:

  من مرحله ۴٢٠ رو رد کردم ولی هر کاری میکنم نمیتونم برم مرحله بعد أبدیت هم نمیشه نمیدونم باید چکار کرد.دوستان اگه می دونید راهنماییم می کنید. مرسی

 83. سوگند گفت:

  سلام. منم مثل بعضی دوستان تو مرحله 35 گیر کردم. تو فیس بوک که فیلتره نمیره. آف لابن هم میشم که درست نمیشه.
  لجم گرفته خواهشا راهنمایی کنید. ای خدااااااااااا

 84. سوگند گفت:

  سلام. منم مثل بعضی دوستان تو مرحله 35 گیر کردم. تو فیس بوک که نمیره. آف لابن هم میشم که درست نمیشه.
  لجم گرفته خواهشا راهنمایی کنید. ای خدااااااااااا

 85. سوگند گفت:

  سلام. خواهشا راهنمایی واسه مرحله 36
  اصلا وارد نمیشه. آف لاین هم شدم.
  ممنون

 86. mo گفت:

  میشه یه نفر بگه 391 چطوری باید رد کرد؟ امتیازی که میخواد خیلیییییی زیاده!

 87. مهتاب گفت:

  وااااااااای 147 زندگی منو مختل کرده! دیوونه شدم یه هفتس اینجا

 88. Shadi گفت:

  سلام من مرحله ۶١١ هستم ولی فکر کنم بخاطر این بازی هی گوشیم ریست میشه. ربطی داره ایا؟

 89. somayeh گفت:

  سلام من فکر کنم مرحله ی ٨٣بودم که دستم خورد به یه نوشته سبز که نمیدونم چی شد از که تمام ستاره ها پاک شدن و از مرحله یک باید بازی کنم,میشه کاری کرد که دوباره درست شه؟ادمین جان اگه بلدی لطفا بهم ایمیل بفرست,ممنون میشم

  1. فارا گفت:

   مشکل منم همینه از مراحل دویست و خورده اى اومدم به مرحله پنج مى تونین راهنماییم کنین؟

 90. ملیحه گفت:

  سلام من روی شبیه ساز نصبش کردم اما بعضی از مراحل رو خودش برام بازی میکنه و در ضمن هر حرکتی توش مجازه یعنی من از بالا گیلاس ها رو یکی یکی جا به جا میکنم و میندازم پائین و همش 5 تایی درست میکنم. اصلا هیجان نداره بازیم و هر مرحله که یخ داره خودش بازی میکنه لطفا راهنماییم کنید 2 3 بار هم دانلودش کردم و نصب مجدد زدم درست نشد که نشد.

 91. محمد گفت:

  سلام
  این تایمری ک بالای صفحه داره کم میشه و کنارش یه قلب قرمزه واسه چیه؟
  یعنی اگه تمام بشه بازی از اول شروع میشه؟
  لطفا منا راهنمایی کنین من الان مرحله 270هستم

 92. negar گفت:

  سلام
  من الان مرحله ی 181 این بازیم اما همیشه ب صورت انلاین بازی نکردم میخاسم بدونم میتونم اکانتم رو بفروشم یا نه؟؟؟

  1. Faryad گفت:

   سلام مرحله ۵۵۰ هستم هرکی سوالی داشت بیاد تلگرام
   اینم ایدیم
   @faryad1530

 93. raouf گفت:

  سلام دوستان
  اگه بخوایم شمش طلا اضافه کنیم چه گار باید کرد

 94. گل گفت:

  سلام مرحله 96 چطوری باز میشه ؟

 95. ياسين گفت:

  سلام من لأول 978هستم به کمک نیاز دارم ده روز همین لول مسندم

 96. کیوان گفت:

  سوالی دارین بپرسین من جواب میدم
  الان دارم بالای لول بالای ۱۰۰۰ بازی میکنم
  نمی دانم تو این سایت میشه عکس گذاشت؟

  1. Azize گفت:

   سلام مرحله ۱۴۹ را چطوری رد کنم ممنون میشم یادم بدید یک هفته هست گیر افتادم

 97. همدان سیتی گفت:

  میخام وارد بشو یهو میاد بیرون چی کنم

  1. afsane گفت:

   من مرحله 400 هستم.میخوام وارد بشم میاد بیرون تو رو خدا راهنمایی کنید چیکار کنم

 98. Mani گفت:

  سلام
  من مرحله ٣١۶ گیر کردم اصلا نمی فهمم باید چیکار کنم ، وسط بازی از بیرون ابنبات میریزه بعد بازی قفل میشه من باید چیکار کنم
  کمکم کنید

 99. فرزانه گفت:

  سلام، من مرحله 80رو رد کردم، الان یه هفته گذشته ولی نمیره تو 81، چندین بارم به فیس بوک کانکت شدم و اسک فرند کردم ولی باز نمیشه، قبلا بعد 3 روز باز میشد، تو رو خدا هرکی میتونه راهنمایی کنه حوصله ام سر رفت

 100. مهتاب گفت:

  من لول735هستم میفروشم اکانتمو

  1. Mohammad گفت:

   چند میفروشی

  2. Mohammad گفت:

   شماره من تلگراممه 09025750447میخرم ازت

 101. صونا گفت:

  سلام
  من مرحله 330 رو بازی کردم.ولی الان نمیره تو مرحله ی بعدی 331 .چیکار کنم؟ لطفا راهنمایی کنید.
  با سپاس

 102. ایلار گفت:

  سلام من گوشیم خراب شده باید به تنظیمات کارخونه برگردونم اما بخاطر این بازی نمیتونم کاری کنم یا گوشیمو عوض کنم تروخدا بگین چه کنم !؟ ذخیره میشه؟ اگ میشه چطور؟!

  1. مهناز گفت:

   با ایملت لاگ این کن و اکانت بساز اینجوری لولهات سیو میشه! کاری که من نکردم و تمام لولهام پاک شد :'(

 103. سیمین گفت:

  سلام.من مرحله ۵۳۰ هستم میشه لطفأ راهنماییم کنید چطور قفل باز میشه تا به مرحله ۵۳۱برسم؟
  آخه به انگلیسی نوشته به زودی به مرحله بعدی راه پیدا میکنید ولی از نهم مرداد هیچ تغییری حاصل نشد!!

 104. بهار گفت:

  سلام من مرحله 620 شما میدونید این بازی کلا چند مرحله اس

  1. احسان جون گفت:

   این بازى فک میکنم اصلا تموم نمیشه.من الان مرحله ١٨۵٠ هستم بازم مرحله میده

 105. شایان گفت:

  عاقا من بازی را تموم کردم شرکت جایزه نمیده؟

 106. ندا گفت:

  من مرحله 169 موندم خیلی سخته راهنمایی لطفا

 107. حمیرا گفت:

  سلام دوستان من تو مرحله 165 گیر کردم لطفن بگید چکار کنم میبینم همه پرسش دارن ولی کسی نیست جواب بره لطفن …..

 108. مهسا گفت:

  سلام.اگر من گوشیمو ریست کنم.کلا بازی از بین میره یا بعد از نصب دوباره از همون مرحله ای که هستم شروع میشه؟

 109. رضا گفت:

  سلام به همه دوستان و زحمت کشان این سایت
  من چند روزیه این بازی رو واسه بچم خریدم ولی حقیقتا نمیتونم کمکش کنم که از مرحله اول عبور کنه ممنون میشم در خصوص این بازی برای یک فرد مبتدی و تازه کار راهنمایی لازمه رو انجام بدید از قبل از همتون ممنونم

 110. عطی گفت:

  سلام عاقابهترین بازی توعمرمه وب همه پیشنهادش کردم من مرحله ۲۸۰هستم ممنون از کسی ک این بازیو طراحی کرده

 111. Poorya گفت:

  سلام من مرحله 744 هستم نمی دونم رکورد جهانی چنده ! کسی می دونه؟

 112. عابد گفت:

  سلام دوستان عزیز
  مرحله 386 هستم لطفاراهنمایی کنید

 113. آرش گفت:

  سلام دوستان من 1 ماه تو مرحله 197 گیر کردم لطفا راهنمایی کنید

 114. مهناز گفت:

  من مرحله ی 300 و خورده ای بودم که موبایلم رو ریست فکتوری کردم و همه لولها پاک شد:'(((( فاجعه…
  متاسفانه لاگ این نکرده بودم ولی نمیدونم اگه با اکانت فیسبوک وارد بشم لولها برمیگرده یا نه آخه الان چیز شکن ندارم اگه میشه جواب بدین

 115. محمد گفت:

  سلام, بچه ها این علامت های c در کندی کراش چیه؟

  1. پرويز گفت:

   اگه تو هر مرحله که اونارو میده جمعشون کنى بهت جایزه میده

 116. ش. سلیمی گفت:

  سلام به همگی من تو این بازی به دو تا مشکل برخوردم اگه راهنماییم کنید ممنون می شم
  اول اینکه هرکاری می کنم نمی تونم از مرحله 677 عبور کنم
  دوم اینکه هرچی می خوام اخرین ورژن رو نصب کنم وبازی رو آپدیت کنم نمی شه و پیغام خطا می ده باید چکار کنم
  ممنون از راهنماییتون

 117. بلفي گفت:

  سلام به همهء دوستان عزیز???
  من عاشق این بازی هستم و هر دفعه آپدیت میکنم به تعداد مرحله ها اضافه میشه، الان مرحلهء ٩٩۶ هستم و هنوز هشت مرحلهء پونزده تایی باقی مونده ولی احتمالا آپدیت کنم بازهم هست
  ولی از مرحلهء جغدها اصلا خوشم نمیاد و تا ۵۶ بیشتر نرفتم و دیگه حوصلهء بازی کردنش رو ندارم
  خیلی دوست دارم بدونم مرحلهء آخر چی میشه و اینکه ای کاش لااقل جایزه ای برای ما بازیکنان سخت کوش درنظر میگرفتن ☺️
  برای همتون آرزوهای خوب دارم ???

 118. مرضیه گفت:

  سلام.ترو خدا یکی به داد من برسه.اساتید مراحل بالاتر رمز عبور از مرحله ۹۵چیه؟؟؟؟؟؟

 119. mahsa گفت:

  سلام من میخوام گوشیمو عوض کنم میشه کندی کراشمو یجوری انتقال بدم روی اون گوشی؟؟اخه مرحله 326ام نمیخوام بازیم از اول بیاد لطفا اگه راهی داره بهم بگید,پیلییییییییز

  1. فرح گفت:

   سلام اگه ایمیلى که تو این گوشى سیو کردین تو گوشى بعدى هم سیو کنین بازیتون رو مى تونین ادامه بدین

 120. آلا گفت:

  سلاممممممم
  توروخدا یکی کمک کنه. از مرحله 908 چجوری میشه رد شد؟؟؟

  1. Mohammad گفت:

   سلام مرحله 461خیلی سخته چجوری رد کنم

 121. mehdi گفت:

  سلام من مرحله 460 وقت باز کردن بازی صفحه صورتیه چیکارش کنم؟

 122. omid گفت:

  مرحله 35 دوستاره کردم نمیدونم چی میخواد برم مرحله 36 یکی راهنمایی کنه لطفا

 123. رضتا نوع دوست گفت:

  طریقه رد شدن از لول 956 کندی گراس سگا چون من چند ساعتی است گیر کردم

 124. فرزانه گفت:

  سلام من تاریخ گوشیو جلو بردم ولی دیگه برنگشته درستش کنم الان دیگه تاریخ جلو نمیرسه لطفا راهنمایی کنید

 125. حمید گفت:

  آقا منم رسیدم به مرحله 36ولی اجازه بازی بهم نمیده لطفا کمک کنید

 126. پوریا برات گفت:

  سلام من تو بازی کراش مشکل دارم تو مرحل ۲۰بودم ۵۰جم ازم کم شود امروز ۷جم داشتم ۵ تاش کم شود چرا کم میشه

 127. فرزاد گفت:

  سلام من در مرحله 1350 هستم هرکی مشکلی داشت بهم بگه خوشحال میشم به دوستان کمکی کرده باشم

  1. نسرین گفت:

   مرحله ۷۶ چجوریه کمممممک اخه گیلاس ها و فندق ها حذف نمیشه???

  2. الطاف حشین گفت:

   مرحله ۱۳۱۶ چطوری بازی میشه هر کاری کردم نشد یعنی چهل هزار تارگیت را هم تمام کردم و سه خانه را هم پاک کردم خلاصه هر کاری کردم میوه پائین نمی آید لطفاً طریقه اش را اگر میدانید رهنمایی نمایید. تشکر

  3. Mohammad گفت:

   سلام داداش مرحله 461رو چجوری رد کنم

  4. mohammad گفت:

   داداش من مرحله 515 رو رد کردم قفل بعدش نمیدونم چیه داستانش این شمارمه 09025750447محمدهستم ممنون میشم راهنماییم کنی

 128. سمیرا گفت:

  سلام میشه بگید مرحله 126 چی میخواد و چجوری باید رد کرد؟

 129. داود گفت:

  سلام
  مرحله 857 هستم الان سخت شده و هارد اول شده اعصاب خورد کن شده

  1. mohammad گفت:

   سلام داداش خوبی ممنون میشم اگر منم کمک کنی من تو مرحله 515رو که رد کرد قفلش نمیدونم داستانش چیه کمکم کنی ممنون میشم

 130. سعید گفت:

  مرحله ۱۳۰ چی میخاد؟؟؟؟ دوتایی هم کنار هم گذاشتم فایده نداشت

 131. فرخنده گفت:

  من تو نرحله 149 گیر کردم لطفا کمک کنید.

 132. Sama گفت:

  دوستان تو مرحله 23موندم لطفا کمک.کنید چکار کنم

 133. منیره گفت:

  سلام.من تو مرحله 1316 گیر کردم کسی میتونه راهنمایی کنه

  1. Farhad گفت:

   خالی نبند عزیزم کلا راهول اوله منم پشت سرش نفر دوم مرحله ۱۱۴۳ دارم میرم بعد تو چطور مرحله ۱۳۱۶ رسیدی

 134. پیمان گفت:

  دوستان من تومرحله شصت هستم الان یه قاب عکس اومده نمیتونم برم شصت ویک باید چیکار کنم اون قاب عکس چیه لطفا راهنمایی کنید

 135. مهبد گفت:

  بازی کندی کراش 1340 مرحله هستش من بازی رو تموم کردم

 136. ني ني گفت:

  قورباغه ای که از مرحله ۶٠٠ به بعد میاید چه نقشی دارد؟

 137. سما گفت:

  سلام دوستاى عزیز چطورى میتونم تعداد سکه هامو بالا ببرم؟؟؟

 138. سارا گفت:

  سلام دوستان

  مرحله ۵۰ گیر کردم تاریخو جلو بردم باز بروز خودمون برگردوندم فول شد اما نمیره ۵۱ که بازی کنم چه کار کنم؟؟؟؟

 139. Farhad گفت:

  مرحله 1143 گیر کردم دو روزه هر کار میکنم رد نمیشه.

 140. mina گفت:

  سلام
  من بعد از ورود به بازى متوجه شدم تمام booster هاى بازى ازمن گرفته شده آیا امکانش هست دوباره بهم برگردانده بشه یا خیر؟ ممنون میشم کمک کنید

  1. Sepi گفت:

   سلام
   مشکله منم دقیقا همینه بعد از یکروزمتوجه شدم تمامه بوسترها و قلب نامحدوده 3500 ساعت از بین رفته.
   ایا راهی برای برگردوندنش هست

 141. محمد گفت:

  سلام حال شما خویه ببخشید من میخوام گوشیمو فلش کنم راهنماییم کنید بگین چیکار کنم که بازی پاک نشه خیلی از مراحلاشو رفتتم نمیتونم همینجوری پاکش کنم ممنون میشه زود راهنماییم کنید خیلی مهمه

 142. سهراب گفت:

  سلام من مرحله525 رو رد کردم تقریبا 1 ماهه نمدونم چیکار کنم یعنی بازی واقعا تموم شده.تورو خدا راهنماییم کن شمارمو میزارم بزنگ،دارم دیوونه میشم.09150687721

 143. ﻣﻠﻜﻪ گفت:

  ﺳﻼﻡ ﻣﻦ 8-9 ﻣﺎﻫﻪ ﻣﺮﺣﻠﻪ 421 ﮔﻴﺮ ﻛﺮﺩم, ﮔﺎﻫﻲ اﺯ 7 ﺗﺎ , 6 ﺗﺎ ﺭﻭ ﻫﻢ ﺯﺩﻡ,, ﺧﻴﻠﻴﻴﻴﻴﻲ ﺳﺨﺘﻪ, اﮔﻪ ﻛﺴﻲ ﺗﺮﻓﻨﺪﻱ ﺩاﺭﻩ ﺑﮕﻪ ﻟﻂﻔﺎ, ﻣﻤﻨﻮﻥ

 144. مژده گفت:

  سلام من تو مرحله 168موندم،نمیدونم چکار کنم،خواهش میکنم کمکم کنین

 145. مژده گفت:

  سلام من تو مرحله168موندم،خواهش میکنم کمکم کنین،تو روخدا

 146. سیما گفت:

  جون مادرتون کمک کنید
  من تو مرحله 92 گیر کردم دیگه روانی شدم یکی یه راهنمایی بکنه. ناموسا پوکیدم اینقد این مرحله رو رفتم ولی نشد.
  الان دو ماهه نمیتونم ببرم ?
  کممممممک ?

 147. نارون گفت:

  من مرحله245هستم و توش گیر کردم.هرکاری میکنم رد شدنی نیست.نمیدونم چیکارکنم??

 148. مهرآسا گفت:

  سلام بازی که روی گوشی دارم چکش و دستش باز شده میتونم ازشون استفاده کنم ولی همون بازی روی تبلت چکش یا دست رو میزنی میخواد که وصل گوگل پلی بشه ولی فقط میچرخه و وصل نمیشه.

 149. مریم گفت:

  من تو مرحله 29 گیر کردم هرچی بازی میکنم موفق نمیشم. صد بار همین مرحله رو بازی کردم ولی نشده چجوری ردش کنم دیگه خسته شدم

 150. ندا گفت:

  سلام من تقریبا تا مرحله 100 رو بازی کردم ولی متاسفانه واسه گوشیم یه مشکلی پیش اومد که همه چیم پاک شد
  حالا دوباره بازی رو نصب کردم چیکار کنم که ادامه ی همون بازی قبلیم بیاد
  ایمیلمو ذخیره کرده بودم داخلش
  لطفا جواب رو به ایمیلم بفرستین ممنونم

 151. مریم گفت:

  سلام من تو مرحله130گیر کردم منظورش و نمی فهمم لطفا یکی کمکم کنه

 152. سمانه گفت:

  دوستان مرحله 126 چی میخواد دقیقا؟و شمش طلا چطور میشه گرفت واس من اصلا متصل به گوگل پلی نمیشه ارور میده همش

 153. مجتبي گفت:

  قابل توجه عزیزانی که دچار اخلال در زمان بازی شده اند عرض کنم که کافیست یکبار به شبکه فیس بوک وصل بشید تا مشکل مورد نظر رفع شود.

  1. Zoli گفت:

   من به فیس بوک وصل شدم،چیزی تغییر نکرد!

 154. nilo گفت:

  لطفا راهنمایی برای مرحله 117

 155. nilo گفت:

  مرحله117

 156. پرويز گفت:

  سلام
  من مرحله ١٧٣٠ هستم و منتظر آپ دیت و مرحله جدید

 157. نازنین گفت:

  سلام من مرحله ۱۲۷ گیر کردم اصلا نمیشه کاریش کرد چطور بازیش کنم کممممممک!!!

 158. مانی گفت:

  این بازی لاقل 2000 مرحله داره. و در حال حاضر اکانتهای تکمیل شدش موجوده. در اپدیتهای جدید گوشیهای آی او اس نیاز به قفل رد کردن نیست. البته من از مرحله ی 1000 تست کردم. قبلیشاو نمیدونم

  1. تينا گفت:

   منم ای او اس ام از ٧٠٠دیگه قفل نداشت تا جایی که یادمه

 159. مانی گفت:

  برای جلو بردن ساعت بهتره این شکلی عمل کنید
  – اینترنت سیم کارت و وای فای هر دو قطع باشن
  – در حالت انتخاب مرحله باشید (یعنی همونجا که شماره ی مراحل نوشته شده) ولی مرحله را باز نکنید
  – بازی را نبندید وارد تنظیمات تاریخ گوشی شوید و ساعت گوشی را سه ساعت به جلو ببرید (سه ساعت یعنی 5 جون کامل)
  – به بازی برگردید تا 5 جون کامل در بازی ثبت و ظاهر شود و کار تمام است
  حال میتونید قبل از اینکه بازی را شروع کنید ساعت را مجددن به روز آوری کنید.
  * فراموش نکنید اینترنت قطع باشد
  * اگر قبلا تنظیمات ساعت را عوض کردید و عدد بزرگی نمایش میدهد بقدری روز و تاریخ را جلو ببرید که یکبار 5 جون کامل شود سپس قبل از بازی کردن ساعت را به تاریخ فعلی برگردانید و بعد بازی را شروع کنید

 160. mari گفت:

  مرحله703 بودم که از بازی پرید بیرون و دیگه نتونستم وارد بازی بشم ، مشکل چیه؟ خواهش میکنم راهنمایی کنید

  1. mohammad گفت:

   من مرحله۵۱۵رو رد کردم رسیدم به قفلش اصلا معلوم نیست باید چیکار کنم تورو خدا بگید چیه

 161. pari گفت:

  سلام .من رفتم به فیسبوک اما بازی در اونجا در کار نبود دوستان برام پیام میدن اما نمیدونم چهطوری بخونم راهنماییم کنید؟؟؟

 162. خلیل چوپون گفت:

  دوستان من مرحله 3 گیر کردم شمارو جون هرکی دوست دارین راهنماییم کنین ممنون میشم خیلی برام مهمه

 163. خلیل چوپون گفت:

  دوستان من مرحله 3 گیر کردم شمارو جون هرکی دوست دارین راهنماییم کنین ممنون میشم خیلی برام مهمه…..
  .

  1. سحر گفت:

   خخخخخخخخخخ آخییییی

 164. سحر گفت:

  دوستان سلام کمکم کنید من الان یک ماهه در مرحله ۷۰ گیر افتادم دیگه نابود شدم چیکار کنم تو رو خدا کمکم کنید.ممنون

 165. سحر گفت:

  سلاآم

 166. mohammad گفت:

  سلام دوستان من مرحله515رو رد کردم رسیدم به قفلش اصلا معلوم نیست باید چیکار کنم تورو خدا بگید چیه

 167. احسان گفت:

  شما تو همون مرحله بمون.مرحله ٢ قشنگه

 168. اسی گفت:

  سلام من مرحله1334گیر کردم خیلی سخت شده میشه راهنمایی کنید مرسی

 169. ..... گفت:

  سلام. من تاریخ گوشی رو دو سال بردم جلو. الان تایمش به ساعت تبدیل شده. چه جوری درستش کنم. میخوام دیقه ای باشه.

 170. ..... گفت:

  من مرحله ی 390 رد کردم ولی مرحله ی 391 باز نمیشه. چی کار کنم?

 171. علی گفت:

  سلام یه سوال من لول بازیم 380 بود خواستم جی میل بزنم یهو بازی اومد از اول مشکل چیه یعنی کلا برا من پاک شد؟

 172. Nasr گفت:

  سلام
  من مرحله ی ۵۲۵ رو چندبار بردم ولی نمیره مرحله ی بعد
  اپدیت کردم و حتی یه بار موقع برنده شدن به نت وصل بودم ولی نمیره جلو
  چیکار کنم؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. salman گفت:

   سلام منم تو مرحله525گیر کردم شما چکارکردی

 173. حمید گفت:

  نبود مرحله 1926؟
  هرکی کمک خواست به تلگرامم اس بزنه
  09128048225

  1. احسان گفت:

   He 2060 has aya?????????

 174. نازی گفت:

  دوستان من تو1316گیر کردممیشه راهنمایی. کنید

 175. Fatemeh گفت:

  من مرحله 1352 گیر کردم واقعا رد شدن ازش غیر ممکنه هیچ راهی نداره!?نمیشه طلا یا چیزی داد یه مرحله رو بدون بازی کردن رد کرد؟؟!!هرکی این مرحله رو رد کرده خواهشا کمکم کنه..آیدی تلگرامم FaA_NaA

 176. احسان گفت:

  من مرحله ١٩٧٠ هستم هم میفروشم هم هر کمکى داشتید کمکتون میکنم.٠٩٣۶٩٢٣٧۵١۵

 177. nik گفت:

  سلام من تازه مرحله 21 موندم ازم رمز میخواد چیکار کنم؟

 178. mohamad گفت:

  من مرحله١٠٧٠ ٢نفر بالا تر از من هستن

 179. رضوانه گفت:

  منم مرحله 76 هستم تا الان هیچ مشگلی نداشتم

  1. سحر گفت:

   خسته نباشی قهرمان

 180. احسان گفت:

  مرحله ٢٠۶٠ هستم هرکى کمک خواست ٠٩٣۶٩٢٣٧۵١۵ احسان جون??

  1. دریا گفت:

   الان مرحله چندی؟
   من 2255 گیر کردم??

 181. سعید گفت:

  سلام لطفا مرحله 149 را راهنمایی فرمایید . متشکرم

 182. ارمیا گفت:

  سلام لطفا مرحله 149 را راهنمایی فرمایید . متشکرم

 183. ارمیا گفت:

  مرحله 149 راهنمایی کنید

 184. حسین گفت:

  آقا بازی کلا چند مرحلس؟

 185. حسین گفت:

  سلام
  بازی کلا چند مرحلس؟

 186. حسین گفت:

  من لول 1505 ذخیشئ آپدیت کردم آورد 597 چیکار باید بکنم؟؟؟؟

 187. زری گفت:

  مرحله 130باید ازین خط خطی ها درست کنید با هم جابجا کنید..دو تا خط خطی بیارید کنار هم و جابجاشون کنید.پنج بار باید این کار رو انجام بدین

 188. اسی گفت:

  سلام برای من ۷۲ ساعت استراحت اومده تارخ گوشی رو هم عوض کردم درست نمیشه چکار بابد کرد تا درست بشه ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

 189. fatme گفت:

  سلام چچوری میشه اون 72 ساعتی که باید صبر کرد تا بره مرحله بعدو رد کرد؟؟

 190. سیدمحمد عابد گفت:

  سلام به دوستان.فروش اکانت کندی کراش مرحله 670 با قیمت بسیار پایین فقط 250 هزارتومان.
  تماس با 09176375697

 191. Faryad گفت:

  سلام لول ۵۳۰ هستم هرکی سوالی داشت بیاد تلگرام
  اینم ایدیم
  @faryad1530

 192. علی صفی گفت:

  سلام. دوستان بعد 10.15 تا مرحله به گزینه میاد که میگه باید از سه نفر از دوستات کمک بگیری تا مرحله باز شه. چی کار کنم. میسه راهنمایی کنین

 193. مجتبي گفت:

  من روی کامپیوترم این بازی رو ریختم و میخام به فیسبوک وصلش بکنم ولی هرکاری میکنم نمیشه
  لطفا راهنمایی بکنید چطوری میتونم وصلش بکنم؟
  البته با وی پی ان تست کردم ولی نشده

  راستی میتونم بازی رو سیو بکنم و بقیش رو روی موبایل بازی بکنم؟؟؟
  ممنونم

  1. تينا گفت:

   باید خودت اکانت داشته باشی و بعد با وی پی ان راحت وارد میشه

 194. arezou گفت:

  سلام چطور میتونم با دوستان دیگر در کندی کراش سودا ارتباط برقرارکنم؟دوستان فیسبوکم این بازی رو ندارن?

 195. وحيد گفت:

  سلام
  من مرحله ١١٠۵ بودم که گوشیمو ریست فکتوری کردم??
  چطوری باید برش گردونم؟

  1. تينا گفت:

   اگه بازیت سیو نبوده میپره من همین طور شد یکی از اکانتام پرید?تاسلیت میگم

 196. پریسا گفت:

  سلام من مرحله ۲۱۳۳ گیر کردم لطفا راهنماییم کنید

 197. غزل گفت:

  Slm.mn level 130 gir kardm .bayad chi kar konm????????

 198. مرضیه ر گفت:

  سلام مرحله 130
  باید چهار تا شکلات رو کنار هم بزارین وقتی راه راه شد یه دونه راه راه دیگه هم درست کنید یعنی دو تا راه راه کنار هم بعدش این دوتا راه راه رو به هم بزنید هر بار که این کارو بکنین یه دونه از عددهای بالای صفحه میره توی این مرحله پنج بار باید این کارو انجام بدین در ضمن فرقی نمیکنه شکلاتهای راه راهتون از دو تا رنگ مختلف باشن یا یک رنگ

 199. Architect girl گفت:

  سلام علاقه مندان بازی کندی کراش
  یه پیشنهاد دارم
  لطفا یکی از دوستان که شرایطش رو داره
  یه گروه برای این بازی،توی تلگرام بسازه
  تا همه جوین شیم

 200. آیلین گفت:

  سلام دوستان، خسته نباشید

 201. شعاع گفت:

  سلام من تازه شروع کردم نمیدونم چرا جغد حذف شده برا من
  پنجاه مرحله بیشتر از جغد بازی نکرده بودم
  لطفا رهنمایی کنین چطوری برگردونمش

  1. سپیده گفت:

   سلام جغد منم حذف شده خیلی هم دوسش داشتم فهمیدی بمنم بگو لطف

 202. سپیده گفت:

  سلام میشه یکی بگه مرحله 130چی میخواد?

  1. تينا گفت:

   سلام باید شکلات راه راه درست کنی با هم بزنیشون ۵تا

 203. نفیس گفت:

  سلام من گوشی جدید خریدم میخوام بازی رو انتقال بدم میشه توضیح بدین چیکار کنم؟ لطفن

  1. تينا گفت:

   اون پایین یه چیزی داره برو توش علامته ادمه که تاج داره توش لوگ این بده

 204. ناهید گفت:

  سلام
  من مرحله ۶۲۰ هستم با این غورباقه ای ک تو بازی میده باید چیکار کنم ؟؟لطفا منو راهنمایی کنید ممنون

 205. Zoha گفت:

  جغدم چرا رفته ؟! بخش روز رو مرحله ۶۹۵ تموم کردم، قفل شد. اومدم جغد رو بازی کنم، دیدم نیست! به مرحله ۴۰۰وخورده ای رسیده بودم. لطفا لطفا یکی راهنماییم کنه. چندروز پیش گوشیم خودش بازی رو آپدیت کرده. نمیدونم شاید اونوقتی جغد رو برده :( شاید هم از مرحله ای به بعد خوش میره :/

  1. تينا گفت:

   عاره جغده تو ابدیته جدید نیست

 206. جواد گفت:

  سلام من مرحله 305هستم اما هنوز نفهمیدم که این ریل وقطار و اینا که سه روز قفل میشه نمیشه بازی کرد راهی نداره که این سه روز بگذره

  1. سحر گفت:

   سلام جواد.بازیتو آپدیت کن اون سه روز از بازی حذف میشه

 207. Sahar گفت:

  من به مرحله ۹۵ام به یه جعبه کادو رسیدم ولی هرکاری میکنم جعبه باز نمیشه که برم مرحله بعد الان دو روزه

  1. تينا گفت:

   اون جعبه ماله مرحله بعدی باید یکی قبلشو رد کنی تا بره بعدی

 208. دریا گفت:

  یکی بگه مرحله 2255 رو باید چه جوری رد شم؟؟؟???

 209. مجید گفت:

  سلام دوستان اگر میخواهید زمان بازی زودتر تمام شود و شما دوباره سریع بازی کنید میتوانید تاریخ گوشی خود را از تنظیمات تعقیر دهید ووقتی به بازی برگشتید متوجه میشوید که دوباره قلب به شما داده شده تا بتوانید دوباره بازی کنید کافی تاریخ گوشی خود را به اندازه زمانی که بازی کفته باید صبر کنید به جلو بکشید تا دوباره بتوانید بازی کنید

 210. پگاه گفت:

  سلام من مرحله 130 هستم و تو دستورالعمل نوشته باید 79 تا آبی 30 تا سبز وقتا قرمز رو بزنی تا اوکی بشه بارها 2تا گوی رو یک بار و اون شکلات ها که عمودی وافقی زده میشه رو زدم اما نتیجه نمیده. بار دوم هست که تا مرحله 130 میام اما دفعه قبل پاکش کردم. چیکار کنم؟؟؟؟ممنون میشم کمک کنید

 211. زهرا گفت:

  سلام از روی ریل نمیتونم رد شم. قبلاسه تا مرحله میداد بازی کنم هر کدوم یه روز مینداخت منو جلو. الان دیگه اون نمیاد. چکار کنم. ساعتم میبرم جلو به ریلا ربطی نداره.
  لطفا زود جواب بدید اعصابم خورد شده نمیتونم زود برم جلو. الان مرحله ٣۵٠

  1. تينا گفت:

   اون قطار تو همه مرحله ها سه تا بازی میده که رد بشی ازش نمیشه نده

 212. shirin گفت:

  سلام من مرحله۱۳۱۳گیر کردم چکار کنم؟؟

 213. آرمان گفت:

  سلام مرحله ٨٢٠ هستم اکانت رو خیلی ارزون میفروشم

 214. Davod گفت:

  سلام.الارقم میل باطنیم میخام اکانتمو در مرحله ۲۳۵۰ ،نفر سوم در دنیا بفروشم به دلیل نیاز به پول.لطفا مبلغ پیشنهاد بدین اگه تمایل به خرید دارین

 215. مهدیه گفت:

  سلام دوستان
  تو مرحله ۷۶ گیر کردم
  چه جوری باید ردش کنم؟
  کمکم کنید

 216. پرنیا گفت:

  سلام هر کار میکنم که بتونم انلاین بازی کنم نمیشه نمیدونم چرا دلیلش رو بگید لطفا

 217. Elmira گفت:

  سلام ، مرحله ۵٠ رو چجورى باید رد کنم ؟
  تلگرام گروه ندارید براى پرسیدن این سوالها؟
  ممنون

 218. hesen گفت:

  سلام من مرحله٢۵۵۵ هستم

 219. رسول گفت:

  سلام خوبین میشه لطفا نفرات اول و برتر این رو معرفی کنین

 220. فاطمه گفت:

  سلام

  1. فاطمه گفت:

   سلام من مرحله ٢۵٧۴ هستم کسی میدونه اخرین مرحلش شماره چند هست !؟ و یا اصلا بازیش اخر داره یا بی نهایته!؟

 221. امير شنو گفت:

  من مرحله ١٠۴٩ هستم، واقعا کسی به ٢٠٠٠ مرحله رسیده؟

 222. Candy گفت:

  سلام دوستان
  مرحله ۷۶ چی میگه…
  یکی کمک کنه
  لطفاااا

 223. Candy گفت:

  کمک
  کمک
  76
  76
  76
  76
  کمممممممک……

  1. امير گفت:

   مرحله ٧۶ که چیزی نیست یعنی چی توش موندی

   1. Candy گفت:

    خوب سه تا گیلاس داره از پایین رد میشه باز از بالا میاد چکار باید کرد!!!!

 224. سیاوش گفت:

  سلام به نفر اول چی میدن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 225. محمد گفت:

  سلام میگمم من چه طور باید مرحله 56 رو رد کنم

 226. علی گفت:

  سلام مرحله ۵۸۶ را لطفا راهنمایی کنید

 227. اعظم گفت:

  سلام من مرحله 2037 هستم خیلی سخته نمیشه تقلب کرد سکه گیر اورد؟

 228. مسعود گفت:

  سلام به همه دوستام مخصوصا نفرای برتر بازی (غول های بازی)
  من تو مرحله ۱۳۰ موندم لطفا کمکم کنید دارم دیوونه میشم????

 229. مریم گفت:

  من ی بار حدود 400 تا مرحله بازی کردم گوشیم رو فلش کردم تمام مراحلم رو از دست دادم الان گوشی خریدم باری رد ریختم این با قبلی فرق داره چه جور باید خرید کنم تو هر مرحله میخواد طاا بدم اصلا په جور طلا بدم پولیه

 230. وحید گفت:

  سلام دوستان عزیز

  وحید هستم هجده گیلان

  دوستان من لول ۳۱۵ هستم و گیرکردم ولی مهم نیست

  عزبزانی که میگن مشکل زمان داربم و نمیتونیم بازی کنیم همیشه و پشت سرهم

  خب شما یه راه حل میتونی استغاده کنی نه شما بلکه همه و این روش رو خودم کشف کردم

  شما ابتدا تو بازی هستی منظورم صفحه اوا بازی نیست
  صفحه ای که لول رونشون میده منطورمه
  ب میری و تنظبمات گوشی رو باز میکنی و تاریخ گوشیت رو یک روز میبری جلو بعد میری تو بازی البته بازی رو نباید ببندی از اول عملیات تنظبم تاریخ

  وقتی که رفتی تو بازی فول میشه قلب بازی یعنی پنج تا میگیری برای بازی کردن
  بعدش اگه خواستی تنظبم کن تاریخ گوشیتو و برگردون به قبلش

  اگه سوالی داشتید درخدمتم تلگرامم NETFK

  موفق باشبد

 231. نازی جون گفت:

  سلام
  من دوروزه تومرحله۹۷گیرکردم لطفاراهنماییم کنید
  ممنون

 232. مائده گفت:

  لطفااااا یکی بگه مرحله ۷۲ چجوریهههههه میوه ها نمیرن پایین حساب هم نمیشن اگه برن پایین!!!

 233. مائده گفت:

  اشتباه گفتم۷۶ منظورم بود

  1. Candy گفت:

   من دو‌ماهه موندم تو این مرحله ولش کردم دیگه?

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *