بانک پیش شما می آید؟!

کم کم به عید نزدیک میشویم و باید منتظر شلوغی ها و ترافیک های قبل از عید باشیم. انتظار کشیدن در صف بانک از دسته مواردی است که با طیف وسیع تکنولوژی های جدید توقع داریم حداقل جزو ترافیک های قبل از عید نباشد.

احتمالا تبلیغات پیشخوان مجازی بانک آینده با عنوان سودمندی یعنی بانک پیش شما می آید را دیده باشید.

پیشخوان مجازی مجموعه خدمات اینترنتی بانک آینده است که می‌توانید به منظور صرفه جویی در وقت و استفاده از خدمات کاربردی از مزایای آن بهره مند شوید.

با توجه به ماهیت برخی از خدمات بانکی که طی آنها نیاز به تبادل فیزیکی اسناد یا جابجایی وجه نقد وجود دارد (مانند دریافت دسته چک، یا واریز وجه نقد) خدمات اینترنت بانک به تنهایی جوابگوی نیازها نیست. پیشخوان مجازی بانک آینده چاره جویی برای این مسئله است، با استفاده از این خدمت برای انجام این امور نیز دیگر نیازی نیست به شعبه مراجعه نمایید و مامور بانک در منزل یا محل کار خدمات مورد نیاز را ارائه خواهد کرد.

در لینک زیر می توانید علاوه بر شرکت در مسابقه های جذابی که بانک آینده به مناسبت شروع سال جدید برگزار نمونده شرکت کنید و با خدمات نوین و متنوع بانک آینده نیز بیشتر آشنا شوید:

az.ba24.ir

ayandeh-bank

همچنین این امکان وجود دارد که طریق پیشخوان تلفنی درخواست ارائه خدمات بانکی تحویل در محل شامل واریز و برداشت نقدی را به صورت تلفنی و با شماره مرکز ارتباط پیشخوان تلفنی (شماره 27663600) به بانک اعلام نمایید تا در اسرع وقت خدمات مورد نظر خود را دریافت نمایند.

مسابقه عکاسی «پر از زندگی» بانک آینده

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که در صحبت های روزمره داخل تاکسی یا موقع خرید، صحبت های ناامید کننده دیگران را شنیده باشید.

بانک آینده در راستای مسئولیت اجتماعی خود مسابقه ای با عنوان پر از زندگی برگزار میکند.

شما دوستان عزیز می توانید با هدف افزایش امید و مثبت اندیشی در اطرفیان عکس های خود را با این موضوع با هشتگ #پراززندگی و یا porazzendegi# در شبکه های اجتماعی منتشر کنید.

به امید اینکه شما یکی از برنده های آیفون۶ برای عید امسال باشید.

اطلاعات بیشتر:

az.ba24.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *