قدیم تر ها مشهور بود که می گفتند «یک زبان تازه، یک زندگی تازه». امروزه هم یادگیری یک زبان جدید می تواند شما را با دنیای تازه ای آشنا کند و البته می توان گفت یادگیری یک زبان بین المللی از الزامات زندگی در دنیای مدرن است. پس اگر شما هم به یادگیری یک زبان تازه علاقه دارید در این مطلب با ما همراه باشید.

امروز می خواهیم شما را با وبسایتی در زمینه آموزش زبان انگلیسی و سایر زبان های خارجی مطرح، آشنا کنیم. مرکز آموزش زبان لنگ لرن بیش از دو سال است که به صورت تخصصی در زمینه ارائه محتوای آموزشی و منابع آموزشی مختلف برای یادگیری زبان های خارجی گوناگون فعالیت می کند. سایت اصلی مرکز گسترش زبان لنگ لرن با چینشی ساده و دسته بندی های مشخص ارائه دهنده محتوای تخصصی درباره زبان های مختلف می باشد که با جستجو در آن می توانید به رایگان به بیش از هزار منبع آموزشی متفاوت دسترسی داشته باشید.

logo

همچنین این وبسایت دارای سرویس های دیگری نیز است که در زیر به معرفی خلاصه آن می پردازیم:

فهرست فعالان حوزه زبان های خارجی شامل لیستی از اساتید و موسسات آموزشی زبان، و نیز مترجمان و دارالترجمه ها می باشد. پس اگر به دنبال یک استاد یا آموزشگاه خوب در نزدیکی محل سکونت خود هستید و یا برای ترجمه متون خود نیازمند پیدا کردن یک مترجم یا دارالترجمه مناسب هستید؛ می توانید روی این سرویس لنگ لرن حساب کنید.

فروشگاه محصولات آموزش زبان لنگ لرن از دیگر سرویس های مناسب این مجموعه است که دسترسی شما را به محصولات مختلف آموزش زبان های خارجی با امکان خرید آنلاین فراهم آورده است در فروشگاه لنگ لرن علاوه بر پیدا کردن محصولات به صورت جزء به جزء پکیج های کاملی نیز با موضوع زبان های مختلف تدارک دیده شده است که می تواند خیال شما را در زمینه دار بودن همه منابع آموزشی نایاب و کمیاب زبان مورد علاقه خود آسوده نماید.

آموزشگاه پیامکی لنگ لرن مجموعه ای است از دوره های آموزشی زبان های خارجی که به وسیله پیام کوتاه محتوای دوره های آموزشی خود را در اختیار علاقه مندان قرار می دهد. در این سرویس با انتخاب دوره مورد نظر خود و همچنین با قابلیت تنظیم روزها و ساعات دریافت پیامک می توانید یادگیری تدریجی از طریق پیامک را آغاز کنید.

از دیگر ویژگی های جالب مجموعه لنگ لرن پاسخگویی مناسب به کاربران از طریق تماس تلفنی، سامانه پیامکی و ایمیلی می باشد که با کمی جستجو در سایت می توانید از تمام موارد گفته شده استفاده لازم را ببرید.

امیدورایم از آشنا شدن با مجموعه لنگ لرن استفاده و لذت کافی را برده باشید.

One thought on “لنگ لرن: همه چیز برای یادگیری یک زبان تازه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *